Гвардията на САЩ е в бойна готовност заради изборите, имало риск от размирици
Доналд Тръмп отново намекна, че не признава резултатите от вота през 2020 година
Кандидатът за президент от Демократичната партия Камала Харис гласува на изборите в САЩ по пощата. Тя отбеляза, цитирана от ТАСС, че вярва на системата и вярва, че бюлетината й ще бъде доставена в Калифорния.
Съперникът й от Републиканската партия Доналд Тръмп пък отново намекна, че не признава резултатите от президентските избори през 2020 г., спечелени от Джо Байдън. На митинг в Пенсилвания милиардерът каза, че "не е трябвало да напуска" Белия дом.
Междувременно Си Ен Ен съобщи, че Националната гвардия на САЩ е в бойна готовност в няколко щата преди изборите заради риск от размирици.
Последните проучвания показват, че разликата между Камала Харис и Доналд Тръмп е незначителна и в действителност е невъзможно да се прогнозира изхода от вота на 5 ноември, информира Нова телевизия.
И двамата кандидати провеждат митинги в колебаещите се седем щата през последните дни. Доналд Тръмп обикаля три щата за един ден - Пенсилвания, Северна Каролина и Джорджия, докато Камала Харис е в Мичиган.
Грозни обиди я държат далеч от стадиона: Защо Алисия категорично отказва да стъпва на мач
Уникална полицейска изложба в Бургас: Показват фуражки и униформи от цял свят за празника на МВР (СНИМКИ)
ЕК променя данъчните правила: Ето как бизнесът в Европа ще спести 8 милиарда евро
От днес банките спират безплатната обмяна на левове, въвеждат такси
БАБХ на лов за „фалшиво масло“
4 зодии винаги излизат победители от най-тежките изпитания
Парламентът реши: Без 100% обезщетение, ако майките се върнат по-рано на работа
Шофьор на тир не успя да вземе завоя и се заби тир в къща
Първи СНИМКИ от катастрофата край с. Крушевец, двама са пострадали
Нов удар по джоба от днес: Токът и парното поскъпват по нови тарифи
Започва фестивалът "Несебър - остров на изкуствата"
Спешно изтеглят продукти на „Нутела“ в Европа заради метални частици

Начи както трета година ви убеждавам, САЩ загубиха милиони войници в Украйна и съответно бяха победени от Русия в Украйна, което доведе до хаос и разпад на САЩ а гражданската война е факт, отдавна.
https://www.flagman.bg/article/313053
Милиони жертви и от двете страни републиканци и демократи.
В момента ние копейките и наща кремълска психушка палим свещи Тръмп да победи на изборите в САЩ, но тези САЩ които са на Марс, защото другите се разпаднаха. Тези САЩ които са на Марс, са колония на Путин там валутата е рубла, а бг русофилите и путинофилилите са единствите, които пътуват безплатно с космическите
кораби до Марс, защото Путин е издал указ.
САЩ са колония на Израел.
Разликата с нашата, колониална България е, че там няма нужда от воени бази, защото финансовата окупация е предостатъчно за живеещето в дълг население на щатите !
Кой ще е тамошният Генерал-Губернатор наречен Президент, ще научим от машините им.
Там изборите са още по сбъркани от нашенските.