×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят кръстовището между „Оборище“ и „Петко Каравелов“ заради ВиК ремонт
  • Стартира 20-ото юбилейно издание на Международния конкурс на изкуствата „Радост на брега“ в Бургас
  • Театралният хит „Дами канят“ в Бургас! Асен Блатечки и Калин Врачански завладяват публиката на 6 юли
  • Бургаският духов оркестър се завръща с летни концерти на открито
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Марин от ж.к.“Меден рудник“ скочи от 4-ия етаж, лекари се борят за живота му


Марин от ж.к.“Меден рудник“ скочи от 4-ия етаж, лекари се борят за живота му
Пострадалият е откаран с линейка в реанимация
06 Ноември 2024, Сряда, 17:00 ч.
Автор: Флагман, снимката е илюстративна

Не е ясна причината да се хвърли от терасата 

Марин Т. от бургаския ж.к.“Меден рудник“ е в реанимация, след като падна от 4-ия етаж на жилището си в блок 100, научи Флагман.бг.

Той е откаран с линейка, но в много тежко състояние и следващите часове ще са решаващи за него.

Все пак за Марин има шанс, защото е паднал върху тревата зад блока.

На този етап основна версия остава опит за самоубийство, но не е изключено и да е инцидент.

Очаквайте подробности!

 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
37
Коментара
Георги РУСЧЕВ Голям астероид преминава близо до Земята в събота Голям астероид преминава близо до Земята в събота 25/06/2026, Четвъртък 17:30 0
37
Коментара по темата
37.
Ннн
07.11.2024 14:10:44
0
1
Боже какво става с този блок 100 за последните години има поне 5ма скочили от него .
36.
35
07.11.2024 08:09:34
1
0
Мозъка са ти взели на тебе
35.
До 28
07.11.2024 07:55:15
3
2
Ти изобщо мислиш ли преди да пишеш? Индианците живели в комунизъм и имали собственост,че даже и с големи букви си го написал? Забравихте, ли какво се случи като комунистите идват на власт в България? Как насила взеха ( ограбиха) земята, кози,овце, крави и всякакъв друг добитък от хората. Как избиваха или пращаха в лагери и затвори хората които не искаха да си дават собствеността! Хем индианците живели в комунизъм и хем имат земя??? Това са две несъвместими неща.
34.
Славейков махала
07.11.2024 06:03:20
0
1
В славейков имаше един хероинов наркоман-кобрата. Много грозно момче. Той беше скочил преди години през терасата. И този ли е наркоман?
33.
До 31
06.11.2024 21:08:51
4
2
Без обиди моля, то и руският президент идва в България както и много други, няма лошо. Русия е изолирана защото нападна Украйна, за това са и санкциите , какво неясно има тук? Кви самолети имаме, че да унищожаваме? Само съветски бракми , ти още Москвич ли караш? Посланник не сме гонили само агенти които работят против Бг.
32.
До 30 и 29
06.11.2024 20:50:05
1
3
Ок няма да е колега,другарю тогава ще . Забрави ли кой свали Живков. Руските агенти Луканов и Петър Младенов. Луканов назначава хората и БСП и СДС. СДС както се разбра по късно е пълно с агенти на ДС. Луканов назначи и бизнесмените ни ( олигарси) .
31.
*********
06.11.2024 20:39:27
2
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
30.
27
06.11.2024 20:26:49
0
4
За да имаш мнение и разсъждаваш по някоя тема, трябва да имаш познания на първо място. Не да пишеш празни думи, на които дори не знаеш збачението им. Не си компетентен да водиш този разговор. Ако не знаеш което е видимо, след като питаш, помни и поемай, слушай учи се, че да не се излагаш толкова.
29.
ДО 27
06.11.2024 20:20:14
0
5
Ти ми се струваш болен ! Няма бивш комунист ! Комуниста си остава такъв завинаги. Тези които се извъртяха не са били комунисти истински. В България първо нямаше комунизъм, виж само колко си невеж ! Дай ми определение за комунизъм щом говориш за него ! Хайде чакам. Употребяваш думи които не знаеш дори каво означават. И не съм ти колега. Понятие сди нямаш нито от ССР нито от комунизъм. Дори СОЦИАЛИЗЪМ НЕ ЗНАЕШ ЩО Е ! Разлика не правиш. Виж колко си ограничен а се опитваш да разсъждаваш. Кое става постепенно в САщ, избиването на коренното население и заграбването на земите му ли ? Май ти си много объркан.
28.
!!!!!!!!!!!!!!!
06.11.2024 20:13:57
1
6
Всъщност в САЩ също има олигарси ! Всички тези англосаксонци, конкистадори, приселници от Европа са заграбили земите и собствеността на коренното население, индиянците като са ги избили повечето. Преди това тези индиянци са живяли в ИСТИНСКИЯ КОМУНИЗЪМ ! Всеки е имал земя , обработвал я и е търгувал с нея и ресурсите от нея. Като е отделял една част за старейшина който е възрастен, за войската да ги защитава, за възрастните хора въобще, за децата, за болните и т.н. ВСИЧКИ СА ИМАЛИ СОБСТВЕНОСТ, нямало е бедни и богати. Нямало е такива с много собственост за сметка на други. Всичко е било разпределено справедливо. Докато не идват уродите и не ги " демократизират " по собствен вариант. Заграбват им всичко и ги избиват и пращат в резервати
27.
До 25
06.11.2024 20:12:52
4
4
Колега струваш ми се объркан. Олигарсите са назначени от бившите комунисти ,капиталисти. Прехода в България от комунизъм към капитализъм стана по руски модел, олигархичният модел е измислен в Русия. Всички олигаси допреди разпадането на СССР са бедни като всички ние сме били. На запад няма олигаси,никой не е забогатял за една нощ. Всичко става постепенно и с много труд. Има и спрсведливо правосъдие но това е друга тема.
26.
!!!!!!!!!!!!!!!
06.11.2024 20:05:34
0
6
В България и бившите соц страни всички олигарси са приватизаторите ! Те заграбиха собствеността на народа и богатеят ли богатеят като го мачкат, народа им робува. СДС, БСП, всички участвали в приватизацията. Това е кражба, заграбване на народна собственост.
25.
ДО 22
06.11.2024 19:49:39
1
4
Олигарх е човек който е заграбил, откраднал, придобил с измама частна собственост, която е била на НАРОДА преди това ! Има ги само там където е имало социализъм или комунизъм. На запад не им казват олигарси на престъпниците защото никога е нямало демокрация, народовластие. А народовластие има само където собствеността е на народа. Народ без собственост е робски народ. На запад си ги наричат капиталисти, бизнесмени престъпниците.
24.
*********
06.11.2024 19:45:01
1
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
23.
21
06.11.2024 19:44:43
6
6
Лъжеш се. Комунистите стават много повече. Множат се всяка минута. Все по млади и интелигентни хора проглеждат и ви намразват. Сега се криеш но навън си още по голяма мишка. Няма да можеш да гъкнеш изрод малоумен защото хората ще те късат месце по месце ако те набарят. Толкова си нещастен, че само по форумите драскаш тези тъпотии. Страхлив мишок. Майка си в гробищата ли прати олигофрен. И тя вероятно е пенсионерка. Дано по скоро я изпревариш всички.
22.
До мислещия 17
06.11.2024 19:40:19
1
2
Колега моля те дай дефиниция за олигарх, какво означава? Защо олигарсите се срещат само в бившите социалистически републики???
21.
Xaxaxaxaхахахаха
06.11.2024 19:37:17
7
4
Ниво на тъпотия. Наркоман - тъп. Общ работник - много тъп. Циганин - супер тъп. Пенсионер комунист - няма по-тъп. Още 5-10 години и ще сте в гробищата.
20.
до 17
06.11.2024 18:47:00
13
7
Ти май не си живял през социализЪма щом ги говориш тези врели некипели. Можеш обаче да се преместиш в Куба или Северна Корея, там все още си го пазят социализЪма и се чудят какво да ядат.
19.
Harabej6o
06.11.2024 18:44:01
2
6
Бутнат е?
Ако искаше да скача щеше да скочи от по високо.
18.
12
06.11.2024 18:22:33
7
9
Ти защо коментираш а не си в болницата вече да даваш кръв бе тикво ! Никой не е поискал, може би имат. Ганьо е баща ти. Болницата се пише с малка буква, както и останалата част от изречението. Да е.. и неграмотната ти пача проста, акъл ще даваш
17.
9
06.11.2024 18:16:45
6
16
Олигарси има само в капитализма отново ! В Социализма не може да има защото няма капиталисти и частна собственост. Собствеността е държавна, на всички хора в държавата. Учете бе , мислете сополанковци. Това на което ви учат в училищата са пълни глупости. Затова сте невежи и тъпи
16.
15
06.11.2024 18:11:39
5
8
Дано и до теб достигне скоро, че човечеството да се отърве от такъв урод. Свестните хора ще станат повече ако ти паднеш от по висок етаж, боклук долен. Нищо естествено няма отрепко долна
15.
Кънта
06.11.2024 18:08:16
14
3
Това се нарича естествен подбор.
14.
ЗАПОМНЕТЕ И ТОВА
06.11.2024 18:02:42
3
9
МАФИЯТА Е СРАСТВАНЕТО НА ВЛАСТТА С БИЗНЕСА, С ПРЕСТЪПНОСТТА, СРЕЩУ НАРОДА ! СЪЩЕСТВУВА САМО В КАПИТАЛИЗМА.
13.
ДО НЕЗНАЕЩИЯ 9
06.11.2024 17:59:15
4
11
ТРАЙНОТО ТРУПАНЕ НА КАПИТАЛИ НА ГЪРБА НА РАБОТНИЦИТЕ ОТ ЕДНА МАЛКА ГРУПА ХОРА ЗАГРАБИЛИ СОБСТВЕНОСТТА, ЧРЕЗ НАЕМЕН ТРУД СЕ НАРИЧА !!! КАПИТАЛИЗЪМ !!! ЗАПОМНЕТЕ ГО ГУРЛИВИ ПЪПЧОВЦИ ТАКИВА. ДОРИ ПОНЯТИЯТА НЕ ЗНАЕТЕ А ДРАСКАТЕ ГЛУПОСТИ. МАФИЯТА СЪЩЕСТВУВА САМО В КАПИТАЛИЗМА !
12.
Ганювски Коментари
06.11.2024 17:56:39
7
21
Само Тъпи и Прости Ганювци коментират тука Вместо да отидете до Болницата да Дарите Кръв и всички което е необходими,вие тука на Политика го обърнахте Затова е на този Хал България.Бог да се Смили над Човека,и се Отърве с възможно най малко поражения.Амин.
11.
*********
06.11.2024 17:54:30
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
10.
Комара
06.11.2024 17:50:29
2
13
Хазарта не прощава. Внимавайте....
9.
до 8
06.11.2024 17:48:02
8
21
а бе това нашето не е капитализъм а мафиотска олигархия. Сърди се на Боко Тиквата и Шиши.
8.
Дори през турско
06.11.2024 17:39:47
6
22
Никога по никое време в историята на България, народа и не се е спасявал като се е самоубивал освен през капитализма
7.
Дааааа
06.11.2024 17:30:10
1
33
Безнадеждна работа в тази кочина от крадци, измамници, убийци. Престъпници ти са работодателите, престъпници са властта, съда, институциите, МЕДИИТЕ. После нямали кой да им работи. Вие ги прогонихте изроди такива, разболяхте, изтровихте, избихте, а викайте бангладежци сега. И те взеха да ви бягат даже
6.
Ред бул не дава криле!
06.11.2024 17:27:19
7
12
Дъл няма намесени наркотици? Тоя блок 100 и околните май са много наркоманки?
5.
до 2
06.11.2024 17:27:12
1
8
Снимката е стара, а това на тротоара са окапали смокини, защото дървото отгоре е такова!
4.
!!!!!!!!!!!!
06.11.2024 17:24:16
16
24
Скочил от прекалено щастливия живот днес в капиталистическа " демократична " България. Отдавна скачат хората. И ще продължават. За кой ли път. За мен е убийство това. Да докарате човек до това положение си е убийство. Имаше даже хора се палиха при гербаджийската тиква проклета. Принудиха ги да се запалят
3.
Lupa.bg
06.11.2024 17:23:41
5
1
Doctor Sinan 4etql v dqsno
kak sa prai paprika6
2.
Seloto mazno kon4eta ska4at
06.11.2024 17:18:21
7
3
Tui na trotoara ko e mini konski fa6kiiki li
1.
Възраждане - Максуда
06.11.2024 17:05:43
16
11
Сигурно е бил влюбен в някоя циганка, като другия меденруднишки в Биг Брадър и не са му се наместили хормоните и чакрите.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Драма край Карнобат: Камион изхвърча от магистралата след инсулт на шофьора Драма край Карнобат: Камион изхвърча от магистралата след инсулт на шофьора 61-годишен мъж е получил тежък мозъчен удар зад волана на мощната машина и е спрял в канавката, лекари в Бургас се борят за живота му Свидетел от мелето на „Тракия“: Колата беше смачкана до задните врати, хората умираха Свидетел от мелето на „Тракия“: Колата беше смачкана до задните врати, хората умираха Часове след кошмарния сблъсък край Ямбол, първият шофьор, подал сигнал на спешния телефон, разказа за безпомощността, ужаса и липсата на спирачен път Лудост по български: Хеликоптерът бил на 3 минути от децата на „Славия“, но законът му забранил да излети Лудост по български: Хеликоптерът бил на 3 минути от децата на „Славия“, но законът му забранил да излети Можел е да кацне на аутобана, но наредба го оставила на земята Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова За да публикува първите й стихове в „Родна реч“, се наложило да излъже, че седмокласничката е в осми клас Кървава драма край Мездра: Двама влюбени тийнейджъри загинаха Кървава драма край Мездра: Двама влюбени тийнейджъри загинаха Футболната общност във Враца е потънала в скръб след нелепата смърт на 17-годишния Иван и 16-годишната Йоана Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита! Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита! След поредицата от черни хроники по аутобаните у нас, специалисти настояват за кардинална промяна на пътната инфраструктура и замяна на компрометираните огради с бетонни блокове Бутафория ли са мантинелите: След трагедията на „Тракия“, камион скъса и парапета на „Струма“ Бутафория ли са мантинелите: След трагедията на „Тракия“, камион скъса и парапета на „Струма“ Вътрешният министър настоява за проверки на пътните съоръжения. Време е управниците да потърсят съветите на машинен инженер, запознат с якостните свойства на металите и с науката Съпромат! 73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“ 73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“ Оръжието било укрито в кабината и в шкаф на полуремаркето Шофьорът на камиона-убиец: Направих всичко възможно да го овладея, след като гумата се спука Шофьорът на камиона-убиец: Направих всичко възможно да го овладея, след като гумата се спука Той сподели, че се е опитал да помогне и поднесе своите съболезнования на опечалените роднини Експерт: Тирът, погубил двете деца, не е спукал гума, причината за трагедията са мантинелите Експерт: Тирът, погубил двете деца, не е спукал гума, причината за трагедията са мантинелите Да премине товарен камион без товар с лекота през тях, е недопустимо, коментира и вътрешният министър 
Отсрочка за „Лукойл“: САЩ даде още месец за продажба на активите Отсрочка за „Лукойл“: САЩ даде още месец за продажба на активите Сделката ще изисква одобрение от службите в САЩ Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии Снаряд поразиха контейнеровоз под сингапурски флаг и замрази мащабната хуманитарна операция на ООН за спасяването на стотици моряци Трусовете превърнаха Кракарас в град на ужасите, 235 загинали и хиляди безследно изчезнали Трусовете превърнаха Кракарас в град на ужасите, 235 загинали и хиляди безследно изчезнали След апокалиптичното земетресение във Венецуела, спасиха жена затисната 24 часа от отломките, прогнозите за загиналите са смразяващи Преговорите за мир пред провал след израелските удари в Ливан и спор за милиарди Преговорите за мир пред провал след израелските удари в Ливан и спор за милиарди Иран се готви да въведе такса „Преминаване“ за танкерите след изтичането на срока от 60 дни, а Оман, под натиска на САЩ, искат да отворят южен коридор, но това е невъзможно без съгласието на Техеран Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Необичайната история на шестте теракотени артефакта приключи с официална дипломатическа церемония Идва ли редът на Кримския мост? Идва ли редът на Кримския мост? След като прескочи всякакви забранителни линии, Украйна се стреми да изолира Крим и поставя под въпрос устойчивостта на Русия  САЩ изпращат спасители в Каракас САЩ изпращат спасители в Каракас Тръмп: Броят на жертвите е опустошителен Апокалипсис във Венецуела: Адски трусове сринаха столицата, броят на жертвите е огромен Апокалипсис във Венецуела: Адски трусове сринаха столицата, броят на жертвите е огромен Според Американския геофизичен институт броят им ще достигне между 10 000 и 100 000 души Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн B cтpaнaтa-лидep бpoят им ce yвeличи cъc 75% зa 10 гoдини Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Специалистите съветват да се наблегне на разтворимите фибри и мононенаситените мазнини, вместо да се разчита единствено на медикаментозна терапия
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня Иванчо казва на баща си:
- Татко, ти си голям късметлия!
- Защо?
- Няма нужда да ми купуваш нови учебници! Оставам в същия клас!
Виц на деня Виц на деня - Какво се получава, когато 5 блондинки се наредят една до друга ухо до ухо?
- Въздушен коридор!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ами имам две пози за сън: зимна - охлюв и лятна - морска звезда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори