Мина на заплата при колежка от Нова ТВ
Ралица Паскалева стана рекламно лице на магазина за обзавеждане на бита на Гери Малкоданска
Ралица Паскалева мина на заплата при колежката си от Нова телевизия Гери Малкоданска. Тя е взела актрисата и водеща на „Игри на волята” за рекламно лице на магазина си за обзавеждане и луксозни стоки за бита.
Миналата сряда Ралица пусна в социалните мрежи снимки от посещението си в него. Уж случайно била срещната собственицата там. Актрисата обясни на феновете си колко обича да ходи в този магазин и какви хубави неща се продават в него.
Само че за всички е ясно, че това е платена Инстаграм реклама. Другото рекламно лице на магазина е колежката и първа дружка на Гери – Никол Станкулова. Двете работят заедно от години. От скоро Малкоданска прави и рубрика за интериор в сутрешния блок на телевизията – „Здравей, България”. Тя използва и тази възможност, за да рекламира своята скъпа стока.
Купуваме жилища като луди, ето какво расте
БНБ посочи: Домакинствата държат в банките депозити за над 100 млрд. лева
Трикове как да не се скарате с роднините по празниците
Босът на Реал Мадрид си постави важна задача
24/12/2025, Сряда 17:45
0
България предложи доставки на мазут на РСМ
Как най-бързо да затоплите салона на колата през зимата
Гонзо с обръщение към футболна България
Как да отключим колата си, ако дистанционното не работи
Жълта стрелка на светофара улеснява шофирането
Тежка катастрофа на АМ Тракия, мъгла поглъща шофьорите
24/12/2025, Сряда 16:15
1
Над 2,4 милиарда деца в 195 държави: Дядо Коледа скоро ще донесе първите подаръци
Как да намалим симптомите на астма: Тези два природни продукта помагат
