Искам да спя с Емануела
Бисексуалната варненка Анджела Ташева призна, че фолкпевицата силно я привлича
Бисексуалната варненка с леко поведение Анджела Ташева, изгонена от „Биг брадър“ броени дни след старта на шоуто, се оказа голяма фенка на фолк дивата Емануела.
„Искам да спя с Емануела“, отсече брадърката, популярна сред почитателите на еротични клипчета в интернет.
„Има нещо в Емануела. Не бих й простила“, подсмихва се Анджела в интервю за подкаст. Бившата снаха на строителния бос Йордан Динев била всичко, което разкрепостената варненка харесва в една жена. Затова се надявала някой ден да се срещне с нея под завивките.
Анджела разкри, че този, когото не би допуснала до леглото си, бил Фики Стораро. Той не бил от типа мъже, по които изгонената брадърка си падала.
Източник: Уикенд
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони

Просто няма начин,да си такъв помияр и ЗАДНИК,ако е било по нормалния такъв....
Схващаш ли ...мухльо....????
до 7
Защо въобще давате изява по пресата на такива недоразумения на природата и козметиката като това нещо на снимката по-горе, Барбито ни и оная полужена полумъж с тротинетката по магистралите? Да не би да си плащат за това?
Защо давате трибуна на развратни сатанистки изчадия като тази?????
Заради изверги като тази, децата ни израснаха извратени, морала изчезна и падението стана новия връх.
Тя сама си го призна, че “Бог е срещу нея”.
Съответно играе на страната на Дявола.
А,че е сладко,сладко е,особено 69-ката.....вЕервай ми....!!!!
до 2