Авария спря тока в ЦГЧ и жк "Лазур" в Бургас (ОБНОВЕНА)
Техници са на място иопитват да отстранят проблема
Части от централната градска част и жк "Лазур" в Бургас са без ток от около 21:45 ч. днес. Причината е авария, която към 23:10 ч. започва да изглежда като сериозна, тъй като захранването все още не е възстановено.
Малко след 22 ч. на няколко пъти електричеството се пускаше за части от секундата, но все още сме на тъмно, съобщиха преди малко наши читатели. По думите им, ток няма в района, заключен между бул. "Демокрация", и улиците "Оборище" и "Булаир", както и в по-голямата част от жк "Лазур" и в Морската градина.
Справка на Флагман показа, че става въпрос за авария. Техниците на EVN към момента са на място и опитват да отстранят проблема, но засега няма яснота кога точно това ще се случи.
ОБНОВЕНА: Захранването бе възстановено напълно около 00:03 ч. - след над 2 часа.
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си

...МИ ОДИ ПЕШ, БЕ!
Но изглежда така е в колониите!
Техниците и управниците работят за забогатяването ни на гърба на народа!
България е ДОЙНА КРАВА за
Россия
ИЗРАЕЛ
ТУРЦИЯ
УКРАЙНА
Сега износяме БЕЗПЛАТНО ТОК зо Украйна догодина ТЯМА да имате ВОДАКамчийсщата вода отива в кораби цистерни за Хайфа и Ашдод ИЗРАЕЛ (по тайна спогодба на Бойко от 9.04.2021 год водата на България е дадена 100%на концесия на ИЗРАЕЛ)
Да ходим да помагаме , че вече два часа сме на тъмно .
Хората в Лазур са всяка вечер така
Пак изнасят евтиния ток и компенсират със режим за потребителите .
Сега дърпа шалтепа за нокозание
GERB OVER
GAME OVER