Авария спря тока в ЦГЧ и жк "Лазур" в Бургас (ОБНОВЕНА)
Техници са на място иопитват да отстранят проблема
Части от централната градска част и жк "Лазур" в Бургас са без ток от около 21:45 ч. днес. Причината е авария, която към 23:10 ч. започва да изглежда като сериозна, тъй като захранването все още не е възстановено.
Малко след 22 ч. на няколко пъти електричеството се пускаше за части от секундата, но все още сме на тъмно, съобщиха преди малко наши читатели. По думите им, ток няма в района, заключен между бул. "Демокрация", и улиците "Оборище" и "Булаир", както и в по-голямата част от жк "Лазур" и в Морската градина.
Справка на Флагман показа, че става въпрос за авария. Техниците на EVN към момента са на място и опитват да отстранят проблема, но засега няма яснота кога точно това ще се случи.
ОБНОВЕНА: Захранването бе възстановено напълно около 00:03 ч. - след над 2 часа.
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали

...МИ ОДИ ПЕШ, БЕ!
Но изглежда така е в колониите!
Техниците и управниците работят за забогатяването ни на гърба на народа!
България е ДОЙНА КРАВА за
Россия
ИЗРАЕЛ
ТУРЦИЯ
УКРАЙНА
Сега износяме БЕЗПЛАТНО ТОК зо Украйна догодина ТЯМА да имате ВОДАКамчийсщата вода отива в кораби цистерни за Хайфа и Ашдод ИЗРАЕЛ (по тайна спогодба на Бойко от 9.04.2021 год водата на България е дадена 100%на концесия на ИЗРАЕЛ)
Да ходим да помагаме , че вече два часа сме на тъмно .
Хората в Лазур са всяка вечер така
Пак изнасят евтиния ток и компенсират със режим за потребителите .
Сега дърпа шалтепа за нокозание
GERB OVER
GAME OVER