×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Украинските морски дронове вече са в Тихия океан
  • Пускат движението по ремонтираните участъци на магистрала „Тракия“ в две области
  • София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
  • 16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки край Несебър
  • На 4 юли т.г. Авиомузей Бургас ще отбележи деветата годишнина от своето откриване
  • Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща за своето 17-о издание
  • „Бургас и морето“ Ви очаква на 1 август в Летния театър
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Марин от ж.к.“Меден рудник“ скочи от 4-ия етаж, лекари се борят за живота му


Марин от ж.к.“Меден рудник“ скочи от 4-ия етаж, лекари се борят за живота му
Пострадалият е откаран с линейка в реанимация
06 Ноември 2024, Сряда, 17:00 ч.
Автор: Флагман, снимката е илюстративна

Не е ясна причината да се хвърли от терасата 

Марин Т. от бургаския ж.к.“Меден рудник“ е в реанимация, след като падна от 4-ия етаж на жилището си в блок 100, научи Флагман.бг.

Той е откаран с линейка, но в много тежко състояние и следващите часове ще са решаващи за него.

Все пак за Марин има шанс, защото е паднал върху тревата зад блока.

На този етап основна версия остава опит за самоубийство, но не е изключено и да е инцидент.

Очаквайте подробности!

 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
37
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Почина Сергей Иванов Почина Сергей Иванов 26/06/2026, Петък 18:18 0
37
Коментара по темата
37.
Ннн
07.11.2024 14:10:44
0
1
Боже какво става с този блок 100 за последните години има поне 5ма скочили от него .
36.
35
07.11.2024 08:09:34
1
0
Мозъка са ти взели на тебе
35.
До 28
07.11.2024 07:55:15
3
2
Ти изобщо мислиш ли преди да пишеш? Индианците живели в комунизъм и имали собственост,че даже и с големи букви си го написал? Забравихте, ли какво се случи като комунистите идват на власт в България? Как насила взеха ( ограбиха) земята, кози,овце, крави и всякакъв друг добитък от хората. Как избиваха или пращаха в лагери и затвори хората които не искаха да си дават собствеността! Хем индианците живели в комунизъм и хем имат земя??? Това са две несъвместими неща.
34.
Славейков махала
07.11.2024 06:03:20
0
1
В славейков имаше един хероинов наркоман-кобрата. Много грозно момче. Той беше скочил преди години през терасата. И този ли е наркоман?
33.
До 31
06.11.2024 21:08:51
4
2
Без обиди моля, то и руският президент идва в България както и много други, няма лошо. Русия е изолирана защото нападна Украйна, за това са и санкциите , какво неясно има тук? Кви самолети имаме, че да унищожаваме? Само съветски бракми , ти още Москвич ли караш? Посланник не сме гонили само агенти които работят против Бг.
32.
До 30 и 29
06.11.2024 20:50:05
1
3
Ок няма да е колега,другарю тогава ще . Забрави ли кой свали Живков. Руските агенти Луканов и Петър Младенов. Луканов назначава хората и БСП и СДС. СДС както се разбра по късно е пълно с агенти на ДС. Луканов назначи и бизнесмените ни ( олигарси) .
31.
*********
06.11.2024 20:39:27
2
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
30.
27
06.11.2024 20:26:49
0
4
За да имаш мнение и разсъждаваш по някоя тема, трябва да имаш познания на първо място. Не да пишеш празни думи, на които дори не знаеш збачението им. Не си компетентен да водиш този разговор. Ако не знаеш което е видимо, след като питаш, помни и поемай, слушай учи се, че да не се излагаш толкова.
29.
ДО 27
06.11.2024 20:20:14
0
5
Ти ми се струваш болен ! Няма бивш комунист ! Комуниста си остава такъв завинаги. Тези които се извъртяха не са били комунисти истински. В България първо нямаше комунизъм, виж само колко си невеж ! Дай ми определение за комунизъм щом говориш за него ! Хайде чакам. Употребяваш думи които не знаеш дори каво означават. И не съм ти колега. Понятие сди нямаш нито от ССР нито от комунизъм. Дори СОЦИАЛИЗЪМ НЕ ЗНАЕШ ЩО Е ! Разлика не правиш. Виж колко си ограничен а се опитваш да разсъждаваш. Кое става постепенно в САщ, избиването на коренното население и заграбването на земите му ли ? Май ти си много объркан.
28.
!!!!!!!!!!!!!!!
06.11.2024 20:13:57
1
6
Всъщност в САЩ също има олигарси ! Всички тези англосаксонци, конкистадори, приселници от Европа са заграбили земите и собствеността на коренното население, индиянците като са ги избили повечето. Преди това тези индиянци са живяли в ИСТИНСКИЯ КОМУНИЗЪМ ! Всеки е имал земя , обработвал я и е търгувал с нея и ресурсите от нея. Като е отделял една част за старейшина който е възрастен, за войската да ги защитава, за възрастните хора въобще, за децата, за болните и т.н. ВСИЧКИ СА ИМАЛИ СОБСТВЕНОСТ, нямало е бедни и богати. Нямало е такива с много собственост за сметка на други. Всичко е било разпределено справедливо. Докато не идват уродите и не ги " демократизират " по собствен вариант. Заграбват им всичко и ги избиват и пращат в резервати
27.
До 25
06.11.2024 20:12:52
4
4
Колега струваш ми се объркан. Олигарсите са назначени от бившите комунисти ,капиталисти. Прехода в България от комунизъм към капитализъм стана по руски модел, олигархичният модел е измислен в Русия. Всички олигаси допреди разпадането на СССР са бедни като всички ние сме били. На запад няма олигаси,никой не е забогатял за една нощ. Всичко става постепенно и с много труд. Има и спрсведливо правосъдие но това е друга тема.
26.
!!!!!!!!!!!!!!!
06.11.2024 20:05:34
0
6
В България и бившите соц страни всички олигарси са приватизаторите ! Те заграбиха собствеността на народа и богатеят ли богатеят като го мачкат, народа им робува. СДС, БСП, всички участвали в приватизацията. Това е кражба, заграбване на народна собственост.
25.
ДО 22
06.11.2024 19:49:39
1
4
Олигарх е човек който е заграбил, откраднал, придобил с измама частна собственост, която е била на НАРОДА преди това ! Има ги само там където е имало социализъм или комунизъм. На запад не им казват олигарси на престъпниците защото никога е нямало демокрация, народовластие. А народовластие има само където собствеността е на народа. Народ без собственост е робски народ. На запад си ги наричат капиталисти, бизнесмени престъпниците.
24.
*********
06.11.2024 19:45:01
1
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
23.
21
06.11.2024 19:44:43
6
6
Лъжеш се. Комунистите стават много повече. Множат се всяка минута. Все по млади и интелигентни хора проглеждат и ви намразват. Сега се криеш но навън си още по голяма мишка. Няма да можеш да гъкнеш изрод малоумен защото хората ще те късат месце по месце ако те набарят. Толкова си нещастен, че само по форумите драскаш тези тъпотии. Страхлив мишок. Майка си в гробищата ли прати олигофрен. И тя вероятно е пенсионерка. Дано по скоро я изпревариш всички.
22.
До мислещия 17
06.11.2024 19:40:19
1
2
Колега моля те дай дефиниция за олигарх, какво означава? Защо олигарсите се срещат само в бившите социалистически републики???
21.
Xaxaxaxaхахахаха
06.11.2024 19:37:17
7
4
Ниво на тъпотия. Наркоман - тъп. Общ работник - много тъп. Циганин - супер тъп. Пенсионер комунист - няма по-тъп. Още 5-10 години и ще сте в гробищата.
20.
до 17
06.11.2024 18:47:00
13
7
Ти май не си живял през социализЪма щом ги говориш тези врели некипели. Можеш обаче да се преместиш в Куба или Северна Корея, там все още си го пазят социализЪма и се чудят какво да ядат.
19.
Harabej6o
06.11.2024 18:44:01
2
6
Бутнат е?
Ако искаше да скача щеше да скочи от по високо.
18.
12
06.11.2024 18:22:33
7
9
Ти защо коментираш а не си в болницата вече да даваш кръв бе тикво ! Никой не е поискал, може би имат. Ганьо е баща ти. Болницата се пише с малка буква, както и останалата част от изречението. Да е.. и неграмотната ти пача проста, акъл ще даваш
17.
9
06.11.2024 18:16:45
6
16
Олигарси има само в капитализма отново ! В Социализма не може да има защото няма капиталисти и частна собственост. Собствеността е държавна, на всички хора в държавата. Учете бе , мислете сополанковци. Това на което ви учат в училищата са пълни глупости. Затова сте невежи и тъпи
16.
15
06.11.2024 18:11:39
5
8
Дано и до теб достигне скоро, че човечеството да се отърве от такъв урод. Свестните хора ще станат повече ако ти паднеш от по висок етаж, боклук долен. Нищо естествено няма отрепко долна
15.
Кънта
06.11.2024 18:08:16
14
3
Това се нарича естествен подбор.
14.
ЗАПОМНЕТЕ И ТОВА
06.11.2024 18:02:42
3
9
МАФИЯТА Е СРАСТВАНЕТО НА ВЛАСТТА С БИЗНЕСА, С ПРЕСТЪПНОСТТА, СРЕЩУ НАРОДА ! СЪЩЕСТВУВА САМО В КАПИТАЛИЗМА.
13.
ДО НЕЗНАЕЩИЯ 9
06.11.2024 17:59:15
4
11
ТРАЙНОТО ТРУПАНЕ НА КАПИТАЛИ НА ГЪРБА НА РАБОТНИЦИТЕ ОТ ЕДНА МАЛКА ГРУПА ХОРА ЗАГРАБИЛИ СОБСТВЕНОСТТА, ЧРЕЗ НАЕМЕН ТРУД СЕ НАРИЧА !!! КАПИТАЛИЗЪМ !!! ЗАПОМНЕТЕ ГО ГУРЛИВИ ПЪПЧОВЦИ ТАКИВА. ДОРИ ПОНЯТИЯТА НЕ ЗНАЕТЕ А ДРАСКАТЕ ГЛУПОСТИ. МАФИЯТА СЪЩЕСТВУВА САМО В КАПИТАЛИЗМА !
12.
Ганювски Коментари
06.11.2024 17:56:39
7
21
Само Тъпи и Прости Ганювци коментират тука Вместо да отидете до Болницата да Дарите Кръв и всички което е необходими,вие тука на Политика го обърнахте Затова е на този Хал България.Бог да се Смили над Човека,и се Отърве с възможно най малко поражения.Амин.
11.
*********
06.11.2024 17:54:30
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
10.
Комара
06.11.2024 17:50:29
2
13
Хазарта не прощава. Внимавайте....
9.
до 8
06.11.2024 17:48:02
8
21
а бе това нашето не е капитализъм а мафиотска олигархия. Сърди се на Боко Тиквата и Шиши.
8.
Дори през турско
06.11.2024 17:39:47
6
22
Никога по никое време в историята на България, народа и не се е спасявал като се е самоубивал освен през капитализма
7.
Дааааа
06.11.2024 17:30:10
1
33
Безнадеждна работа в тази кочина от крадци, измамници, убийци. Престъпници ти са работодателите, престъпници са властта, съда, институциите, МЕДИИТЕ. После нямали кой да им работи. Вие ги прогонихте изроди такива, разболяхте, изтровихте, избихте, а викайте бангладежци сега. И те взеха да ви бягат даже
6.
Ред бул не дава криле!
06.11.2024 17:27:19
7
12
Дъл няма намесени наркотици? Тоя блок 100 и околните май са много наркоманки?
5.
до 2
06.11.2024 17:27:12
1
8
Снимката е стара, а това на тротоара са окапали смокини, защото дървото отгоре е такова!
4.
!!!!!!!!!!!!
06.11.2024 17:24:16
16
24
Скочил от прекалено щастливия живот днес в капиталистическа " демократична " България. Отдавна скачат хората. И ще продължават. За кой ли път. За мен е убийство това. Да докарате човек до това положение си е убийство. Имаше даже хора се палиха при гербаджийската тиква проклета. Принудиха ги да се запалят
3.
Lupa.bg
06.11.2024 17:23:41
5
1
Doctor Sinan 4etql v dqsno
kak sa prai paprika6
2.
Seloto mazno kon4eta ska4at
06.11.2024 17:18:21
7
3
Tui na trotoara ko e mini konski fa6kiiki li
1.
Възраждане - Максуда
06.11.2024 17:05:43
16
11
Сигурно е бил влюбен в някоя циганка, като другия меденруднишки в Биг Брадър и не са му се наместили хормоните и чакрите.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Асен Василев: Бюджет 2026 не става и за чеп за зеле, писан е от олигархията Асен Василев: Бюджет 2026 не става и за чеп за зеле, писан е от олигархията Новите управляващи ще бръкнато дори в джобовете на църквата, с 30% намаляват парите за православието, изчисли той Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения Министерството на туризма и КЗП следят за качеството на услугите по Черноморието, вече има засечени нарушения с цените в евро и липса на спасители Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици Откритият урок „С Несебър в сърцето“ превърна Стария град в интерактивна класна стая за възпитаниците на ПГТ „Иван Вазов“ Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА Инициативата на Община Несебър и НСА „Васил Левски“ събра хора с увреждания от България и Германия, а финалът бе отбелязан на Международния олимпийски ден Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ Селекционерът на жените по борба разкри детайли около статута на състезателката и призова смъртта ѝ да не става повод за клубни борби „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел Готвят резервен вход и за Каталуня, ако още страни се откажат от участие Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци Седемнадесетото издание на престижното ветроходно състезание беше открито официално на Морската гара в присъствието на десетки гости Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата Решението на прокуратурата е постановено на 10 юни 2026 г., след като месец по-рано са обработени материалите от мащабна проверка на Главна дирекция „Национална полиция“ Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа Участничката от „Ергенът“ не спести тежки думи и директно го определи като изключително злобен човек Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор Симона Радева беше отведена с белезници от дома си, за да излежи присъдата си от 3 години и половина
Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел Готвят резервен вход и за Каталуня, ако още страни се откажат от участие Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Най-сериозната тенденция в доклада на НСИ е продължаващият спад при традиционните периодични издания Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Във Велико Търново има нов началник  Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Община Полигирос даде срок до 5 юли на летовниците сами да приберат шезлонгите си, след което общинските служби започват масирани принудителни акции Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Депутатите приеха промените за новия ВСС почти единодушно, но изискването за 160 гласа в парламента вещае тежък процедурен саботаж Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен Ще става дядо Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи Изданието „Билд“ разкрива шокиращите видеокадри от Нарбон, при които група тийнейджъри пребиват жестоко свой връстник, оставяйки го да умре на строителна площадка Как британските закони родиха прецедент, по-абсурден от българската реалност и защо тийнейджър бе оправдан за убийство Как британските закони родиха прецедент, по-абсурден от българската реалност и защо тийнейджър бе оправдан за убийство Ако си мислите, че родната Темида не работи, погледнете към Острова, където оневиниха тийнейджър за убийството на дете – у нас законът поне призна за виновен и осъди бургаския касапин Иван Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда Животното, което принадлежи към силно застрашен африкански вид, е изчезнало в хълмистите и труднодостъпни местности извън пределите на имота в град Лийки
Проф. Георги РАЧЕВ Проф. Георги РАЧЕВ Пускаме бавния грил. Водата в Черно море – 26 градуса Виц на деня Виц на деня На пазара:
- Брей, че са ви скъпи яйцата!
- Госпожо, ето ви кош, слама и петел, снесете си ги сама!
Виц на деня Виц на деня Съпругът, в просъница:
- Жена, загаси телевизора и ме завий с одеяло.
Съпругата, шепнешком:
- Не може, скъпи, на кино сме...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Учени установиха, че основната причина да не се сбъдват мечтите е високите им цени...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори