Тръмп се разтанцува на предизборен митинг
След като продава картофки и подкара боклукчийски камион, кандидатът за президент на САЩ разкърши снага на предизборен митинг снощи
Финални дни на предизборната кампания в Съединените щати. Камала Харис и Доналд Тръмп проведоха митинги в Милуоки само на 7 километра един от друг. Градът е бастион на демократическия вот в щата Уисконсин, но там има и силно реубликанско присъствие, особено в предградията. Карди Би стана поредната звезда, която подкрепи кандидатката на демократите за президентските избори Камала Харис. А Доналд Тръмп успя да потанцува в петък вечер.
Той залага на късни пътувания до щатите на демократите Ню Мексико и Вирджиния, в които републикански кандидат не е печелил от десетилетия.
Почина голямо име в рапа
Бърз домашен хляб без много месене - лесна рецепта с хрупкава коричка
Дъжд, сняг и гръмотевици в събота 11 април
Пореден международен триумф на Александра Лукоянова от "Черноморец" Бургас
Руски разследващ журналист бе оставен в ареста
България U15 обърна Малта с два късни гола
Драматична загуба за Мони Николов и Локо
Празнична великденска салата с яйца и свежи зеленчуци - лесна рецепта
Ученик намушка с нож момиче
Карлос Алкарас с брутален мач в Монте Карло
Нова любов идва в живота на тези зодии
