Авария спря тока в ЦГЧ и жк "Лазур" в Бургас (ОБНОВЕНА)
Техници са на място иопитват да отстранят проблема
Части от централната градска част и жк "Лазур" в Бургас са без ток от около 21:45 ч. днес. Причината е авария, която към 23:10 ч. започва да изглежда като сериозна, тъй като захранването все още не е възстановено.
Малко след 22 ч. на няколко пъти електричеството се пускаше за части от секундата, но все още сме на тъмно, съобщиха преди малко наши читатели. По думите им, ток няма в района, заключен между бул. "Демокрация", и улиците "Оборище" и "Булаир", както и в по-голямата част от жк "Лазур" и в Морската градина.
Справка на Флагман показа, че става въпрос за авария. Техниците на EVN към момента са на място и опитват да отстранят проблема, но засега няма яснота кога точно това ще се случи.
ОБНОВЕНА: Захранването бе възстановено напълно около 00:03 ч. - след над 2 часа.
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България

...МИ ОДИ ПЕШ, БЕ!
Но изглежда така е в колониите!
Техниците и управниците работят за забогатяването ни на гърба на народа!
България е ДОЙНА КРАВА за
Россия
ИЗРАЕЛ
ТУРЦИЯ
УКРАЙНА
Сега износяме БЕЗПЛАТНО ТОК зо Украйна догодина ТЯМА да имате ВОДАКамчийсщата вода отива в кораби цистерни за Хайфа и Ашдод ИЗРАЕЛ (по тайна спогодба на Бойко от 9.04.2021 год водата на България е дадена 100%на концесия на ИЗРАЕЛ)
Да ходим да помагаме , че вече два часа сме на тъмно .
Хората в Лазур са всяка вечер така
Пак изнасят евтиния ток и компенсират със режим за потребителите .
Сега дърпа шалтепа за нокозание
GERB OVER
GAME OVER