Тя беше щастливо омъжена, разведе се и сега е още по-щастлива
До раздялата на холивудската двойка се стигна след съобщенията, че Бенджамин е изневерил на звездата от "Черният лебед“ с 25-годишната активистка за климата Камий Етиен
Натали Портман не обръща внимание на новите романтични начинания на бившия си съпруг Бенджамин Милпиед, който беше забелязан да се целува с нова тайнствена жена в Париж след развода им. Раздялата на бившата двойка беше обявена официално през февруари 2024 г. след 11 години брак, по време на които те посрещнаха 13-годишния си син Алеф и седемгодишната си дъщеря Амалия.
До раздялата на холивудската двойка се стигна след съобщенията, че Бенджамин е изневерил на звездата от "Черният лебед“ с 25-годишната активистка за климата Камий Етиен, след като се появиха снимки, на които двамата излизат заедно от офиса му.
Източник близък до Натали Портман сподели преди US Weekly, че тя в момента е супер щастлива в живота си и дава приоритет на семейството и приятелите си. След раздялата Натали за кратко предизвика слухове за романс с холивудския сърцеразбивач Пол Мескал, след като двойката беше видяна да се кикоти и да споделя цигара заедно пред лондонски бар. По-късно обаче слуховете бяха разсеяни, след като се потвърди, че те са просто платонични приятели, които споделят голямо възхищение един към друг.
И макар че Натали все още не е потвърдила нови романси, вътрешни хора твърдят, че тя процъфтява след раздялата. Друг източник сподели пред US Weekly през юни, че на Натали ѝ е отнело "известно време, за да си върне усмивката след развода“, но през лятото е "обърнала посоката“.
Освен че прекарва време с приятелите и децата си, 42-годишната актриса се е заела с нови проекти, включително с озвучаване. През 2025 г. беше потвърдено, че Натали ще се присъедини към актьорския състав на предстоящия анимационен филм на Netflix "Близнаците“. Филмът ще бъде режисиран от Фил Джонстън и е базиран на едноименния детски бестселър, написан от британския писател Роалд Дал през 1980 г., пише Ladyzone.bg
Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй
Сушата остави добитъка без паша, фермери го хранят с краставици и пъпеши
Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро
4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август
Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене
Бургас се превърна в център на бойните спортове
Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй
30/07/2026, Четвъртък 19:00
0
Софтуер засече 5000 пътни капана у нас, всяко пето преминаване е с превишена скорост
Съветниците отрязаха над половината бюджет за концерта в Деня на Варна
30/07/2026, Четвъртък 18:00
1
Дигитално възраждане: Как виртуалната реалност може да събуди спящото археологическо богатство на България
30 000 автомобила на ден през Кърджали: Готвят четири ленти и забрана на левите завои
Тихата катастрофа на пазара на труда: Как 90 % ще останат без работа
Капаро, блокиран профил и несъществуваща квартира: Българи изгоряха с оферти за Гърция
