×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Докога? Бежанци нападнаха момиче в София


Докога? Бежанци нападнаха момиче в София
Задава ли се нов протест, като този от март месец?
03 Ноември 2024, Неделя, 09:30 ч.
Автор: Флагман.БГ

На метростанция "Мизия" са опитали да ограбят дъщеря ми с метална пръчка, докато е била сама, твърди майката на детето

Мигрантите отново са започнали да безчинстват в столичния квартал "Овча купел". Поне това твърди във фейсбук групата "Групата на Овча Купел 1,2 и стара част" жителка на квартала, която разказва, че няколко чужденци са нападнали дъщеря й.

По думите й, грозните сцени се развили на метростанция "Мизия" на 2 ноември вечерта.

"Здравейте, група! Тази вечер група бежанци, около 19:10ч. на МС Мизия са опитали да нападнат дъщеря ми с метална пръчка, докато е била сама, пише БЛИЦ.

Предполагам с цел грабеж, но е успяла да избяга. Молбата ми към органите на реда е да патрулират повече тази зона, защото явно не са предприети достатъчно мерки и те си обикалят безразборно в тъмната част на денонощието.

Освен да се вдигаме отново на протест, докато не е станал сериозен инцидент", пише притеснената жена.

Ще има ли нов протест?

Публикацията й предизвика бурна дискусия, а живущи в квартала изразиха желанието си отново да се вдигнат на протест срещу бежанския център в "Овча купел", какъвто имаше през март месец тази година.

"Време е да бъдат махнати от тук, две детски градини хоспис, университет, нови блокове с много деца, до кога Стефанов и цялата безотговорна държавица!!!";

"Като си гласувате за евроатлантиците ще си сърбате попарата. Лошото е, че и нормалните хора ви я сърбат. А още по-лошото е, че който не подкрепя евроатлантиците веднага го слагат в графа “копейка”. Прост народ !!!"; "Накрая туба бензин и кибрит, до там ще стигнем", са само част от гневните коментари.


В категории: Крими , София


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
32
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Как изглежда толкова добре, а е на 79 години Как изглежда толкова добре, а е на 79 години 08/12/2025, Понеделник 17:00 0
Димитър КИРЯКОВ В това село къщите вече струват по 1 млн. евро В това село къщите вече струват по 1 млн. евро 08/12/2025, Понеделник 15:41 2
32
Коментара по темата
32.
Иван
04.11.2024 04:00:22
0
7
И по зле ще става ще започнат да влизат по къщите,докато спите.Не трябваше да ги пускаме изобщо тука а като минат нелегално границите да се стреля на месо това е спасението...
31.
ciklop 50
03.11.2024 15:13:27
7
5
Русоробите, леворезбаци тук, си съдират задника да сеят фекалии тука!
30.
*********
03.11.2024 15:11:57
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
29.
Питър Пан
03.11.2024 14:04:51
9
22
В Русия и републиките...нямат подобни проблеми !!! В Китай също.
28.
Ханко Брат
03.11.2024 13:57:10
8
24
Чакай....това предстои тепърва!Щом ближете гъза на евросъюза Ви очаква рова!)
27.
:D
03.11.2024 13:55:30
6
21
о това е само началото, ще стане както тука в Берлин, бежанците ще разпорят халкичките на всички малки момиченца и момченца по улиците на София, при нас в Германия не минава ден без някой безанец да не е изнасили или убил някое малко момиченце. очаквайте да става по зле
26.
Агитките кога ?
03.11.2024 13:42:20
3
15
Айде бе агитките, мятайте ги!
25.
До 22 прав си, но грешиш
03.11.2024 13:40:54
1
7
Муамар Кадафи като им каза почти същото "или ще се борите за Либия или ще работите за нея, иначе си изберете откъде да ядете пясък" ревнаха европейците как било несправедливо, как един рояк боклуци, които се водят мюсюлмани, но не са пипали Коран през живота си, които умеят само да стрелят и да колят, трябва едва ли не да преобърнем света, за да им уйдисаме. И педробоклуци като коментари 11, 15 и 20 да ти кажат "браво" след като изядеш боя от предателите в униформа след като свършиш за без пари и с риск за здравето и живота си тяхната работа и дълг?! Мерси, аз съм се въоръжил с каквото ми трябва и съм готов за всички сценарии, освен ако тук не стане като Сталинград.

Съветвам ви да си правите домашни пуканки с кокосово и краве масло, може сол, риган, розмарин и червен пипер. Ще бъде дълъг филм.
24.
победа и здраве
03.11.2024 13:22:40
5
24
Еврогейовете които пишат тук не само ще бъдат огняри а след това ще бъдат горени ЖИВИ. РОДИТЕЛИТЕ ИМ също. НИТО ЕДИН НЯМА ДА БЪДЕ ОСТАВЕН ЖИВ, НИТО ЕДИН!
23.
Асд
03.11.2024 13:07:12
2
29
Трябва да ги избием като кучета
22.
Рамбо
03.11.2024 13:05:09
2
19
Толкова е лесно ,който не работи ,не се интегрира ,няма умения от които да се възползваме да ги депортират!!
21.
Толуп
03.11.2024 12:32:52
2
16
Какви бежанци? Аз такава ограда им направих... И разкарвах с хеликоптера, оня как му беше името? Изобщо аз съм най-подхотвеният политик. Ши са разберем. По един Сахер искате ли? Мисля да купя на всеки по едно парче торта с евросредства. Бозата ще е по партийна линия
20.
Бай Димо
03.11.2024 12:23:00
21
10
Име на пострадалата не е нужно защото измишльотината не е регистрирана.Една жена каза у фейсбуката и ни в клин ни в ръкав писала за копейки и всичко това Блиц го споделил на едно друго митрофанско сайтче медийка нейде по морето:))))))))
Колко от коментарите и фейк статийката са с един и същ източник, това е обществена тайна.
Кой ли е автора има ли предци със родина Мухонасранск, това също е обществена тайна. Така че нада ли коментарите са от реални хора копейки, защото дори и те вече се
срамуват от евтината прокремъл пропаганда за бавноразвияащи.
Даже и копейките знаят за ежедневните издевателства на мигранти над росияни в Москва, Санкт Петербург и въобще по цяла уРоспия.
19.
До 11
03.11.2024 11:51:00
6
4
Ти се ебеш като жена педалче
18.
София запад
03.11.2024 11:42:00
5
19
София Запад те са хората агитките да се взимат в ръце и са го добият тези уроди че ставаме като Англия почват да вадят ножове да мушкат да убиват до там ще я докараме
17.
Баба ви Меркел
03.11.2024 11:40:46
3
21
ПОЗДРАВИ ОТ БАБА ВИ МЕРКЕЛ!!!
16.
Това е началото
03.11.2024 11:36:09
0
26
Европа и ние също тепърва ще имаме проблеми мигранти,войни ,безводие катаклизми!
Стагайта колана това е положението!
15.
злодбни руски подлоги
03.11.2024 11:28:09
24
7
На русофилите им е готино да живеят в заблуда и конспирация, нещастници. Ония пък номер 12, защо толкова грозно обиждаш ве мърльо, иска ти се да е истина така ли? Искаш ли да ти кажа че ти в една подобна ситуация ще си повече от жена, педаУ страхлива мишчица.
14.
До 11
03.11.2024 11:17:43
11
9
Не е вярно. Българите никога не са убивали и обирали, това с бабата е фейк, нищо че го показваха по всички тв.
Българите не си бият жените и децата, не карат пияни и надрусани и не крадат!
13.
До 10
03.11.2024 11:07:42
2
22
Ами на протест срещу фалшификация на изборните резултати по-малко хора отколкото на хелоуин сбирките, оная мастия като скъса трибагреника и "лъсна" с рокля от шареното знаме под него аплодисменти... в Сърбия ченгетата не знаят накъде да гледат, онези мятаха коктейли Молотов по парада на извратеняците.
София като столица е най-обработена, най-шарена, най-объркана като цел и мислене група хора в цяла България. Дори ямболските мошенници и сметкаджии са по-добри, в смисъл че държат на традиционните ценности, а в люксозното добрутро са над тези неща... без да осъзнават колко са пропаднали!
12.
ххх
03.11.2024 10:51:27
5
23
До 11 ти си пълен олигофрен, 100% си педал.
11.
РуZZка
03.11.2024 10:50:16
38
11
РуZZка почтиГеоргивска:
Братя копейки кога ние с Блиц сме ви лъгали, кога сме ви пускали фейк слабоумия?
Рецидивиста който преди два дена в София ограби и уби възрастна жена, беше български наш брат, но недейте да помните повече от 5 минути, не е нужно братя копейки. Съсредоточете се върху рускогеоргиевците и Блиц.
Майка на някво момиче го разказва все пак, как аха да убият и ограбят щерка и, не вкючвайте сивото вещество, ако го нямате, защо новината я няма по медиите?
Амиии евтин фейк от нас онези със замръзващата и умираща от глад Европа и мобилузацията в България хахаха. Братя копейки, не включвайте нещо което нямата(мозъка) ние ще мислим вместо вас, докато бягате да теглите паричките които близките ви изпращат от замръзналия и загинал от глад Запад хахахаха.
Горе главата братя копейки, кадировците ще дойдат да ни освободят, Хамас и Хизбула и те са на път, всичко е по план. Внимавайте като посещавате! WC- то, защото евреите и хамериканците излъчват опасни радиоелектронни вълни и 99% от путинофилите забравяме "родния" си руски език и ставаме анаЛЛпутлероби.
10.
Тъпо село 60piya
03.11.2024 10:48:44
9
7
Явно у 6опиya sa остnali sаm0 peдaли...
9.
Happy boy
03.11.2024 10:43:01
4
11
Не, не се задава "нов протест като този от март месец". Задава се както в обичаната от всички държава Полша, която всеки дава за пример колко развит бил запада, как можело да има тежка индустрия и в Европа, как не всеки, който се сдуши или подчини на сащ развява шареното знаме и приема тълпи малоумни канибали...
В Полша работят над изграждане на нови 49 "центъра за интегриране на чужденци", а тя е за пример колко малко чужди елементи има!
В Англия сигурно скоро ще им въведат квота от държавата поне 1 дете да осиновят във всяко едно новодошло "семейство".
А България ако си мислите че има волята, ресурса и ловкостта да се опази в страни от тези процеси, мога само да ви се усмихна лукаво и да гледам със зле прикрито злорадство развитието на очевадни процеси, споменаването на които ми спечели единствено тъпанарските етикети, споменати в статията.
Ха.Ха.Ха :)
8.
Do 5
03.11.2024 10:42:19
17
12
Ти си типичен неграмотен, гей-комплексар с бръснати краченца и оскубани вежди които са патриоти само във фейсбук. 100 про имаш татус "свобода или смърт" на гръбчето и Ботев на прасеца.
7.
No angry, be happy :)
03.11.2024 10:31:13
2
32
Ахахахахахах "Докога"?! Чакайте малко бе, то купона тепърва започва, вие отсега ли замаляхте?
Проблемът е част от решението.
Успех на всички :D
6.
Sulio pulio i flagman
03.11.2024 10:24:47
5
6
Taisa integrirat
Tesa na Dqnkov sigurno parvata grupa 6618 broq novo perni4ani
5.
До 4
03.11.2024 10:07:39
6
79
Турчеещ циганино, обрязаните маймуни са нападнали момиче. А вие циганите, нападате само пенсионери по селата.
Силни сте само като сте цяло стадо 50-60 маймуни на куп, като сте по един-двама сте тихи като фъсня.
4.
Бай Ганьо комплексар
03.11.2024 09:56:30
20
51
Ганьо може да бие само жени и деца. Но да се изправи срещу тея аборигени го е страх, защото ще яде рязания.
3.
победа и здраве
03.11.2024 09:44:35
5
69
НИЩО ДРУГО ОСВЕН ДЕ-НО-НОЩ-НИ МАСОВИ РАЗСТРЕЛИ - И ТО ПУБЛИЧНИ - НЕ БИ ПОМОГНАЛО В СЕГАШНАТА СИТУАЦИЯ. И НЕ САМО НА ТЕЗИ ЦИГАНИ А НА ВСИЧКИ ВИНОВНИ КОИТО НИ ГИ ДОКАРАХА. НИТО ЕДИН ДА НЕ СЕ ОСТАВЯ ЖИВ, ДЕЦАТА И ЖЕНИТЕ ИМ СЪЩО, КАКТО И РОДИТЕЛИТЕ!
2.
АРЕ ВЕ БАБАИТИ
03.11.2024 09:43:29
6
93
Аре да ви видим,къде сте ве ,феновете на Левски и ЦСКА.....и биячите на жени ,старци-пенсионери и деца,айде излезте и ги смачкайте,тия чалми мигрантски.....айде....
Ма не ви стиска,щот сте мишки и мишки ша си пукнете от шубе....яки сте само зад клавиатурата....мърши....!!!
1.
Бургас
03.11.2024 09:40:51
4
78
Няма ли кой да ги дресира там бе, заспаляци. Само боя оправя!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
КЗП започва масови проверки за цените на техническите прегледи - глобите стигат до 100 000 лв. КЗП започва масови проверки за цените на техническите прегледи - глобите стигат до 100 000 лв. Инспектори изискват пълна документация за обосноваността на всяко увеличение, като целта е да се предотврати необосновано поскъпване и да се защити големият брой шофьори, засегнати от услугата Как да се справим с истериите и свръхемоционалността при малки деца  Как да се справим с истериите и свръхемоционалността при малки деца  Експерти споделят практични техники за успокояване, изграждане на самоконтрол и намаляване на истериите при малки деца Сивият сектор бълва 624 млн. литра нелегални горива годишно - държавата губи 578 млн. лева Сивият сектор бълва 624 млн. литра нелегални горива годишно - държавата губи 578 млн. лева Нов анализ показва, че всеки пети литър дизел у нас е с неплатени акцизи, а голяма част от нелегалните горива се реализират през големи вериги Как изглежда толкова добре, а е на 79 години Как изглежда толкова добре, а е на 79 години Актрисата никога не се е подлагала на пластични операции Николета Лозанова все пак вдигна парти, докато свекърът ѝ Боби Михайлов умира Николета Лозанова все пак вдигна парти, докато свекърът ѝ Боби Михайлов умира Плеймейтката стана на 38 в рокля, обсипана с кристали ДПС свиква многохиляден митинг в Руен утре - "за стабилността на държавата" ДПС свиква многохиляден митинг в Руен утре - "за стабилността на държавата" От 18 часа на площад „Първи май“, известен като бастиона на Доган в миналото ще е основната проверка за боеспособността на партията  Трагедия в бургаския ж.к.“Меден рудник“! Данаил се самоуби след скок от блок 479 Трагедия в бургаския ж.к.“Меден рудник“! Данаил се самоуби след скок от блок 479 50-годишният бургазлия сложи край на живота си със скок от последния етаж на блок 479 Мъж се напи жестоко, изкърти дограмата си и я изхвърли върху автомобили Мъж се напи жестоко, изкърти дограмата си и я изхвърли върху автомобили Екшънът е станал в квартал Столипиново, мъжът е задръжан Европейска титла по киокушин карате за възпитаник на Гергана Апостолова-Костова Европейска титла по киокушин карате за възпитаник на Гергана Апостолова-Костова Бургаският състезател Евгени Прудников спечели европейска титла при мъже +45 г. в тежка категория Кабинетът одобри проекта за държавния бюджет на Република България за 2026 година Кабинетът одобри проекта за държавния бюджет на Република България за 2026 година Вижте какви са параметрите
Когато съдът не даде справедлив… Майката, която сама уби мъчителя на детето си Когато съдът не даде справедлив… Майката, която сама уби мъчителя на детето си Шоковият разстрел в съдебната зала, който раздели Германия и превърна Мариане Бахмайер в символ на отчаяние, майчина ярост и морален спор, продължаващ повече от 40 години Полските ръчно изработени коледни украси - най-търсени в света Полските ръчно изработени коледни украси - най-търсени в света Вековни техники и модерни идеи превръщат полските майстори в едни от най-уважаваните творци на празнични орнаменти по света с рекорден износ и непрекъснато растящо търсене Откритие от ада: Криптомилионер и съпругата му намерени заляти с бетон в пустинята! Откритие от ада: Криптомилионер и съпругата му намерени заляти с бетон в пустинята! Разчленени, залети с химикали, погребани в пясъка – какво се случи с Роман и Анна? Ракът топи Любо Пенев с 1 килограм на ден Ракът топи Любо Пенев с 1 килограм на ден След поставяне на диагнозата Пенев запазва мълчанието и споделя новината само с най-близкото си обкръжение Оксана Чусовитина на 50 продължава и на квалификациите за Олимпиада 2028 Оксана Чусовитина на 50 продължава и на квалификациите за Олимпиада 2028 Най-издръжливата гимнастичка в света отказва да се откаже от спорта и открито заявява амбицията си да се върне в олимпийската арена след неуспеха за Париж 2024 САЩ, Израел и Катар на историческа тристранна среща в Ню Йорк-ключови разговори за Газа САЩ, Израел и Катар на историческа тристранна среща в Ню Йорк-ключови разговори за Газа Разговорът, ръководен от специалния пратеник на Вашингтон Стив Уиткоф, поставя началото на нов дипломатически етап в усилията за стабилизиране на Газа Синът на Тръмп атакува Киев: „Украйна е по-корумпирана от Русия“ и намеква за отстъпление на Вашингтон Синът на Тръмп атакува Киев: „Украйна е по-корумпирана от Русия“ и намеква за отстъпление на Вашингтон Коментарите му разкриват растящия скептицизъм във Вашингтон към Киев и поставят под риск подкрепата за Украйна в следващия дипломатически етап Новият кмет на Букурещ Чиприан Чуку – рокаджия, фен на Майкъл Джордан Новият кмет на Букурещ Чиприан Чуку – рокаджия, фен на Майкъл Джордан Той е кандидатът, който обеща да подреди Букурещ Фермерският протест в Гърция парализира трафика – нова блокада на „Кулата“ с тежки загуби за превозвачите Фермерският протест в Гърция парализира трафика – нова блокада на „Кулата“ с тежки загуби за превозвачите Гръцките фермери не отстъпват – блокират основни гранични пунктове с България, създавайки сериозни затруднения за бизнеса и международния транспорт. Зеленски под заплаха? Европа губи доверие в САЩ, предупреждават Макрон и Мерц Зеленски под заплаха? Европа губи доверие в САЩ, предупреждават Макрон и Мерц Европейски лидери в конфиденциален разговор предупреждават за възможна американска промяна в курса спрямо Украйна – и потенциална изолация на Зеленски.
Росен ПЛЕВНЕЛИЕВ Росен ПЛЕВНЕЛИЕВ Еврозоната е сигурно пристанище – за нашите пари, нашите банки и нашата държава Виц на деня Виц на деня - Вече втори чувал губиш!
- Само който не работи, той не греши!
- Да, ама ти си шофьор на инкасо...
Виц на деня Виц на деня - В болницата има нов хирург, прави всички операции без упойка!
- Гениално! Как става това?
- Носи тапи за уши!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жена написала на надгробната плоча на мъжа си:
"Почивай в мир, че като дойда..."
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори