Искам да спя с Емануела
Бисексуалната варненка Анджела Ташева призна, че фолкпевицата силно я привлича
Бисексуалната варненка с леко поведение Анджела Ташева, изгонена от „Биг брадър“ броени дни след старта на шоуто, се оказа голяма фенка на фолк дивата Емануела.
„Искам да спя с Емануела“, отсече брадърката, популярна сред почитателите на еротични клипчета в интернет.
„Има нещо в Емануела. Не бих й простила“, подсмихва се Анджела в интервю за подкаст. Бившата снаха на строителния бос Йордан Динев била всичко, което разкрепостената варненка харесва в една жена. Затова се надявала някой ден да се срещне с нея под завивките.
Анджела разкри, че този, когото не би допуснала до леглото си, бил Фики Стораро. Той не бил от типа мъже, по които изгонената брадърка си падала.
Източник: Уикенд
Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври
Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен
Какво търсят читателите при избора на нов автор?
Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева
Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс
Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи
НАП затяга примката около хазарта: Посредниците в онлайн залаганията минават на лиценз и 10% данък
Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда
"Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд
Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро
Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас

Просто няма начин,да си такъв помияр и ЗАДНИК,ако е било по нормалния такъв....
Схващаш ли ...мухльо....????
до 7
Защо въобще давате изява по пресата на такива недоразумения на природата и козметиката като това нещо на снимката по-горе, Барбито ни и оная полужена полумъж с тротинетката по магистралите? Да не би да си плащат за това?
Защо давате трибуна на развратни сатанистки изчадия като тази?????
Заради изверги като тази, децата ни израснаха извратени, морала изчезна и падението стана новия връх.
Тя сама си го призна, че “Бог е срещу нея”.
Съответно играе на страната на Дявола.
А,че е сладко,сладко е,особено 69-ката.....вЕервай ми....!!!!
до 2