Шкода пусна нов джип, ще струва под 20 хил.лева
Цената на Kylaq, който ще стане част от автомобилния пейзаж на Индия в началото на следващата година, е определена на около 8700 евро, превръщайки го в най-достъпното пазарно предложение на SKODA в страната
Skoda Auto разпространи първите изображения на изцяло новия си модел Kylaq, разработен специално за индийския пазар и явяващ се първо пазарно предложение на марката в изключително популярният в страната сегмент на автомобилите под 4 метра.
Kylaq е с дължина от 3995 мм, междуосието му е 2566 мм, а отстоянието от пътя е 189 мм. Задвижването му ще бъде поверено на еднолитров TSI двигател с максимална мощност от 115 конски сили и максимален въртящ момент от 178 Нм, като потребителите ще могат да избират между 6-степенна ръчна или автоматична предавателна кутия.
SKODA Kylaq, която е разработена според новата дизайн стилистика на марката- Modern Solid, ще бъде оборудвана с богат набор системи за повишаване на безопасността- повече от 25 за активна и пасивна безопасност, в това число 6 предпазни въздушни възглавници и система за автоматично задействане на спирачната система.
По отношение на товарната вместимост, Kylaq обещава такава от 446 литра и до 1265 литра при сгънати задни седалки.
Цената на Kylaq, който ще стане част от автомобилния пейзаж на Индия в началото на следващата година, е определена на около 8700 евро, превръщайки го в най-достъпното пазарно предложение на SKODA в страната.
Ханзи Флик каза какво се случва с лидера на Барса Рафиня
Бойко Борисов: Забавлявам се с измишльотините за Делян Добрев
Ползите от плуването за сърцето, мускулите и психиката
НАП ще проверява доходите на енергийно бедни
Как да се предпазим от акне - ефективни съвети за чиста и здрава кожа
Ивайло Калушев проявявал интерес към приватизацията на "Топлофикация София"
Лора Христова с нов силен старт на Олимпиадата, Милена Тодорова колеблива на рубежа
Черноморец 1919 изпусна да победи Миньор Перник
Не правете това с лаптопа си - чупите го
Почина Мишел Портал, легенда на джаза
Мъж нападна и намушка с нож българка в градски парк
Йоханес Клаебо е номер 1 за всички времена на Зимни Олимпиади
