Хванаха контрабандни цигари за 130 000 лева
Те са били открити на "Лесово"
Голямо количество от 380 000 къса (19 000 кутии) контрабандни цигари откриха митничари на митнически пункт „Лесово“ при проверка на товарен автомобил, превозващ рекламни пана и рамки.
На 28 октомври на пункта пристигал товарният автомобил с чужда регистрация, управляван от турски гражданин. Водачът е представил документи, че превозва транзитно рекламни пана и рамки от Турция за Германия през България.
В хода на проверката са открити между декларираните стоки в маркираната зона кашони с недекларирани общо 380 000 къса цигари от различни търговски марки, всички с турски акцизен бандерол.
Контрабандните цигари на стойност около 130 000 лева са иззети. По случая е започнато разследване, пише "Дарик".
Бургаски талант защити черен колан
От властите с позиция за огромното свлачище на пътя Смолян - Пампорово
Зинедин Зидан отряза Реал Мадрид
Българин закъса жестоко в Солун
Радев действа като класически генерал, Борисов е свръхимпровизатор
Молдовци и узбекистанци ще ни обслужват в морските курорти на България
Втора поредна година бедствие: Сланата унищожи черешовата реколта в Кюстендилско
"Имунизиран" ли е Биткойн от геополитиката
БАБХ спря 18 тона опасни фъстъци от Египет
Как немски дрон-камикадзе стана оръжие на апокалипсиса
Почина Алесандро Дзанарди – легенда на Формула 1 и параолимпийски шампион
