Отбелязаха Деня на народните будители с емоционален концерт в училището на Оризаре
Празничен облик на училището придадоха както учители, така и ученици
Денят на народните будители бе отбелязан в аванс в ОУ "Георги Стойков Раковски" – с. Оризаре, с емоционален концерт, събрал в себе си като пъстра китка песните и танците от Пирин, Родопи, Странджа. Проявата се състоя пред главния вход на училището под ръководството на г-жа Костадинова, ръководител на "Работилница за млади таланти".
Подготовката за отбелязването на Денят на народните будители, започва дни преди самото събитие. Празничен облик на училището придадоха както учители, така и ученици. Бяха изработени табла на тема "Ден на народните будители", които гордо са изложени на входа на образователното заведение.
Учениците от "Работилница за таланти" дадоха старт на събитието с емоционален рецитал, продължи с музикално-фолклорна постановка, включваща песни и танци от всички краища на България. Събитието завърши с кръшни народни хора, в които се включиха родители и гости.
Как да предпазим акумулатора от студа
Кирил Добрев за проекта на президента: Навремето царят вкарваше артисти, сега – спортисти и военни
Защо е важно децата да спортуват - инвестиция в здраве, дисциплина и увереност
Тамара Глоба: 3 зодии влизат в златен период
Бащата на убития Алекс пострадал в катастрофа, две години се лекувал с медитация
Прекаленото гледане на телевизия може да нанесе големи вреди
Коя е най-злопаметната зодия и защо не забравя кой я е наранил
Гореща супа срещу грип - естествен лек за бързо възстановяване
Все повече хора работят след пенсия
3 стъпки да не сте сами на следващия Свети Валентин
Олимпиецът ни Благой Тодев: И деца може да ме бият
Ханзи Флик каза какво се случва с лидера на Барса Рафиня
