×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Поморийски криминоген задигна телефона на пенсионер, искал да се обади на мама


Поморийски криминоген задигна телефона на пенсионер, искал да се обади на мама
Ченгета от Четвърто РУ му щракнаха белезниците.
01 Ноември 2024, Петък, 22:00 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

След проведения разговор 36-годишният Асен Палазов изчезнал в неизвестна посока с устройството на възрастния мъж

Поморийски гангстер открадна телефона на възрастен мъж. Престъплението е станало на 29 октомври, малко преди 16 часа, когато 36-годишният мъж срещнал на пътя непознат бургазлия.

Помолил го да му услужи с телефона си, за да се обади на майка си. След проведения разговор, помориецът изчезнал в неизвестна посока с устройството на 69-годишния пенсионер. Той веднага подал сигнал на тел. 112 и разказал какво се е случило.

В резултат на бързите полицейски действия, полицейски служители от Четвърто РУ в Бургас бързо установили и задържали крадеца.

По информация на Флагман.бг, става дума за техния стар познайник Асен Палазов от Поморие. 36-годишният мъж е криминално проявен и осъждан. Той направил пълни самопризнания и върна отнетата вещ.

Работата по случая продължава от служители на Четвърто Районно управление - Бургас.


В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
11
Коментара
Флагман.БГ БАБХ спря 18 тона опасни фъстъци от Египет БАБХ спря 18 тона опасни фъстъци от Египет 03/05/2026, Неделя 10:40 0
Флагман.БГ Пожар погълна къща във Варна Пожар погълна къща във Варна 03/05/2026, Неделя 09:00 0
11
Коментара по темата
11.
Бай Ламбо
02.11.2024 19:10:08
0
4
Крайно време е Поморие да се отдели от квартала си,за да спре да се петни името на този,казано чесно не лош морски град!
Кварталът официално може да се преименува на Нови Еркеч по подобие на Ню Йорк и да поеме съставляващите Еркешко,Ромски села като общински център..
Поздрави
10.
Браво на криминогена,
02.11.2024 12:55:14
0
2
ся ко се обадил на мама по крадения телефон, трябва и да попее и на няколко кожени микрофона в пангото...и другия път ще предпочита да звънне на мама от платен телефон с карта, с монети. Бе с квото и да е , само да не е краден.
9.
Зак
02.11.2024 12:19:43
0
2
Много интересно ми стана в последно време водят ги като серийни убици всички и тез с гласовете който купуваха за какво тази показност ....като ги пускат след има няма от 1 до 3 дена и се едно нищо не се е случило и дела няма на повечето,и на този няма да има щото телефона ще е нещо от сорта на 100 лева тоест не достатъчно за образуване на дело ...
8.
ViniJR
02.11.2024 11:24:06
0
1
Тоя е един джанго бъгнат обикаля в кв и лъже, че му тряат пари за автобус или за детето му
7.
Помориец от блоковете
02.11.2024 08:47:38
0
12
Това е някой мангал!
6.
до 4 славейков
02.11.2024 08:23:48
1
11
абсолютно си прав,поморийци са пълни боклуци и помияри....и тъпанари.....
Аз съм помориец,махнах се от Поморие,заради простащината им.....
Какво се оказа....??? Бил съм на много места в България,живял съм и съм работил.....
Не само поморийци са лайна друже,българите сме мръсно племе,вервай ми,...такива са и майните и шопите и заралиите и където там се сетиш у БГ-ето....хубаво от българин,не съм видял и за това добра дума няма да кажа....Вярно е ,не всички са такива,но колцина са....добрите хора са на изчезване и щеш не щеш ставаш и вълк сред вълците и почваш да виеш като тях...!!!
5.
G
02.11.2024 07:45:03
0
1
Клошар
4.
Славейков махала
02.11.2024 06:42:51
1
14
От години не съм чувал нищо хубаво за поморие. Тежки наркомани са там. Само тъпотии.
3.
ПОМОРИЕ
02.11.2024 01:05:58
1
16
През последните 15-20 години се напълни,с всякаква сволоч,откъде ли не,като тоя педал,който бил ,,помориец,,
Селяндур прост,такива като него,дето тровят децата ни и хората въобще,с техните дроги,тябва да бъдат разстрелвани на място....без милост....NO MERCY
2.
Ha
01.11.2024 23:56:14
1
6
Този блок на снимката не е ли блока на Миглена веждата на хобит Карчо приятелката
1.
a
01.11.2024 23:43:26
0
5
xaxaxa
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Свлачището на пътя Пампорово-Смолян остава активно Свлачището на пътя Пампорово-Смолян остава активно По обходния маршрут има и свличане в село Стойките Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата Консултациите при президента Илияна Йотова започват на 5 май, а първият мандат може да бъде връчен още същата седмица Загиналата при катастрофата край Гега е планинарка, разкриха и кой е прокурорът Загиналата при катастрофата край Гега е планинарка, разкриха и кой е прокурорът Жертвата е работела в кабелната телевизия в железничарския град Колко скоро ще чуем мантрата „Заварихме катастрофа – предишните са виновни“? Колко скоро ще чуем мантрата „Заварихме катастрофа – предишните са виновни“? Очакванията към новата власт звучат почти метафизично: да върне цените назад, да стабилизира нестабилното, да внесе ред в глобалния хаос. Реалността обаче е далеч по-прозаична Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание Мащабна историческа възстановка припомни опожаряването на селото и подвига на местните родолюбци, сред които е съратникът на Левски Гатьо Шишков Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина Пробите му за алкохол и наркотици са отрицателни, а разследването се наблюдава от Софийската градска прокуратура Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие Съвсем скоро ще представим и конкретните стъпки и концепцията, които ще следваме в следващите години, каза той Не съм член на ГЕРБ, бях подкрепен от тях на избори - в Царево ни предстои много работа Не съм член на ГЕРБ, бях подкрепен от тях на избори - в Царево ни предстои много работа Разговаряме с кмета на Община Царево Марин Киров след повече от 3 часа литургия в храма на града по повод днешния празник на Св. княз Борис-Михаил Бюст-паметник на Васил Левски вдигнаха в 120-годишното училище на град Българово (ВИДЕО) Бюст-паметник на Васил Левски вдигнаха в 120-годишното училище на град Българово (ВИДЕО) Кметове, родители, учители и ученици почетоха патронния празник на едно от най-старите училища в Бургаска област Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“ Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“  Искаме да видим кои песни ще разплачат хората, споделят те
Кой печели от войните по пътя на коприната? Проф. Витанов: Иран и Китай не може да бъдат победени Кой печели от войните по пътя на коприната? Проф. Витанов: Иран и Китай не може да бъдат победени Как се побеждава страна, в която след като аятолахът каже „Алах Акбар, идва американският Сатана“ и скачат 90 милиона срещу него, попита той Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети Нискобюджетният превозвач спира дейност след провален спасителен план, а Европа се готви за по-скъпо лято и отменени полети Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия M/T EUREKA е бил заловен край провинция Шабва, а властите работят за гарантиране на безопасността на екипажа Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол Пекин обяви, че американските мерки срещу китайски рафинерии нарушават международното право и няма да бъдат признавани Никола Цолов с шампионски обрат в Маями: Победи ван Хупен с 0.170 секунди пред очите на Стоичков Никола Цолов с шампионски обрат в Маями: Победи ван Хупен с 0.170 секунди пред очите на Стоичков Той спечели втори пореден успех във Формула 2 след зрелищна битка до финала Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц Решението поставя нов натиск върху Европа да увеличи разходите за отбрана и да поеме по-голяма отговорност в НАТО Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд Анди Доналдсън преплува река Орд в Австралия за 11 часа и 51 минути, въпреки жегата, насрещния вятър и крокодилите във водата Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия Той беше заседнал в Балтийско море, а доброволци го изведоха и му поставиха проследяващо устройство Легендата на Формула 1 Алекс Дзанарди почина на 59 години Легендата на Формула 1 Алекс Дзанарди почина на 59 години Италианецът, който завладя сърцата на феновете със своите подвизи и дух на победител, си отиде внезапно Край на евтините полети? Войната в Близкия изток и поскъпналото гориво удрят самолетните билети Край на евтините полети? Войната в Близкия изток и поскъпналото гориво удрят самолетните билети Цените се увеличават, а авиокомпаниите съкращават маршрути. Какво очаква пътуващите през идните месеци?
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня - Защо жените отделят толкова много време и средства за външния си вид, вместо за развитието на интелекта си?
- Защото слепите мъже са много по-малко, от глупавите...
Виц на деня Виц на деня - Ти ме търсиш само за с*кс.
- Добре, ела утре... утре ще бъркаме бетон!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Караш ме да гася лампата по време на с*кс, а после ми се сърдиш, че не съм те познал на улицата!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори