×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Изслушват единствения кандидат за член на КПК
  • САЩ забраниха пътуванията на американци от ДР Конго
  • Мащабна евакуация заради бурята "Бави" в Китай, стихията застрашава и Корейския полуостров
  • Няма желаещи да учат за електромонтьори и за сладкари
  • Откриха злато за 75 000 евро в тайник на турски автобус
  • Съветът на ЕС отложи решението за новите санкции срещу Русия
  • Майки излизат на протест за по-високо обезщетение
  • Премахнаха незаконна постройка, съществувала 20 години в Борисовата градина
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Utopia homes, парк „Росенец“ – мечтаният дом само на 15 минути от Бургас


Utopia homes, парк „Росенец“ – мечтаният дом само на 15 минути от Бургас
Kомплексът от 9 самостоятелни къщи се намира в живописния парк на 15 км южно от Бургас и 10 км северно от Созопол, в полите на Странджа планина, непосредствено до морския плаж
30 Октомври 2024, Сряда, 10:41 ч.
Автор: Флагман.БГ

“Добрият и качествен проект е от фундаментално значение за добрия краен продукт, коментира инвеститорът Кристиян Киров

Сигурно всеки си е мечтал за уютен дом на тихо и спокойно място. Едва ли някой не разпознава гората на парк „Росенец“ като такова. И освен това само на няколко крачки от морския бряг и пясъчните плажове.

А ако това е само на 15 – минути от града?

Тази мечта вече има вече своя реализация и това е новият проект на ВОРИК ГРУП ООД – UTOPIA HOMES.

Kомплексът от 9 самостоятелни къщи се намира в живописния парк Росенец, на 15 км южно от Бургас и 10 км северно от Созопол, в полите на Странджа планина, непосредствено до морския плаж.

Лесопарк Росенец, в който сме разположени, е изключително див и чист, много подходящ за хора, които търсят спокойствие, релакс, уединение като свой начин на живот и ежедневие. И всичко това само на 15 минути от града, без да нарушава работния ви ритъм и достъп до градските удобства на Бургас.

UTOPIA Homes e първият проект за жилищно строителство на ВОРИК ГРУП ООД в парк „Росенец". През 2019г дружеството открива своя първи хотел в парка под бранда Utopia Forest и успешно го налага като предпочитана дестинация за семеен туризьм по южното ни черноморие. Макар и малката си по мащаби база годишно Utopia Forest привлича в парк „Росенец" над 5000 семейства на почивка. През 2023г към базата на Utopia Forest са добавени още 12 нови еднофамилни вили, с които е звршен етап 2 от общо 4 планирани етапа на разрастване на хотела. Амбициите за развитие на парка на дружеството не спират до тук. През 2024 г. Ворик груп ООД завършва изграждането на най-модерния в България Дом за стари хора Utopia Family Care, чийто слоган е „с грижа от семейството за семейството". Домът е разположен в имот от 4 дка и е заобграден от гора, а сградата, която може да приеме 81 обитатели има разгърната площ над 3000кв.м..

Като продължение на концепцията за съживяванв на парк „Росенец" е новият амбициозен проект на Ворик груп ООД, който планира до края на 2025 г. да изгради и пусне в експлоатация 9 броя еднофамилни вилни сгради в жилищен комплекс от затворен тип.

Инвеститорът Кристиян Киров 

“Добрият и качествен проект е от фундаментално значение за добрия краен продукт. Затова оставихме UTOPIA Homes в ръцете на истински професионалисти от Blueprint Architects” заяви Кристиян Киров.

Blueprint Architects e архитектурно студио създадено от арх.  Стоян Мирлев и арх.  Илия Христов, посветено на създаването на неповторими, функционални и висококачествени сгради и интериори. Основна цел на компанията е фокусът върху предизвикателни задачи с високи изисквания, задавайки още по-високи стандарти на работа през целия процес - от началото на проектиране до реализация на проектите.

Чрез професионализъм и отдаденост, специалистите от Blueprint Architects се стремят да бъдат надежден партньор, на който всеки клиент може да се довери.

арх.  Стоян Мирлев и арх.  Илия Христов

Днес, 30-октомври 2024 г., започва строителството на UTOPIA Homes като инвеститорът ВОРИК ГРУП ООД се радва на голям интерес от страна на потребителите. На предварителна продажба на цена от 2100 евро/квм са продадени пет от общо девет къщи, което от фирмата инвеститор отчитат като голям успех. В момента цената на квадратен метър е 2300 евро и ще продължава да расте с напредването на строителните дейности. Тя е оправдана не само от ексклузивната локация на комплекса, но и от високото ниво на качество на материалите и технологиите, които инвеститорът възнамерява да вложи в изпълнението на проекта.

„Не всеки, който има финансовата възможност да си купи такъв имот е добре дошъл в Utopia Homes. Искаме да изградим един модерен, уютен и сигурен комплекс, в който да царуват правилата на добросъседството и взаимното уважение между съседите ни, така че това е основният приоритет при избора на купувачите на имоти в нашия нов проект.“, допълни Кристиян Киров, едноличен собственик и управител на Ворик груп ООД и  притежател на бранда UTOPIA.

От днес в продажба са всички останали къщи Тип Б по проект, с РЗП 154,99кв.м. всяка. Сградите са двуетажни, като на първото жилищно ниво на кота ±0,00 се предвижда дневна, кухня и трапезария, които са обединени в общо пространство заедно със стълбата, която води до второто ниво. От това пространство са достъпни баня с тоалетна, техническо помещение и мокро помещение, както и излизането на верандата, чийто акцент отново е камината и достъпа към прилежащото дворно пространство. На втория етаж стълбите водят до разпределителен коридор, от който са достъпни трите спални, две от които са с обща баня и тоалетна, а родителската спалня разполага със собствена баня и тоалетна, която е достъпна посредством преминаване през дрешник.

Инвеститорът планира да завърши напълно проекта за срок по-кратък от 18 месеца като важен елемент от условията е, че имотите се продават БЕЗ ТАКСА ПОДДРЪЖКА и ще се управляват по презумпцията на етажната собственост където собственицте ще покриват само реално направените разходи.

Всеки, който е заинтересован от възможността да притежава такъв имот може да се свърже с инвеститора за повече информация на телефон 0877 520 530 или на имейл: [email protected].

 


В категории: Бургас


България Всички новини
Стоян Мавродиев вече е в България, чака го обвинението за 148,5 млн. лева Стоян Мавродиев вече е в България, чака го обвинението за 148,5 млн. лева Сръбските власти предадоха бившия шеф на ББР на ГКПП Калотина, прокуратурата решава дали да го задържи за 72 часа Радев отказа на Макрон: България няма място в Коалицията на желаещите за Украйна Радев отказа на Макрон: България няма място в Коалицията на желаещите за Украйна Премиерът обяви, че страната ни няма да дава нова военна и финансова помощ за Украйна, защити позицията по санкциите срещу Русия и отхвърли исканията за основен ремонт на бюджета Созопол празнува със света литургия, плувен маратон и голям спектакъл на Аполония Созопол празнува със света литургия, плувен маратон и голям спектакъл на Аполония На 17 юли морският град ще почете своята небесна закрилница света Великомъченица Марина с духовни ритуали, литература, кино и музика Радев отсече от Париж: Не приемам акъл от партиите, които докараха България до катастрофа Радев отсече от Париж: Не приемам акъл от партиите, които докараха България до катастрофа Премиерът отказа преразглеждане на бюджетния дефицит, отхвърли участие в Коалицията на желаещите и обяви пробив по санкциите срещу Русия КЗК разкри 4 картела, един играч държи 70% от преработката на мляко КЗК разкри 4 картела, един играч държи 70% от преработката на мляко Проверяват две големи търговски вериги за натиск върху производители, а сигналите към антимонополния орган са скочили в пъти Какво може да разкрие Мавродиев: Политически кредити и кухи обезпечения в ББР Какво може да разкрие Мавродиев: Политически кредити и кухи обезпечения в ББР Връщането на бившия банков шеф поставя прокуратурата пред трудната задача да докаже престъпна схема, а не само лошо и рисково кредитиране Нов ужас на лобното място на Филип: Пиян шофьор във верижно меле, двама са ранени Нов ужас на лобното място на Филип: Пиян шофьор във верижно меле, двама са ранени Три автомобила се удариха на кръстовището на улиците Ген. Гурко и Цар Иван Шишман, където през 2023 г. беше прегазено 14-годишното момче Държавата абдикира от пътищата: Уморени тираджии, фалшиви прегледи и мантинели за коли Държавата абдикира от пътищата: Уморени тираджии, фалшиви прегледи и мантинели за коли Тежките трагедии на АМ Тракия разкриха провала на контрола върху камионите, техническите прегледи и режима за почивка на професионалните водачи 18-годишен шофьор блъсна 7-годишно момиченце в Бургас 18-годишен шофьор блъсна 7-годишно момиченце в Бургас Смразяващият инцидент се случи в комплекс "Славейков" Дийпфейк измама с Лилия Маравиля: Актрисата сезира ГДБОП Дийпфейк измама с Лилия Маравиля: Актрисата сезира ГДБОП Тя дори не подозирала, че "рекламира" регенериращ крем
Плажът в Гърция стана лукс: Над 100 евро за един ден със семейството Плажът в Гърция стана лукс: Над 100 евро за един ден със семейството Само входът, чадърът и шезлонгите могат да струват до 88 евро, преди да бъдат поръчани храна и напитки Ракетен удар в Ормузкия проток: Моряк загина, танкери на ОАЕ пламнаха Ракетен удар в Ормузкия проток: Моряк загина, танкери на ОАЕ пламнаха Ракетен удар в Ормузкия проток: Моряк загина, танкери на ОАЕ пламнаха След 118 години изчезва граничният контрол между Испания и Гибралтар След 118 години изчезва граничният контрол между Испания и Гибралтар От 15 юли рутинните проверки на сухопътния пункт спират, но пристигащите от Великобритания ще минават двоен контрол на летището и пристанището Мария Бакалова спасява разбито семейство в новия си филм, Карлови Вари я изпрати на крака Мария Бакалова спасява разбито семейство в новия си филм, Карлови Вари я изпрати на крака Бургаската звезда влиза в образа на почти магична детегледачка, която връща надеждата в живота на опечален баща и неговия осемгодишен син САЩ поставиха американците в Конго в 21-дневна блокада заради ебола САЩ поставиха американците в Конго в 21-дневна блокада заради ебола Гражданите на страната няма да бъдат допускани до полети за родината, докато не прекарат три седмици извън засегнатата африканска държава Хаос в Ормузкия проток: И Тръмп ще събира такси от корабите, а Иран удари US бази в 4 държави Хаос в Ормузкия проток: И Тръмп ще събира такси от корабите, а Иран удари US бази в 4 държави Цените на петрола скочиха рязко след мащабни американски бомбардировки и ответните атаки Огнен ад в Банкок: 28 загинаха в бар, десетки са в болница Огнен ад в Банкок: 28 загинаха в бар, десетки са в болница Пламъците тръгнали край сцената, а блокирани и неясно обозначени изходи превърнали евакуацията в капан Секс скандал съсипа живота на елитен съдия, намериха го мъртъв седмици след като го изхвърлиха от Световното първенство Секс скандал съсипа живота на елитен съдия, намериха го мъртъв седмици след като го изхвърлиха от Световното първенство 38-годишният Роб Диперинк не издържа на жестокия психически срив, след като ФИФА му отне най-голямата му мечта заради недоказано обвинение в Лондон Вълна от обири по гръцките плажове: Десетки българи ужилени само за два уикенда Вълна от обири по гръцките плажове: Десетки българи ужилени само за два уикенда Крадците разбиват автомобили край Халкидики, Аспровалта и Кавала, атакуват и вили посред бял ден Пуснаха Цветан Мирчев срещу 2000 евро, Илчо Боев остава с гривна Пуснаха Цветан Мирчев срещу 2000 евро, Илчо Боев остава с гривна Апелативният съд отмени постоянния арест на двамата обвиняеми, служителят по инвеститорски контрол ще бъде под домашен арест
проф. Георги Касчиев, бивш член на Борда на АЕЦ Козлодуй проф. Георги Касчиев, бивш член на Борда на АЕЦ Козлодуй Печалбата на АЕЦ „Козлодуй“ е „счетоводно нагласена“ Виц на деня Виц на деня - Келнер! Аз май прекалих с алкохола... Донесете нещо отрезвяващо!
- Ето сметката ви!
Виц на деня Виц на деня - Кскво е харизма?
- Това е нещо, което притежават плешивите и скучни милиардери.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Tрудно се работи в женски колектив - ако им обръщаш внимание си женкар, ако ли не - си педал...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори