×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Електрическо въздушно такси започна тестове в Ню Йорк
  • Мъж се е барикадирал в гараж "Земляне" в София
  • Заради риск от силен трус, Санторини въвежда извънредни мерки
  • Разбиха група джебчии в Стара Загора
  • Тръмп поиска уволнението на американския водещ Джими Кимъл заради шега по адрес на Мелания Тръмп
  • Ново заседание по делото срещу Кирил Петков и Божидар Божанов
  • Поредно заседание по делото „Дебора“
  • Остават броени дни преди началото на най-грандиозното спортно събитие у нас - Джиро д’Италия
  • Новото предложение за задължително обучение на шофьори, хванати с алкохол или наркотици, цели да намали повторните нарушения. Според Красимир Георгиев, обаче, мерките може да не са достатъчни за промяна на поведението на водачите.
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Християнка приела исляма благодари на британците, че живее на техен гръб (Видео)


Християнка приела исляма благодари на британците, че живее на техен гръб (Видео)
Откакто прие исляма, на Лейла не ѝ се налага да работи
30 Октомври 2024, Сряда, 22:00 ч.
Автор: Божидар БОЖКОВ

Казва се Лейла, не работи, по цял ден е на протести срещу Израел

Лейла е бивша християнка, която впоследствие приема исляма. Оттогава практически не работи. Тя живее в лондонския район Излинтън Норд, а всекидневието ѝ преминава в протести срещу Израел, в подкрепа на зелената сделка, агитация за либерал-глобалистите.

Лейла публикува в профила си в тик-ток видео, в което благодари на британците, че ѝ дават възможност да прави всичко това без да се труди за прехраната си.

Тя обяснява, че прави записа напът към Бюрото по труда. „Искам набързо да благодаря на всички, които си плащат данъците. Защото без вас нямаше да съм това, което съм“, нарежда момичето. Тя констатира, че животът и в Британия е прекрасен, защото получава пари наготово без да ѝ се налага да работи. Накрая подканва британците: Продължавайте в същия дух.

Историята на Лейла стана вирусна през лятото на 2023 година, когато всички медии описаха как е решила да зареже християнството и да приеме исляма. Тя обясняваше, че е била „пленена от начина, по който хората в исляма намират утеха в молитвите си“. Цитираха я да казва, че „ислямът набляга на справедливостта, състраданието и грижата за другите“.

В нито едно от безкрайните интервюто журналистите не я попитаха за положението на жените в ислямския свят и за това как са потискани в такива страни като Иран и особено Афганистан. Откакто се забули тя е неизменно присъствие по всички протести в Лондон. В началото на тази седмица се снима на пореден такъв в лондонското метро.

Заедно с други момичета, повечето също навлечени с ислямски одежди, тя скандираше „Ционисти, ционисти, вървете си у дома“. Въпреки че да крещиш в метрото е нарушение на обществения ред, пътуващите наоколо приемат мълчаливо крясъците.

На 28 октомври Лейла (със сивата забрадка и палестински шал – най-вдясно на видеото) бе в метрото на Лондон, за да крещи срещу Израел.

Дрехите, с които Лейла се облича, спазват типичния ислямски канон – плътна забрадка, която прикрива косата и ушите. Този дрескод е характерен за държави, където е въведен шариат, като например Иран. Там жените са задължавани насила да го спазват. На Запад обаче подобен начин на обличане се използва от много мигрантки или деца на мигранти като крещящо демонстриране на религиозна принадлежност.

Видеото на Лейла напомня на друго такова от Франция. През декември миналата година малийски мигрант с инициали А. Л. П. съобщи на всички французи, че работят за него, а той си живее спокойно в Париж, спи до късно и не му се налага да прави нищо. Видеото предизвика мини скандал, а френските власти обявиха, че са открили автора му и извършват проверка. По случая не се чу нищо повече.

 


В категории: Политика


Божидар БОЖКОВ Автор
Божидар БОЖКОВ
11
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Меркел похарчила 65 000 евро за гримьор и фризьор Меркел похарчила 65 000 евро за гримьор и фризьор 28/04/2026, Вторник 13:40 0
11
Коментара по темата
11.
Knpo
31.10.2024 10:13:44
0
17
После не се чудете защо хората гласуват за крайнодесни партии! Либералната политика създава търтеи, лентяи, наркомани, оглупяло население, но на това ще му се види края
10.
Дидо
31.10.2024 09:11:05
0
11
П.П......Това беше преди 11 години....Правете си сметката!
9.
XX
31.10.2024 09:10:54
7
9
Браво! Момичето е искрено, а не лъжещ лицемер като евроатлантиците, ПП и ДБ.
Факт!
8.
Дидо
31.10.2024 09:09:02
2
21
Ха....А тук как е?....В живях в едно търновско село, по работа, за около 3 месеца.....Комшията, ромбовиден, със 6 деца и седмо на път, става и почва от сабале да жули ракия, под асмата, на сянка...ВСЕКИ ДЕН!Питам го - какво бачкаш, или жената?Той се смее и казва, че НИЕ МУ БАЧАКАМЕ ката ден, за да си пие ракията и да прави деца.....Тогава ми каза, че общо взимали около 1900 лв. на месец БЕЗ ДА ПРАВИ НИЩО!Само подават годишни декларации и си ходят до банкомата!....Давaйте такива истории, не за мюслите в UK!!!
7.
Емигрант от острова
31.10.2024 08:46:31
8
8
“Този дрескод е характерен за държави, където е въведен шариат, като например Иран.”

Божка мн си зле! Не си проверил информацията си отново!
В Иран няма “шариат” и е позволено на жените да се движат навсякъде без бурки и фереджета.
Отвори YouTube и напиши “Iran now” и ще видиш в клиповете, че голяма част от жените се разхождат по улиците без да са пакетирани като нинджи.
6.
Виктор
31.10.2024 07:58:30
0
27
Ходят така защото в България им дават 800 евро месечно,а на запад може и да е актуализирано.Също като тук: едни търтеи живуркат от помощи докато има абдали да плащат ...
5.
До 3
31.10.2024 07:58:19
2
17
Забрадената смуче не само помощи но и други, таковата .. разбираш.
И задния двор е свободен, също.
4.
*********
31.10.2024 07:39:36
1
40
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
3.
Ха ха
31.10.2024 01:22:04
0
30
Тоя от Франция неблагодарник заслужава екстрадация.Другата забрадената сега смуче помощи,като дойде време за пенсия да,я видим.
2.
Аладин и вълшебната лампа
31.10.2024 00:23:25
7
26
НЕ е нежно да ставаш Айше в UK
В UK отдавна има закон че самотна майка с деца под 20 год (примерно 16 годишна)ИМА право и получава 1000 £ месечно ,невръстния и мъж под 2о год (17 год младеж)също гепи 1000£ помощи на месец ÷ Държавата поема наеме и разходи ток,вода +бонус за чаавето
Храната е ПО ЕВТИНА от България
Или 1 младо НЕВРЪСТНИ английско семейство си с 1÷2 деца взима ЧИСТО към 3000£=6900 лева БЕЗ да му се налага да РАБОТИ +Държавата му плаща наема и регионите за месеца
Ето ТАКА Великобритания превзема СВЕТА
Млади англичанки -МАШИНИ за БЕБЕТА после КАК Англичаните завземат Амерека,Канада,Австралия,ЮАР,Нова Зилондия,Хонг Конг ми как с хората правята деца ОГРАБВАЙКИ ресурсите на колонии кат Африка,Индия,Балканите
1.
Puloveri 4arapi ga6ti
30.10.2024 23:10:48
10
11
Bojkata ena zabradka ako sloji
Kasaboa she mu podari 2 kuki i prejda da plete 4orapi
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
ПП-ДБ пак се скараха. Този път заради Миро Иванов и ген. Атанасов ПП-ДБ пак се скараха. Този път заради Миро Иванов и ген. Атанасов В обединението вече открито обсъждат вариант за разделение - това щяло да им осигури двама зам.-председатели и повече председателски места в комисиите   Гала отвърна ударно на слуховете: Пак ме хвърлиха зад борда Гала отвърна ударно на слуховете: Пак ме хвърлиха зад борда Името на популярната тв водеща отново е замесено в евентуални рокади в "На кафе" 5-годишно момиченце изчезна през нощта в Рупите, откриха го на гробищата 5-годишно момиченце изчезна през нощта в Рупите, откриха го на гробищата Детето е гостувало със семейството си в къща, намираща се в непосредствена близост до местната черква Защо екипът на д-р Маринчева и д-р Ангелов е ключов за пациентите на КОЦ-Бургас Защо екипът на д-р Маринчева и д-р Ангелов е ключов за пациентите на КОЦ-Бургас В онкологията всяка минута е ценна и затова добре стикованият екип от ръководител и специализант е от решаваща важност Цената на паяка, синята зона и скобите остава непроменена в Бургас Цената на паяка, синята зона и скобите остава непроменена в Бургас 15 евро ще плащат водачите на неправилно паркирани автомобили, ако превозните им средства са с поставена скоба Мъж загина след скок от седмия етаж във Варна, полицията разследва трагедията Мъж загина след скок от седмия етаж във Варна, полицията разследва трагедията Труп на 76-годишен мъж е открит в подблоковото пространство в квартал Трошево Митничари откриха голямо количество контрабандни цигари на ферибот в Бургас Митничари откриха голямо количество контрабандни цигари на ферибот в Бургас Митничари откриха нелегални цигари в матраци  България стана ключов играч в производството на части за хладилници в Европа България стана ключов играч в производството на части за хладилници в Европа Българските компании произвеждат милиони компоненти за водещи марки хладилници в Германия, Австрия и Франция Кременлиев, Камбуров и Божинов се включват в "Мача на Надеждата" в Бургас Кременлиев, Камбуров и Божинов се включват в "Мача на Надеждата" в Бургас "Мачът на Надеждата" има за цел да събере средства за Комплексния онкологичен център в Бургас, както и да подпомогне лечението на Любослав Пенев и Петър Хубчев Остават броени дни до третото издание на "Солисими" - уникален проект за България Остават броени дни до третото издание на "Солисими" - уникален проект за България Фестивалът се организира с подкрепата на Национален фонд Култура и предлага на публиката вълнуващи музикални изживявания
Тръмп поиска уволнението на американския водещ Джими Кимъл заради шега към Мелания Тръмп Тръмп поиска уволнението на американския водещ Джими Кимъл заради шега към Мелания Тръмп Повод за реакцията е монолог на Кимъл от миналата седмица, в който той се пошегува, че първата дама „грее като бъдеща вдовица“ 2605 евро е средната заплата в Кипър, ръстът на доходите изпреварва инфлацията 2605 евро е средната заплата в Кипър, ръстът на доходите изпреварва инфлацията Средните доходи в Кипър нарастват с 4,9% през 2025 г., но чужденците получават значително по-малко 40% от браковете в България завършват с развод 40% от браковете в България завършват с развод Българите се развеждат два пъти по-често от румънците - данни на Евростат показват сериозна разлика в разводите между съседни държави Как Испания увеличава жилищата без да заема нова земя Как Испания увеличава жилищата без да заема нова земя Испания се обръща към градското уплътняване и преустройство, за да отговори на нуждите от нови жилища Електрическо въздушно такси започна тестове в Ню Йорк Електрическо въздушно такси започна тестове в Ню Йорк Първото електрическо въздушно такси на Joby Aviation извършва пробни полети между летище "Джон Ф. Кенеди" и Манхатън Нискотарифни авиокомпании намаляват полетите заради скъпото гориво Нискотарифни авиокомпании намаляват полетите заради скъпото гориво Затварянето на Ормузкия проток води до рязък скок в разходите за гориво и рискува увеличаване на цените на билетите Тръмп отхвърля иранското предложение за мир – липсва основният въпрос за ядрената програма Тръмп отхвърля иранското предложение за мир – липсва основният въпрос за ядрената програма САЩ и Иран остават в задънена улица, въпреки усилията за преодоляване на различията - Пакистан продължава да посредничи Емили Блънт: Страхувах се от Мерил Стрийп, докато снимах „Дяволът носи Прада" Емили Блънт: Страхувах се от Мерил Стрийп, докато снимах „Дяволът носи Прада" Разбира се, двете звезди по-късно успяват да изградят приятелство по време на снимките на първия филм и създадоха един от най-иконичните киноленти на всички времена След силен вятър един човек загина, а трима са ранени  След силен вятър един човек загина, а трима са ранени  Бурният вятър в Румъния доведе до инциденти, щети в 72 населени места и прекъсвания в електрическото захранване Лавров за Зеленски: Мопс срещу слон! Лавров за Зеленски: Мопс срещу слон! В тази класическа история малко куче лае силно по по-голямо животно, за да привлече вниманието му
Проф. Димитър ВАЦОВ, изследовател Проф. Димитър ВАЦОВ, изследовател Смесваха радиоактивно мляко с „чисто“, за да влезе в нормите – системна политика Виц на деня Виц на деня - Какви са ти отношенията с нея?
- Какви отношения бе? Женени сме...
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, ако замина в командировка, ти какво ще правиш?
- Ами, каквото и ти!
- Ааа, тогава няма да ходя!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Средна класа е когато банката ви отказва кредит, поради нисък доход, а държавата - помощи заради висок.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори