×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят кръстовището между „Оборище“ и „Петко Каравелов“ заради ВиК ремонт
  • Стартира 20-ото юбилейно издание на Международния конкурс на изкуствата „Радост на брега“ в Бургас
  • Театралният хит „Дами канят“ в Бургас! Асен Блатечки и Калин Врачански завладяват публиката на 6 юли
  • Бургаският духов оркестър се завръща с летни концерти на открито
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Марин от ж.к.“Меден рудник“ скочи от 4-ия етаж, лекари се борят за живота му


Марин от ж.к.“Меден рудник“ скочи от 4-ия етаж, лекари се борят за живота му
Пострадалият е откаран с линейка в реанимация
06 Ноември 2024, Сряда, 17:00 ч.
Автор: Флагман, снимката е илюстративна

Не е ясна причината да се хвърли от терасата 

Марин Т. от бургаския ж.к.“Меден рудник“ е в реанимация, след като падна от 4-ия етаж на жилището си в блок 100, научи Флагман.бг.

Той е откаран с линейка, но в много тежко състояние и следващите часове ще са решаващи за него.

Все пак за Марин има шанс, защото е паднал върху тревата зад блока.

На този етап основна версия остава опит за самоубийство, но не е изключено и да е инцидент.

Очаквайте подробности!

 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
37
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама 24/06/2026, Сряда 13:00 1
37
Коментара по темата
37.
Ннн
07.11.2024 14:10:44
0
1
Боже какво става с този блок 100 за последните години има поне 5ма скочили от него .
36.
35
07.11.2024 08:09:34
1
0
Мозъка са ти взели на тебе
35.
До 28
07.11.2024 07:55:15
3
2
Ти изобщо мислиш ли преди да пишеш? Индианците живели в комунизъм и имали собственост,че даже и с големи букви си го написал? Забравихте, ли какво се случи като комунистите идват на власт в България? Как насила взеха ( ограбиха) земята, кози,овце, крави и всякакъв друг добитък от хората. Как избиваха или пращаха в лагери и затвори хората които не искаха да си дават собствеността! Хем индианците живели в комунизъм и хем имат земя??? Това са две несъвместими неща.
34.
Славейков махала
07.11.2024 06:03:20
0
1
В славейков имаше един хероинов наркоман-кобрата. Много грозно момче. Той беше скочил преди години през терасата. И този ли е наркоман?
33.
До 31
06.11.2024 21:08:51
4
2
Без обиди моля, то и руският президент идва в България както и много други, няма лошо. Русия е изолирана защото нападна Украйна, за това са и санкциите , какво неясно има тук? Кви самолети имаме, че да унищожаваме? Само съветски бракми , ти още Москвич ли караш? Посланник не сме гонили само агенти които работят против Бг.
32.
До 30 и 29
06.11.2024 20:50:05
1
3
Ок няма да е колега,другарю тогава ще . Забрави ли кой свали Живков. Руските агенти Луканов и Петър Младенов. Луканов назначава хората и БСП и СДС. СДС както се разбра по късно е пълно с агенти на ДС. Луканов назначи и бизнесмените ни ( олигарси) .
31.
*********
06.11.2024 20:39:27
2
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
30.
27
06.11.2024 20:26:49
0
4
За да имаш мнение и разсъждаваш по някоя тема, трябва да имаш познания на първо място. Не да пишеш празни думи, на които дори не знаеш збачението им. Не си компетентен да водиш този разговор. Ако не знаеш което е видимо, след като питаш, помни и поемай, слушай учи се, че да не се излагаш толкова.
29.
ДО 27
06.11.2024 20:20:14
0
5
Ти ми се струваш болен ! Няма бивш комунист ! Комуниста си остава такъв завинаги. Тези които се извъртяха не са били комунисти истински. В България първо нямаше комунизъм, виж само колко си невеж ! Дай ми определение за комунизъм щом говориш за него ! Хайде чакам. Употребяваш думи които не знаеш дори каво означават. И не съм ти колега. Понятие сди нямаш нито от ССР нито от комунизъм. Дори СОЦИАЛИЗЪМ НЕ ЗНАЕШ ЩО Е ! Разлика не правиш. Виж колко си ограничен а се опитваш да разсъждаваш. Кое става постепенно в САщ, избиването на коренното население и заграбването на земите му ли ? Май ти си много объркан.
28.
!!!!!!!!!!!!!!!
06.11.2024 20:13:57
1
6
Всъщност в САЩ също има олигарси ! Всички тези англосаксонци, конкистадори, приселници от Европа са заграбили земите и собствеността на коренното население, индиянците като са ги избили повечето. Преди това тези индиянци са живяли в ИСТИНСКИЯ КОМУНИЗЪМ ! Всеки е имал земя , обработвал я и е търгувал с нея и ресурсите от нея. Като е отделял една част за старейшина който е възрастен, за войската да ги защитава, за възрастните хора въобще, за децата, за болните и т.н. ВСИЧКИ СА ИМАЛИ СОБСТВЕНОСТ, нямало е бедни и богати. Нямало е такива с много собственост за сметка на други. Всичко е било разпределено справедливо. Докато не идват уродите и не ги " демократизират " по собствен вариант. Заграбват им всичко и ги избиват и пращат в резервати
27.
До 25
06.11.2024 20:12:52
4
4
Колега струваш ми се объркан. Олигарсите са назначени от бившите комунисти ,капиталисти. Прехода в България от комунизъм към капитализъм стана по руски модел, олигархичният модел е измислен в Русия. Всички олигаси допреди разпадането на СССР са бедни като всички ние сме били. На запад няма олигаси,никой не е забогатял за една нощ. Всичко става постепенно и с много труд. Има и спрсведливо правосъдие но това е друга тема.
26.
!!!!!!!!!!!!!!!
06.11.2024 20:05:34
0
6
В България и бившите соц страни всички олигарси са приватизаторите ! Те заграбиха собствеността на народа и богатеят ли богатеят като го мачкат, народа им робува. СДС, БСП, всички участвали в приватизацията. Това е кражба, заграбване на народна собственост.
25.
ДО 22
06.11.2024 19:49:39
1
4
Олигарх е човек който е заграбил, откраднал, придобил с измама частна собственост, която е била на НАРОДА преди това ! Има ги само там където е имало социализъм или комунизъм. На запад не им казват олигарси на престъпниците защото никога е нямало демокрация, народовластие. А народовластие има само където собствеността е на народа. Народ без собственост е робски народ. На запад си ги наричат капиталисти, бизнесмени престъпниците.
24.
*********
06.11.2024 19:45:01
1
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
23.
21
06.11.2024 19:44:43
6
6
Лъжеш се. Комунистите стават много повече. Множат се всяка минута. Все по млади и интелигентни хора проглеждат и ви намразват. Сега се криеш но навън си още по голяма мишка. Няма да можеш да гъкнеш изрод малоумен защото хората ще те късат месце по месце ако те набарят. Толкова си нещастен, че само по форумите драскаш тези тъпотии. Страхлив мишок. Майка си в гробищата ли прати олигофрен. И тя вероятно е пенсионерка. Дано по скоро я изпревариш всички.
22.
До мислещия 17
06.11.2024 19:40:19
1
2
Колега моля те дай дефиниция за олигарх, какво означава? Защо олигарсите се срещат само в бившите социалистически републики???
21.
Xaxaxaxaхахахаха
06.11.2024 19:37:17
7
4
Ниво на тъпотия. Наркоман - тъп. Общ работник - много тъп. Циганин - супер тъп. Пенсионер комунист - няма по-тъп. Още 5-10 години и ще сте в гробищата.
20.
до 17
06.11.2024 18:47:00
13
7
Ти май не си живял през социализЪма щом ги говориш тези врели некипели. Можеш обаче да се преместиш в Куба или Северна Корея, там все още си го пазят социализЪма и се чудят какво да ядат.
19.
Harabej6o
06.11.2024 18:44:01
2
6
Бутнат е?
Ако искаше да скача щеше да скочи от по високо.
18.
12
06.11.2024 18:22:33
7
9
Ти защо коментираш а не си в болницата вече да даваш кръв бе тикво ! Никой не е поискал, може би имат. Ганьо е баща ти. Болницата се пише с малка буква, както и останалата част от изречението. Да е.. и неграмотната ти пача проста, акъл ще даваш
17.
9
06.11.2024 18:16:45
6
16
Олигарси има само в капитализма отново ! В Социализма не може да има защото няма капиталисти и частна собственост. Собствеността е държавна, на всички хора в държавата. Учете бе , мислете сополанковци. Това на което ви учат в училищата са пълни глупости. Затова сте невежи и тъпи
16.
15
06.11.2024 18:11:39
5
8
Дано и до теб достигне скоро, че човечеството да се отърве от такъв урод. Свестните хора ще станат повече ако ти паднеш от по висок етаж, боклук долен. Нищо естествено няма отрепко долна
15.
Кънта
06.11.2024 18:08:16
14
3
Това се нарича естествен подбор.
14.
ЗАПОМНЕТЕ И ТОВА
06.11.2024 18:02:42
3
9
МАФИЯТА Е СРАСТВАНЕТО НА ВЛАСТТА С БИЗНЕСА, С ПРЕСТЪПНОСТТА, СРЕЩУ НАРОДА ! СЪЩЕСТВУВА САМО В КАПИТАЛИЗМА.
13.
ДО НЕЗНАЕЩИЯ 9
06.11.2024 17:59:15
4
11
ТРАЙНОТО ТРУПАНЕ НА КАПИТАЛИ НА ГЪРБА НА РАБОТНИЦИТЕ ОТ ЕДНА МАЛКА ГРУПА ХОРА ЗАГРАБИЛИ СОБСТВЕНОСТТА, ЧРЕЗ НАЕМЕН ТРУД СЕ НАРИЧА !!! КАПИТАЛИЗЪМ !!! ЗАПОМНЕТЕ ГО ГУРЛИВИ ПЪПЧОВЦИ ТАКИВА. ДОРИ ПОНЯТИЯТА НЕ ЗНАЕТЕ А ДРАСКАТЕ ГЛУПОСТИ. МАФИЯТА СЪЩЕСТВУВА САМО В КАПИТАЛИЗМА !
12.
Ганювски Коментари
06.11.2024 17:56:39
7
21
Само Тъпи и Прости Ганювци коментират тука Вместо да отидете до Болницата да Дарите Кръв и всички което е необходими,вие тука на Политика го обърнахте Затова е на този Хал България.Бог да се Смили над Човека,и се Отърве с възможно най малко поражения.Амин.
11.
*********
06.11.2024 17:54:30
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
10.
Комара
06.11.2024 17:50:29
2
13
Хазарта не прощава. Внимавайте....
9.
до 8
06.11.2024 17:48:02
8
21
а бе това нашето не е капитализъм а мафиотска олигархия. Сърди се на Боко Тиквата и Шиши.
8.
Дори през турско
06.11.2024 17:39:47
6
22
Никога по никое време в историята на България, народа и не се е спасявал като се е самоубивал освен през капитализма
7.
Дааааа
06.11.2024 17:30:10
1
33
Безнадеждна работа в тази кочина от крадци, измамници, убийци. Престъпници ти са работодателите, престъпници са властта, съда, институциите, МЕДИИТЕ. После нямали кой да им работи. Вие ги прогонихте изроди такива, разболяхте, изтровихте, избихте, а викайте бангладежци сега. И те взеха да ви бягат даже
6.
Ред бул не дава криле!
06.11.2024 17:27:19
7
12
Дъл няма намесени наркотици? Тоя блок 100 и околните май са много наркоманки?
5.
до 2
06.11.2024 17:27:12
1
8
Снимката е стара, а това на тротоара са окапали смокини, защото дървото отгоре е такова!
4.
!!!!!!!!!!!!
06.11.2024 17:24:16
16
24
Скочил от прекалено щастливия живот днес в капиталистическа " демократична " България. Отдавна скачат хората. И ще продължават. За кой ли път. За мен е убийство това. Да докарате човек до това положение си е убийство. Имаше даже хора се палиха при гербаджийската тиква проклета. Принудиха ги да се запалят
3.
Lupa.bg
06.11.2024 17:23:41
5
1
Doctor Sinan 4etql v dqsno
kak sa prai paprika6
2.
Seloto mazno kon4eta ska4at
06.11.2024 17:18:21
7
3
Tui na trotoara ko e mini konski fa6kiiki li
1.
Възраждане - Максуда
06.11.2024 17:05:43
16
11
Сигурно е бил влюбен в някоя циганка, като другия меденруднишки в Биг Брадър и не са му се наместили хормоните и чакрите.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден Легендарният град-хотел „Свети Стефан“ отваря врати на 1 юли, но повторното затваряне на емблематични плажове разгневи местните жители Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца България ще продължи да задълбочава стратегическото си партньорство със САЩ в сферата на отбраната, енергетиката и високите технологии Екшън по меденруднишки: Мъж подгони с пистолет друг в района на блок 25 Екшън по меденруднишки: Мъж подгони с пистолет друг в района на блок 25 Криминогени и съмнителни лица притесняват живущите, а това не е първият случай, жалват се собственици, зоват за незабавни действия от Четвърто РУ-Бургас Извънредно! Тежка катастрофа между Карнобат и Айтос, има два трупа Извънредно! Тежка катастрофа между Карнобат и Айтос, има два трупа Става въпрос за самостоятелно ПТП Шефката на НДК Андрияна Татарова на луксозна екскурзия в Кан с парите на данъкоплатците! Шефката на НДК Андрияна Татарова на луксозна екскурзия в Кан с парите на данъкоплатците! Докато държавното дружество тъне в одити и финансови неволи, проверките извадиха нова информация как директорката с 14 000 евро заплата си устройва коктейли на Френската Ривиера NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi Все повече домакинства у нас търсят климатик за целогодишно отопление, нисък разход на ток и сигурна работа през зимата Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас Калин Врачански и Асен Блатечки представят мащабната комедийна продукция на благоевградския театър на 6 юли Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет С правилен избор на легло, светлина, текстил и място за съхранение всяка спалня придобива подреден и луксозен хотелски вид без скъп ремонт Как Бургас се освободи от над 5000 незаконни гаража (СНИМКИ) Как Бургас се освободи от над 5000 незаконни гаража (СНИМКИ) Преди близо 20 години те бяха премахнати и този процес съвсем спокойно може да влезе в учебниците по урбанистика Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам Контрабандната стока е пристигнала с морски контейнер и е била декларирана като обикновени безалкохолни напитки
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Автомобилът е с 6-цилиндров редови двигател Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Канцлерът Фридрих Мерц обяви бързото и цялостно прилагане на мащабен пакет от 33 реформи, изготвени от специална експертна комисия Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Много от тях са били ранени, болни или изоставени от собствениците си 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега Трагичните инциденти са регистрирани в неохраняеми водни басейни, където гражданите са търсили прохлада Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Доставчик е Samsung Display Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Историческата крачка е направена след края на първия кръг от преговорите в луксозния швейцарски курорт Бюргенщок Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Високите температури причиняват смъртни случаи главно чрез топлинен стрес, който натоварва организма Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня Иванчо казва на баща си:
- Татко, ти си голям късметлия!
- Защо?
- Няма нужда да ми купуваш нови учебници! Оставам в същия клас!
Виц на деня Виц на деня - Какво се получава, когато 5 блондинки се наредят една до друга ухо до ухо?
- Въздушен коридор!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ами имам две пози за сън: зимна - охлюв и лятна - морска звезда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори