Дрон откъсна крака на садистка от Франция, убила 157 руснаци
Снайперистката била задържана край Вишновка в Русия и наказана жестоко
Френска снайперистка, известна с прозвището си „Уиски“, е заловена край Вишневка в руската област Курск, съобщи командирът на ЧВК „Вагнер“ Антон Елизаров в своя телеграм канал.
„Тази прехвалена европейска е зле с главата. Тя се подиграваше с жертвите си, измъчваше ги и беше готова да убива дори жени и деца“, пише той и пояснява, че жертвите й са 157 руснаци.
„Днес обаче това същество е наказано. След като кракът й беше откъснат от дрон, тя не можа да пропълзи далече и нашите момчета я заловиха“, добавя Елизаров, който след смъртта на Евгений Пригожин пое командването на частната военна компания.
„Разпитът й бе суров, но това е справедливо. Това същество завинаги ще запомни какво не бива да се прави на руска земя“, пише още Елизаров.
БДУ и Тракийският университет в Одрин задълбочават академическото си сътрудничество
Екологична катастрофа остави десетки семейства без капка питейна вода
Пълен шок на „Кулата“ и „Маказа“! Вижте какво се случва на пунктовете в този момент
Край на компромисите! Брюксел вдигна мерника на Орбан и заложи капан, от който няма излизане
Няма да повярвате какво крие съдбата ви! Ако сте родени през март, октомври или декември, всичко си идва на мястото
Шефът на ВиК-Бургас и служител по инвеститорски контрол са обвинени за ощетяване на дружеството с над 303 хил. евро
Вдигат пенсиите от утре! Вижте с колко точно скачат сумите и кои хора ще останат разочаровани
Пълен абсурд: 8-годишно дете яхна електрическо АТВ и прегази 4-годишно момиченце!
Черната серия с атракционите продължава: 21-годишна жена се преби при скок с парашут
6-годишно момиченце и майка му пострадаха след опасна маневра на бащата и челен сблъсък край Обзор
Сбогом на остарелите догми: 5 „златни“ правила за здраве от миналото, които всъщност ни вредят
Mузикален взрив се готви в Поморие! Над 8000 фенове ще окупират обновеното пристанище за Sunset Port Festival

Простотията и алчността се наказват, понякога жестоко
Това журналист главата никой няма!
Вервайте ми