Авария спря тока в ЦГЧ и жк "Лазур" в Бургас (ОБНОВЕНА)
Техници са на място иопитват да отстранят проблема
Части от централната градска част и жк "Лазур" в Бургас са без ток от около 21:45 ч. днес. Причината е авария, която към 23:10 ч. започва да изглежда като сериозна, тъй като захранването все още не е възстановено.
Малко след 22 ч. на няколко пъти електричеството се пускаше за части от секундата, но все още сме на тъмно, съобщиха преди малко наши читатели. По думите им, ток няма в района, заключен между бул. "Демокрация", и улиците "Оборище" и "Булаир", както и в по-голямата част от жк "Лазур" и в Морската градина.
Справка на Флагман показа, че става въпрос за авария. Техниците на EVN към момента са на място и опитват да отстранят проблема, но засега няма яснота кога точно това ще се случи.
ОБНОВЕНА: Захранването бе възстановено напълно около 00:03 ч. - след над 2 часа.
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026

...МИ ОДИ ПЕШ, БЕ!
Но изглежда така е в колониите!
Техниците и управниците работят за забогатяването ни на гърба на народа!
България е ДОЙНА КРАВА за
Россия
ИЗРАЕЛ
ТУРЦИЯ
УКРАЙНА
Сега износяме БЕЗПЛАТНО ТОК зо Украйна догодина ТЯМА да имате ВОДАКамчийсщата вода отива в кораби цистерни за Хайфа и Ашдод ИЗРАЕЛ (по тайна спогодба на Бойко от 9.04.2021 год водата на България е дадена 100%на концесия на ИЗРАЕЛ)
Да ходим да помагаме , че вече два часа сме на тъмно .
Хората в Лазур са всяка вечер така
Пак изнасят евтиния ток и компенсират със режим за потребителите .
Сега дърпа шалтепа за нокозание
GERB OVER
GAME OVER