Близките на убития Пейо Пеев на протест, очакват Габриела да бъде пусната на свобода
Те настояват децата да не бъдат отглеждани от нея
Да бъде прекратен домашния арест на Габриела Славова, обвинена в убийството на Пейо Пеев и да бъде пусната на свобода. Това ще разгледа днес съда по искане на обвиняемата, съобщава Нова телевизия.
Близки на загиналия Пейо Пеев организират протест с искане това да не бъде допускано. Те ще се съберат около 12:30 ч. пред Съдебната палата в София с искане за справедливост за Пейо Пеев, който бе убит в началото на годината.
Близките настояват още да не се допуска децата да бъдат отглеждани от Габриела, която заедно с майка си Красимира Трифонова, е заподозряна в това убийство.
Габриела Славова-Пеева, която беше обвинена за убийството на съпруга си Пейо Пеев в началото на 2024 г., официално иска от съда да я пусне на свобода с по-лека мярка. Славова към момента е с мярка „домашен арест”. Към момента децата Габриела живеят с родителите на Пейо.
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата

тикви и набутани една на друга в задните им части.
Садизъм за Тея двете .
Пуснат ли ги на свобода трепете ги с камъни докато мърдат.
Око за око ,зъб за зъб!!!!!!!!!!!!!!
Имаме си достатъчно паразити,че и квартира в к/с Лазур им дадоха за нищожен наем!?!?!?
Евангелистите са доста влиятелни в защита на членовете си.
А тази, майката и забърканите в кашата са все от това котило.
Да я пускат, че община Бургас я очаква.