Авария спря тока в ЦГЧ и жк "Лазур" в Бургас (ОБНОВЕНА)
Техници са на място иопитват да отстранят проблема
Части от централната градска част и жк "Лазур" в Бургас са без ток от около 21:45 ч. днес. Причината е авария, която към 23:10 ч. започва да изглежда като сериозна, тъй като захранването все още не е възстановено.
Малко след 22 ч. на няколко пъти електричеството се пускаше за части от секундата, но все още сме на тъмно, съобщиха преди малко наши читатели. По думите им, ток няма в района, заключен между бул. "Демокрация", и улиците "Оборище" и "Булаир", както и в по-голямата част от жк "Лазур" и в Морската градина.
Справка на Флагман показа, че става въпрос за авария. Техниците на EVN към момента са на място и опитват да отстранят проблема, но засега няма яснота кога точно това ще се случи.
ОБНОВЕНА: Захранването бе възстановено напълно около 00:03 ч. - след над 2 часа.
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)

...МИ ОДИ ПЕШ, БЕ!
Но изглежда така е в колониите!
Техниците и управниците работят за забогатяването ни на гърба на народа!
България е ДОЙНА КРАВА за
Россия
ИЗРАЕЛ
ТУРЦИЯ
УКРАЙНА
Сега износяме БЕЗПЛАТНО ТОК зо Украйна догодина ТЯМА да имате ВОДАКамчийсщата вода отива в кораби цистерни за Хайфа и Ашдод ИЗРАЕЛ (по тайна спогодба на Бойко от 9.04.2021 год водата на България е дадена 100%на концесия на ИЗРАЕЛ)
Да ходим да помагаме , че вече два часа сме на тъмно .
Хората в Лазур са всяка вечер така
Пак изнасят евтиния ток и компенсират със режим за потребителите .
Сега дърпа шалтепа за нокозание
GERB OVER
GAME OVER