×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Гърция пуска безплатни почивки за 25 000 пенсионери
  • Светът преживя втория най-горещ месец май в историята
  • Правителството обсъжда рокади в НАП и избор на шеф на разузнаването
  • Депутатите гледат предложението на правителството за вдигане тавана на дълга с до 3,8 млрд. евро
  • Възможни са затруднения при закупуването на винетки и маршрутни карти тази вечер
  • Слънчева сряда с превалявания следобед, температурите скачат до 35°
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Зеленски с тежки думи в Будапеща, намеси Путин


07 Ноември 2024, Четвъртък, 17:50 ч.
Автор: Флагман.БГ

Прегръщате се 20 години с Путин, но нещата се влошават, каза Володимир

Украинският президент Володимир Зеленски каза днес пред лидерите от Европейската политическа общност, събрали се на среща в Будапеща, че е спешно необходим подход за „мир със сила“, предвид опасността за Европа, идваща от Русия, информира Ройтерс.

"Проявата на слабост или търгуването на позициите на Европа няма да осигурят справедлив мир“, предупреди Зеленски в речта си на форума.

"Надяваме се, че Америка ще стане по-силна. Това е тази Америка, от която Европа се нуждае. А силна Европа е това, от което се нуждае Америка. Това е връзката между съюзниците, която трябва да се цени и не трябва да се губи", каза Зеленски.

Украинският президент посочи, че отношенията между Европа и САЩ „не бива да се губят“ след победата на Доналд Тръмп в изборите в САЩ.

"Благодаря на всички вас за подкрепата ви за Украйна и нашия народ. Ние се защитаваме не от руските думи, а от руските атаки. Затова се нуждаем от достатъчно оръжия, а не от подкрепа в преговорите. Прегръдките с руския президент Владимир Путин няма да помогнат. Някои от вас го прегръщат от 20 години, а нещата само се влошават", каза Зеленски, цитиран от агенция Укринформ, предава БТА.




8
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Николай Пелтеков става шеф на СДВР Николай Пелтеков става шеф на СДВР 10/06/2026, Сряда 19:20 3
Тервел ИЛИЕВ Как да приготвим съвършен хляб без умора Как да приготвим съвършен хляб без умора 10/06/2026, Сряда 19:00 0
8
Коментара по темата
8.
БРАТУЖКИМ
08.11.2024 08:09:01
2
0
ПУСКАЙТЕ НА ОЛИГОБЪЛГАРЧЕТАТА С КРЕМЪЛСКА ИСТОРИЯ НА ШЕСТХИЛЯДОЛЕТНАТА БЪЛГАРИЯ САМО ПОЖИЗНЕНИЯ ВОЖД,КОНЯ ЛАВРОВ.ИДИО МЕЧКАРОВ ... ЗАЩОТО СИ ХАПЯТ НЕБЪРСАНИЯ ДИРНИК КАТО ЧУЯТ ЧЕ КИИВ Е КРЪСТЕН НА БРАТА НА БЪЛГАРСКИ БОКСЬОР КУБРАТ...
7.
Да се знае!
08.11.2024 01:58:14
5
9
А силна Европа е това, от което се нуждае Америка
-----
И защо и е на Америка силна Европа? Тоя да не изтрещя? Европа е слаба, защото е корумпирана и САЩ я искат такава. ЕС може да е силен само ако е в конкуренция със САЩ и другите силни икономики извън съюза
6.
Наркоман
07.11.2024 22:54:51
5
15
Гнусен,ще идеш в ада,фашист долен,укро урод
5.
Квикви
07.11.2024 19:29:43
4
27
Убиха,потопиха,нахлуха, тик ток смях а реално къде и източна Украйна?? В състава на Руската федерация. С цената на какво ??? На близо 1млн убити украинци и натовци и още толкова осакатени и изчезнали . Слава кокаина квик квик
4.
Фончо
07.11.2024 19:27:24
5
12
Бай Атанас и Тити са ги порили като малки и затова са толкова умствено изостанали.
3.
Тити
07.11.2024 19:00:46
17
21
Тоз нагъл наркоман не се спря.
С Путин се гаври, нацистите му избиха 600 000 братушки, нахлуха на руска територия, унищожиха сума ти руски кораби, самолети, ПВО системи, хиляди танкове и БТРи. Изгавриха се с братушките Кадировците, цял свят ги нарича Тик ток кадировци. Заради нацистите на тоя наркоман приключи и приказката Вагнер. Тръмп спечели и наркомана пак не иска да капитулира.
Тръмп е луд ей, ще нападне укрите и ще вземе Киев за 3 дни. Тръмп не е като. кремълската ханъма на Султан Ердо.
2.
бат Танас
07.11.2024 18:34:11
9
30
Зеленото човече скоро ще го лапа сополив
1.
Хахахах
07.11.2024 18:20:23
7
42
Хората обсъждат как да премахнат санкциите, че келявата ойропа е капут, Дончо тръмпа иска да замрази войната с отстъпки в териториите на окраина и 20 години без влизане в НАТО, а бетерина иска поход със сила за мир ХАХАХАХАХХА
Още малко ще го траят тоз недорасляк и неговите хора ще го трепят с камъни!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Спецченгета атакуваха къщата на Янко от кв. Победа, намериха много пликчета с пико Спецченгета атакуваха къщата на Янко от кв. Победа, намериха много пликчета с пико В имота са били и двама негови авери - 28-годишният Янко Русев и 35-годишният Веселин Василев Бургаски акробати обраха златните медали на международния турнир в Азербайджан Бургаски акробати обраха златните медали на международния турнир в Азербайджан На престижното състезание в Баку те представиха достойно България, коментира кметът Димитър Николов Черноморието посреща тенис събитието на сезона: Topscooters Open взривява Бургас (ВИДЕО) Черноморието посреща тенис събитието на сезона: Topscooters Open взривява Бургас (ВИДЕО) Събитието се организира с безрезервната подкрепа на Rotary Club Burgas и застава зад благородната кауза „Път към самостоятелност“ - квалификационна и менторска програма за младежи, лишени от родителски грижи Той танцува само една... пролет Той танцува само една... пролет Нелеп сценарий /в доста нелепата сценарийна практика на ПП-ДБ и най-вече на ПП/, който цели „изработването“ на звезда, на герой, който да им спечели бъдещите президентски избори Знаете ли, че спасителят на София е бил консул и в Бургас, и то цели 4 години? Знаете ли, че спасителят на София е бил консул и в Бургас, и то цели 4 години? След заповедта на Осман Нури паша от януари 1878 година за опожаряване на града, трима европейски дипломати отказват да го напуснат  Safar и Mab Drum пренасят духа на Сен Тропе на морския бряг у нас Safar и Mab Drum пренасят духа на Сен Тропе на морския бряг у нас Cavo Beach Bar & Restaurant дава старт на сезона с гостуването на Mab Drum Оръжието за Украйна не е спряно, военната ни индустрия работи, обяви министърът на отбраната Оръжието за Украйна не е спряно, военната ни индустрия работи, обяви министърът на отбраната Ивелин Първанов от „Възраждане“ пък се скара на колегите си в парламента, държали се като депутати от Върховната Рада на Украйна Нургюл Салимова пред раздяла с България: Ако хаосът в шахмата не спре, ще загубите и мен Нургюл Салимова пред раздяла с България: Ако хаосът в шахмата не спре, ще загубите и мен Най-добрата българска шахматистка предупреди, че политическите войни между двете федерации поставят под риск кариерата ѝ и участието на България на Шахматната олимпиада Младите баскетболисти на Свети Влас отново са най-добрите Младите баскетболисти на Свети Влас отново са най-добрите Те спечелиха бронзовите медали на финалния турнир от Държавното първенство по баскетбол в столицата Стилиян Петров: Когато каузата е чиста и хората са единни, всичко е възможно Стилиян Петров: Когато каузата е чиста и хората са единни, всичко е възможно Благодаря на всеки, който си купи билет. Вие не бяхте там само за да гледате футбол. Вие дойдохте, за да изпратите послание, пише дългогодишният капитан на националния ни отбор
Иран обяви пълно затваряне на Ормузкия проток Иран обяви пълно затваряне на Ормузкия проток Властите се заканиха, че ще обстрелват всеки кораб, опитващ се да премине от там. Започва ли нова криза за горива? САЩ отново нападнаха Иран САЩ отново нападнаха Иран Множество експлозии в Техеран и провинцията. Властите обвиниха ОАЕ, че също участва в атаката  Дневен хороскоп за 11 юни 2026: Звездите носят шанс за ново начало. Стрелците срещат любовта Дневен хороскоп за 11 юни 2026: Звездите носят шанс за ново начало. Стрелците срещат любовта Ден на интуиция, смели решения и важни избори – едни зодии ще открият нови възможности, а други трябва да се пазят от прибързани действия и чуждо влияние Унгарските депутати се отказват от 40% от заплатите си Унгарските депутати се отказват от 40% от заплатите си Консервативният лидер аргументира мярката, заявявайки в интервю за „Eр Те Ел”, дадено малко след като победи на парламентарните избори през април, че „това е въпрос на смирение“ Европа налага бюджет за лукс на 5-звездните хотели: до 200 евро на вечер Европа налага бюджет за лукс на 5-звездните хотели: до 200 евро на вечер Индексът на Hotels.com за 2026 година нарежда София сред най-изгодните дестинации за луксозен престой, а испанският град Сарагоса оглавява класацията на континента Капан за катастрофи: Критичният недостиг на магистрали заклещи трафика в България Капан за катастрофи: Критичният недостиг на магистрали заклещи трафика в България Министър Иван Шишков алармира за опасен дефицит по пътищата и разкри „криминален сюжет“ с плащания за асфалт на тъмно Биби, внимавай, че оставаш сам: Бруталният ултиматум на Тръмп към Нетаняху взриви Близкия изток Биби, внимавай, че оставаш сам: Бруталният ултиматум на Тръмп към Нетаняху взриви Близкия изток Американският президент предупреди Израел да не чака помощ при нова война с Иран, часове по-късно ракетите полетяха Рок-енд-рол на колела! Как аутсайдерите от Кюрасао спечелиха света още преди първия съдийски сигнал Рок-енд-рол на колела! Как аутсайдерите от Кюрасао спечелиха света още преди първия съдийски сигнал Симпатичните дебютанти отказаха лъскавите возила и доказаха, че във футбола все още има място за чиста и искрена страст Франция настръхна! Хиляди излязоха на бунт след бруталното убийство на 11-годишната Лиана Франция настръхна! Хиляди излязоха на бунт след бруталното убийство на 11-годишната Лиана Яростни протести заляха Париж заради дефектната съдебна система, оставила на свобода насилник с тежко криминално досие Технологична революция в BG смартфоните! ChatGPT превзема Viber Технологична революция в BG смартфоните! ChatGPT превзема Viber Шефът на месинджъра Офир Еял взриви ефира с ексклузивна новина за пълна интеграция на изкуствения интелект и разкри крие ли това риск за личните ни чатове
Богомил НИКОЛОВ, активни потребители Богомил НИКОЛОВ, активни потребители Когато големите вериги започнат да продават на много ниски цени, това винаги е заплаха за малките търговци Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, вчера в колата ме изпраскаха и отпред и отзад.
- Обади ли се на полицията и на застрахователя?
- Не ме разбра...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори