Искам да спя с Емануела
Бисексуалната варненка Анджела Ташева призна, че фолкпевицата силно я привлича
Бисексуалната варненка с леко поведение Анджела Ташева, изгонена от „Биг брадър“ броени дни след старта на шоуто, се оказа голяма фенка на фолк дивата Емануела.
„Искам да спя с Емануела“, отсече брадърката, популярна сред почитателите на еротични клипчета в интернет.
„Има нещо в Емануела. Не бих й простила“, подсмихва се Анджела в интервю за подкаст. Бившата снаха на строителния бос Йордан Динев била всичко, което разкрепостената варненка харесва в една жена. Затова се надявала някой ден да се срещне с нея под завивките.
Анджела разкри, че този, когото не би допуснала до леглото си, бил Фики Стораро. Той не бил от типа мъже, по които изгонената брадърка си падала.
Източник: Уикенд
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София

Просто няма начин,да си такъв помияр и ЗАДНИК,ако е било по нормалния такъв....
Схващаш ли ...мухльо....????
до 7
Защо въобще давате изява по пресата на такива недоразумения на природата и козметиката като това нещо на снимката по-горе, Барбито ни и оная полужена полумъж с тротинетката по магистралите? Да не би да си плащат за това?
Защо давате трибуна на развратни сатанистки изчадия като тази?????
Заради изверги като тази, децата ни израснаха извратени, морала изчезна и падението стана новия връх.
Тя сама си го призна, че “Бог е срещу нея”.
Съответно играе на страната на Дявола.
А,че е сладко,сладко е,особено 69-ката.....вЕервай ми....!!!!
до 2