Настигна я страшна болест
Лятото си бях пуснала отпуска, а не можах да стана от кревата, споделя тя за мъките
Обичано лице от екрана съобщи за сериозен проблем, който трябва да решава. "Установиха ми хормонални проблеми и бърнаут. То едното върви с другото. Стана ясно, че хормоните в организма ми се разстроиха заради стрес", сподели култовата синоптичка на БНТ Ева Кикерезова.
Водещата на "Времето" прегаря от работа и е в страдания от известно време:
"Лятото си бях пуснала отпуска, а не можах да стана от кревата", споделя тя за мъките си, пише България Днес.
Именно затова водещата отива до Виетнам, за да се възстанови, пише "България днес".
Има много друга работа зад камерата. Отнема много време, има много недоспиване и е страшно голяма отговорност", сподели телевизионната чаровница.
Ева също посочи още един фактор в преуморяването си: "Още по-голяма отговорност са децата ми. Синът ми беше 7-и клас тази година и съответно това на мен ми беше допълнителен стрес покрай кандидатстването в гимназия".
"Това е някаква депресия, в която не осъзнаваш, че си влязъл. Това е емоционална преумора, тъй като се занимаваш с твърде много неща.
Това е нещо, на което трябва да се обръща повече внимание, и аз не бях, за съжаление. То наистина те прецаква", прави призив Кикерезова за по-голяма гласност на проблема./Блиц
Несломеният от зловеща катастрофа Светослав каза как се печелят най-големите победи
И очите на титаните се насълзяват: Какво пишат в чужбина за лондонското завръщане на Гришо
Съседски спор на Коледа завърши с доживотна присъда
Съпруга уби мъжа си най-хладнокръвно
1/8-финалите зоват: става все по-интересно на Мондиал 2026
Оправдаха трима мъже за убийството на журналистката Лира Маккий в Северна Ирландия
Иран готви шестдневно погребение на Али Хаменей, очакват се милиони по улиците
Хотелиери от Северното Черноморие: Сезонът е тежък, едва събираме пари за заплати
Разкриха коя е украинката, издирвана за бомбения атентат в Монако, дегизирала се като мъж
Чудо в моргата: Обявено за мъртво бебе възкръсна часове след като лекар арогантно го отписа
Спрете с черната реклама! Спекулата по морето е дело на единици, мнозинството заведения държат напълно нормални цени
Пускат на свобода „селския гангстер“, лежал за убийството на българската проститутка Катина

до 4
Ми има ли с какво бе,че ти докато си го намериш и извадиш и си се напикал в гащите бе,мухльо смотан.....
Другия пък и гледа циците.....ми е така ,ша си останеш с гледането......да ва Ева в простаците дебилни.....!!!!
до 1 и 2