Ахмед Доган: Колко ще живота на този парламент зависи от поведението на момчето
Сглобка или коалиция не допускам, каза той
Не знам този парламент колко ще продължи, но във всички случаи ще зависи от поведението на момчето. Това каза почетния председател на ДПС д-р Ахмед Доган на първото заседание на Парламентарната група, цитиран от БНТ.
„Ако преговарящите страни и ние трябва да имаме участие в преговорния процес на парламентарно и партийно равнище, сглобка или коалиция не допускам, дай Боже да има коалиционна формула“, добави той.
На този етап парламентарните групи не общуват помежду си, има търсене към нас, важно е да бъдем внимателни, каза още Доган.
Грешка за милиард долара: Как Yahoo позволи на Google да се превърне в световен гигант
Арест за британката в куфар: 26-годишен признал как изоставил тялото в Атина
Юли се нареди сред най-хладните за последните 20 години
Сметка от 280 евро в Несебър разпали спор за цените по морето
Млад мъж убива и яде котки, качва видеа в социалните мрежи
"Нефтохимик" завърши контролите с равенство в Нова Загора
Пловдивски бард спечели голямата награда на „Солени ветрове“ с „Кой открадна сърцата на живите“
Почина актрисата Наталия Дончева на 56 години
Иван Шишков идва в Бургаско за проверка на дългоочакван ремонт
Европол: Мрежата Фокстрот вербува тийнейджъри за убийства в Европа
Два пожарни хеликоптера се сблъскаха край Атина, единият екипаж подаде сигнал
Коалицията на желаещите се разпада, планът за войски в Украйна увисна

Та такива ми ти работи. Всички разбрахме колко голям страхливец си. Вече недей да се пишеш и правиш на велик, дори и пелиначетата в България няма да ти повярват.
А тези,които предаде и не намери извършилите престъпления срещу човечеството, извергите, които изпращаха в Белене, Бобов дол, Пазарджик и Стара Загора само за кеф и отмъщение си доживяха старините с кеф и високи пенсий,
благодарение на теб.
Проклет и прокълнат да бъдеш Демирев.
Сърбай си попарата дядка!
Сладко, сладко
Дето нестава да има вайна!!! Тука са само такива на връзка