Остават му 38 дни, написа за Зеленски синът на Тръмп
В монтираното видео разстроеният Зеленски стои до Тръмп на фона на тъжна музика
Синът на Доналд Тръмп Доналд Тръмп-младши публикува мем с украинския лидер Владимир Зеленски в социалните мрежи. Той каза, че Зеленски скоро ще „изгуби джобните си пари“ от Съединените щати.
„Остават 38 дни, докато загубите джобните си пари“, написа синът на Тръмп, позовавайки се на датата, на която ще се потвърдят резултатите от изборите.
В монтираното видео разстроеният Зеленски стои до Тръмп на фона на тъжна музика.Тръмп многократно е критикувал помощта на САЩ за Украйна, наричайки Зеленски „най-великия търговец на земята“ и обещавайки да измъкне САЩ „от войната“ възможно най-скоро.
Тръмп също накара републиканците в Конгреса да възпрепятстват помощта за Киев в проточена законодателна битка, докато украинците на фронтовата линия страдаха от недостиг на боеприпаси, посочва "Киев Индипендънт".
Изсипете само 1 супена лъжица в ямката преди да засадите доматите и гледайте как растат!
Търсите начин да съкратите разходите в държавата - ето ви една идея
Тъжен 24 май за Софи Маринова, певицата слиза от сцената в памет на майка си Мария
Във Варна бесни: Как може цацата да скочи от 10 лева на 8 евро
Вадете банските! Идва рязко затопляне, брутални жеги ще ни морят до дни
Любимец от Игри на волята стана татко (СНИМКА)
Празник на знанието и традицията: как Царево почете Деня на българската азбука
Звезди от Висшата лига: Всички очакваме с нетърпение да пристигнем в Бургас (ВИДЕО)
Схемаджии използват бременни жени за имотни измами
Край на една музикална ера: Групата "Aqua", която покори света с "Barbie Girl", се пенсионира
Безработицата у нас - 1.7% в София, в Бургас около 2,3%
Река Янтра излезе от коритото си край Бяла
