×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Марин от ж.к.“Меден рудник“ скочи от 4-ия етаж, лекари се борят за живота му


Марин от ж.к.“Меден рудник“ скочи от 4-ия етаж, лекари се борят за живота му
Пострадалият е откаран с линейка в реанимация
06 Ноември 2024, Сряда, 17:00 ч.
Автор: Флагман, снимката е илюстративна

Не е ясна причината да се хвърли от терасата 

Марин Т. от бургаския ж.к.“Меден рудник“ е в реанимация, след като падна от 4-ия етаж на жилището си в блок 100, научи Флагман.бг.

Той е откаран с линейка, но в много тежко състояние и следващите часове ще са решаващи за него.

Все пак за Марин има шанс, защото е паднал върху тревата зад блока.

На този етап основна версия остава опит за самоубийство, но не е изключено и да е инцидент.

Очаквайте подробности!

 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
37
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Поредно меле с тир и три автомобила Поредно меле с тир и три автомобила 27/06/2026, Събота 11:26 0
Емел МАХМУД Путин призова за преговори Путин призова за преговори 27/06/2026, Събота 09:09 11
37
Коментара по темата
37.
Ннн
07.11.2024 14:10:44
0
1
Боже какво става с този блок 100 за последните години има поне 5ма скочили от него .
36.
35
07.11.2024 08:09:34
1
0
Мозъка са ти взели на тебе
35.
До 28
07.11.2024 07:55:15
3
2
Ти изобщо мислиш ли преди да пишеш? Индианците живели в комунизъм и имали собственост,че даже и с големи букви си го написал? Забравихте, ли какво се случи като комунистите идват на власт в България? Как насила взеха ( ограбиха) земята, кози,овце, крави и всякакъв друг добитък от хората. Как избиваха или пращаха в лагери и затвори хората които не искаха да си дават собствеността! Хем индианците живели в комунизъм и хем имат земя??? Това са две несъвместими неща.
34.
Славейков махала
07.11.2024 06:03:20
0
1
В славейков имаше един хероинов наркоман-кобрата. Много грозно момче. Той беше скочил преди години през терасата. И този ли е наркоман?
33.
До 31
06.11.2024 21:08:51
4
2
Без обиди моля, то и руският президент идва в България както и много други, няма лошо. Русия е изолирана защото нападна Украйна, за това са и санкциите , какво неясно има тук? Кви самолети имаме, че да унищожаваме? Само съветски бракми , ти още Москвич ли караш? Посланник не сме гонили само агенти които работят против Бг.
32.
До 30 и 29
06.11.2024 20:50:05
1
3
Ок няма да е колега,другарю тогава ще . Забрави ли кой свали Живков. Руските агенти Луканов и Петър Младенов. Луканов назначава хората и БСП и СДС. СДС както се разбра по късно е пълно с агенти на ДС. Луканов назначи и бизнесмените ни ( олигарси) .
31.
*********
06.11.2024 20:39:27
2
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
30.
27
06.11.2024 20:26:49
0
4
За да имаш мнение и разсъждаваш по някоя тема, трябва да имаш познания на първо място. Не да пишеш празни думи, на които дори не знаеш збачението им. Не си компетентен да водиш този разговор. Ако не знаеш което е видимо, след като питаш, помни и поемай, слушай учи се, че да не се излагаш толкова.
29.
ДО 27
06.11.2024 20:20:14
0
5
Ти ми се струваш болен ! Няма бивш комунист ! Комуниста си остава такъв завинаги. Тези които се извъртяха не са били комунисти истински. В България първо нямаше комунизъм, виж само колко си невеж ! Дай ми определение за комунизъм щом говориш за него ! Хайде чакам. Употребяваш думи които не знаеш дори каво означават. И не съм ти колега. Понятие сди нямаш нито от ССР нито от комунизъм. Дори СОЦИАЛИЗЪМ НЕ ЗНАЕШ ЩО Е ! Разлика не правиш. Виж колко си ограничен а се опитваш да разсъждаваш. Кое става постепенно в САщ, избиването на коренното население и заграбването на земите му ли ? Май ти си много объркан.
28.
!!!!!!!!!!!!!!!
06.11.2024 20:13:57
1
6
Всъщност в САЩ също има олигарси ! Всички тези англосаксонци, конкистадори, приселници от Европа са заграбили земите и собствеността на коренното население, индиянците като са ги избили повечето. Преди това тези индиянци са живяли в ИСТИНСКИЯ КОМУНИЗЪМ ! Всеки е имал земя , обработвал я и е търгувал с нея и ресурсите от нея. Като е отделял една част за старейшина който е възрастен, за войската да ги защитава, за възрастните хора въобще, за децата, за болните и т.н. ВСИЧКИ СА ИМАЛИ СОБСТВЕНОСТ, нямало е бедни и богати. Нямало е такива с много собственост за сметка на други. Всичко е било разпределено справедливо. Докато не идват уродите и не ги " демократизират " по собствен вариант. Заграбват им всичко и ги избиват и пращат в резервати
27.
До 25
06.11.2024 20:12:52
4
4
Колега струваш ми се объркан. Олигарсите са назначени от бившите комунисти ,капиталисти. Прехода в България от комунизъм към капитализъм стана по руски модел, олигархичният модел е измислен в Русия. Всички олигаси допреди разпадането на СССР са бедни като всички ние сме били. На запад няма олигаси,никой не е забогатял за една нощ. Всичко става постепенно и с много труд. Има и спрсведливо правосъдие но това е друга тема.
26.
!!!!!!!!!!!!!!!
06.11.2024 20:05:34
0
6
В България и бившите соц страни всички олигарси са приватизаторите ! Те заграбиха собствеността на народа и богатеят ли богатеят като го мачкат, народа им робува. СДС, БСП, всички участвали в приватизацията. Това е кражба, заграбване на народна собственост.
25.
ДО 22
06.11.2024 19:49:39
1
4
Олигарх е човек който е заграбил, откраднал, придобил с измама частна собственост, която е била на НАРОДА преди това ! Има ги само там където е имало социализъм или комунизъм. На запад не им казват олигарси на престъпниците защото никога е нямало демокрация, народовластие. А народовластие има само където собствеността е на народа. Народ без собственост е робски народ. На запад си ги наричат капиталисти, бизнесмени престъпниците.
24.
*********
06.11.2024 19:45:01
1
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
23.
21
06.11.2024 19:44:43
6
6
Лъжеш се. Комунистите стават много повече. Множат се всяка минута. Все по млади и интелигентни хора проглеждат и ви намразват. Сега се криеш но навън си още по голяма мишка. Няма да можеш да гъкнеш изрод малоумен защото хората ще те късат месце по месце ако те набарят. Толкова си нещастен, че само по форумите драскаш тези тъпотии. Страхлив мишок. Майка си в гробищата ли прати олигофрен. И тя вероятно е пенсионерка. Дано по скоро я изпревариш всички.
22.
До мислещия 17
06.11.2024 19:40:19
1
2
Колега моля те дай дефиниция за олигарх, какво означава? Защо олигарсите се срещат само в бившите социалистически републики???
21.
Xaxaxaxaхахахаха
06.11.2024 19:37:17
7
4
Ниво на тъпотия. Наркоман - тъп. Общ работник - много тъп. Циганин - супер тъп. Пенсионер комунист - няма по-тъп. Още 5-10 години и ще сте в гробищата.
20.
до 17
06.11.2024 18:47:00
13
7
Ти май не си живял през социализЪма щом ги говориш тези врели некипели. Можеш обаче да се преместиш в Куба или Северна Корея, там все още си го пазят социализЪма и се чудят какво да ядат.
19.
Harabej6o
06.11.2024 18:44:01
2
6
Бутнат е?
Ако искаше да скача щеше да скочи от по високо.
18.
12
06.11.2024 18:22:33
7
9
Ти защо коментираш а не си в болницата вече да даваш кръв бе тикво ! Никой не е поискал, може би имат. Ганьо е баща ти. Болницата се пише с малка буква, както и останалата част от изречението. Да е.. и неграмотната ти пача проста, акъл ще даваш
17.
9
06.11.2024 18:16:45
6
16
Олигарси има само в капитализма отново ! В Социализма не може да има защото няма капиталисти и частна собственост. Собствеността е държавна, на всички хора в държавата. Учете бе , мислете сополанковци. Това на което ви учат в училищата са пълни глупости. Затова сте невежи и тъпи
16.
15
06.11.2024 18:11:39
5
8
Дано и до теб достигне скоро, че човечеството да се отърве от такъв урод. Свестните хора ще станат повече ако ти паднеш от по висок етаж, боклук долен. Нищо естествено няма отрепко долна
15.
Кънта
06.11.2024 18:08:16
14
3
Това се нарича естествен подбор.
14.
ЗАПОМНЕТЕ И ТОВА
06.11.2024 18:02:42
3
9
МАФИЯТА Е СРАСТВАНЕТО НА ВЛАСТТА С БИЗНЕСА, С ПРЕСТЪПНОСТТА, СРЕЩУ НАРОДА ! СЪЩЕСТВУВА САМО В КАПИТАЛИЗМА.
13.
ДО НЕЗНАЕЩИЯ 9
06.11.2024 17:59:15
4
11
ТРАЙНОТО ТРУПАНЕ НА КАПИТАЛИ НА ГЪРБА НА РАБОТНИЦИТЕ ОТ ЕДНА МАЛКА ГРУПА ХОРА ЗАГРАБИЛИ СОБСТВЕНОСТТА, ЧРЕЗ НАЕМЕН ТРУД СЕ НАРИЧА !!! КАПИТАЛИЗЪМ !!! ЗАПОМНЕТЕ ГО ГУРЛИВИ ПЪПЧОВЦИ ТАКИВА. ДОРИ ПОНЯТИЯТА НЕ ЗНАЕТЕ А ДРАСКАТЕ ГЛУПОСТИ. МАФИЯТА СЪЩЕСТВУВА САМО В КАПИТАЛИЗМА !
12.
Ганювски Коментари
06.11.2024 17:56:39
7
21
Само Тъпи и Прости Ганювци коментират тука Вместо да отидете до Болницата да Дарите Кръв и всички което е необходими,вие тука на Политика го обърнахте Затова е на този Хал България.Бог да се Смили над Човека,и се Отърве с възможно най малко поражения.Амин.
11.
*********
06.11.2024 17:54:30
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
10.
Комара
06.11.2024 17:50:29
2
13
Хазарта не прощава. Внимавайте....
9.
до 8
06.11.2024 17:48:02
8
21
а бе това нашето не е капитализъм а мафиотска олигархия. Сърди се на Боко Тиквата и Шиши.
8.
Дори през турско
06.11.2024 17:39:47
6
22
Никога по никое време в историята на България, народа и не се е спасявал като се е самоубивал освен през капитализма
7.
Дааааа
06.11.2024 17:30:10
1
33
Безнадеждна работа в тази кочина от крадци, измамници, убийци. Престъпници ти са работодателите, престъпници са властта, съда, институциите, МЕДИИТЕ. После нямали кой да им работи. Вие ги прогонихте изроди такива, разболяхте, изтровихте, избихте, а викайте бангладежци сега. И те взеха да ви бягат даже
6.
Ред бул не дава криле!
06.11.2024 17:27:19
7
12
Дъл няма намесени наркотици? Тоя блок 100 и околните май са много наркоманки?
5.
до 2
06.11.2024 17:27:12
1
8
Снимката е стара, а това на тротоара са окапали смокини, защото дървото отгоре е такова!
4.
!!!!!!!!!!!!
06.11.2024 17:24:16
16
24
Скочил от прекалено щастливия живот днес в капиталистическа " демократична " България. Отдавна скачат хората. И ще продължават. За кой ли път. За мен е убийство това. Да докарате човек до това положение си е убийство. Имаше даже хора се палиха при гербаджийската тиква проклета. Принудиха ги да се запалят
3.
Lupa.bg
06.11.2024 17:23:41
5
1
Doctor Sinan 4etql v dqsno
kak sa prai paprika6
2.
Seloto mazno kon4eta ska4at
06.11.2024 17:18:21
7
3
Tui na trotoara ko e mini konski fa6kiiki li
1.
Възраждане - Максуда
06.11.2024 17:05:43
16
11
Сигурно е бил влюбен в някоя циганка, като другия меденруднишки в Биг Брадър и не са му се наместили хормоните и чакрите.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя Лидерът на движение „Сияние“ извади наяве потресаващ кадър от ТОЛ камерите Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Никога досега за тази фаза не се е класирала толкова малка държава  Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Дипломатът влезе в бургаската библиотека и остана смаян от тийнейджърите, които в петък вечерта четяха книги  Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Той е освободен за домашно лечение, но 49-годишната му съпруга остава в критично състояние и с опасност за живота в УМБАЛ „Св. Георги“ в Пловдив Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Поставената край Зимница защитна система е от изключително нисък клас, подмяната на опасните ламарини по новите стандарти може да отнеме време чак до 2034 година Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Акцията продължава и в този момент  Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Родителя на момченце от школата на „Славия“ говори за кошмара на оцелелите на косъм деца, разминали се на секунди от сблъсък с камиона-убиец Продължаваме промяната в Бургас се разпадна, последните им членове мигрираха към "Да, България" Продължаваме промяната в Бургас се разпадна, последните им членове мигрираха към "Да, България" Над 12 ключови активисти избягаха масово към „Да, България“, а в ПП остана само областният лидер Тодор Терзиев и общинският съветник Краси Калудов Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените От 29 юни стотици обекти, ресторанти и стокови борси минават под засилен мониторинг, а инспектори под прикритие ще ловят нарушители без касови бележки Радев орязва безумните разходи за бутафорните мантинели, а Нанков обяви, че са поръчани от Шишков Радев орязва безумните разходи за бутафорните мантинели, а Нанков обяви, че са поръчани от Шишков  Премиерът говори с манипулирани данни, заяви бившият регионален министър и уточни, че поръчката не била за 1 млрд. евро, а „само“ за 490 милиона
Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел Готвят резервен вход и за Каталуня, ако още страни се откажат от участие Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Най-сериозната тенденция в доклада на НСИ е продължаващият спад при традиционните периодични издания Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Във Велико Търново има нов началник  Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Община Полигирос даде срок до 5 юли на летовниците сами да приберат шезлонгите си, след което общинските служби започват масирани принудителни акции Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Депутатите приеха промените за новия ВСС почти единодушно, но изискването за 160 гласа в парламента вещае тежък процедурен саботаж
Проф. Георги РАЧЕВ Проф. Георги РАЧЕВ Пускаме бавния грил. Водата в Черно море – 26 градуса Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори