×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят кръстовището между „Оборище“ и „Петко Каравелов“ заради ВиК ремонт
  • Стартира 20-ото юбилейно издание на Международния конкурс на изкуствата „Радост на брега“ в Бургас
  • Театралният хит „Дами канят“ в Бургас! Асен Блатечки и Калин Врачански завладяват публиката на 6 юли
  • Бургаският духов оркестър се завръща с летни концерти на открито
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Голяма драма с „Величие“, печели 3,999 процента от гласовете и не прескача бариерата за парламента


Голяма драма с „Величие“, печели 3,999 процента от гласовете и не прескача бариерата за парламента
Ивелин Михайлов няма да има народни представители в този парламент, но пък ще получава партийна субсидия и ще мечтае на следващите избори "Величие" да смачка политическите си опоненти
28 Октомври 2024, Понеделник, 18:30 ч.
Автор: Флагман.Бг

8 партии влизат в Народното събрание

При 100% обработени протоколи в РИК Централната избирателна комисия (ЦИК) обяви резултатите от изборите. Данните показват, че в 51-ото Народно събрание влизат 8 партии и коалиции, съобщава бТВ.

За ГЕРБ-СДС са гласували 26,38%, за „Продължаваме промяната – Демократична България“ (ПП-ДБ) – 14,20%, за „Възраждане“ – 13,35%, за „ДПС – Ново начало“ - 11,55%, за „БСП – Обединена левица“ – 7,57%, за „Алианс за права и свободи“ (АПС) – 7,48%, за „Има такъв народ“ (ИТН) – 6,78%, за „Морал, единство, чест“ (МЕЧ) – 4,59%, а Партия "Величие" не успя да мине 4-процентната бариера с 3,99% подкрепа.

С "Не подкрепям никого" са гласували 82 618 избиратели.

В 21 ч. на 27 октомври ЦИК обяви края на изборния ден на територията на страната на изборите за народни представители.

Изборният ден зад граница приключи днес в 5 часа българско време по Западното крайбрежие на САЩ и Канада, съобщиха от Министерството на външните работи.
 


В категории: ИЗБОРИ 27.10.2024 г.


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
44
Коментара
Георги РУСЧЕВ Голям астероид преминава близо до Земята в събота Голям астероид преминава близо до Земята в събота 25/06/2026, Четвъртък 17:30 0
44
Коментара по темата
44.
До 43
29.10.2024 14:23:16
0
2
Това само доказва, че народът не дава право на никой да управлява еднолично. Нужна е коалиция от 4-5 партии, но с машинации ги докараха до 3.
Боко ще се коалира с Шиши. Пита се само коя/кои ще е/са патерицата
43.
бцйхк
29.10.2024 12:43:37
1
2
Като сте тръгнали да смятате колко хора са против ГЕРБ, защо не сметнете колко хора са срещу ППДБ, Възраждане, БСП и т.н. И като сметнете пак поразсъждавайте.
42.
Елементарно Уотсън
29.10.2024 12:22:06
1
4
Величие отпадна заради шмекериите на тиквата. В Добрич неговото протеже и бивша счетоводителка на Пашата Теменуга не успя да се класира! Там победи човек от Величие и дебеланата остана извън парламента. Единственият начин беше да отстранят Величие, като по този начин техният човек отпада автоматически и Мис пътна карта Теменужка да заеме неговото място - т.е. да седне в парламента в скута на тиквата.
Фразата "Гунди в последните секунди", изречена от Меси кьорфишека, показа само какъв изпечен бандит е тиквата !
41.
На деда ми парашутните гащи
29.10.2024 09:18:44
0
10
Явор Божанков, Любен Дилов и Цончо Ганев какво общо имат с Бургас, че се кандидатират от тук? Навремето и Волен... Само мога да си мисля какво са направили, че не смеят да се кандидатират от родните си места или от там където живеят.
40.
Има нещо гнило в Комлука
29.10.2024 06:31:39
3
5
Официално се водят 6601262 избиратели. Герб имат 642931 гласа, т.е 9,74% от всички избиратели. С тези под 10% искат да управляват страната? Съмненията за купен вот са сериозни. Колко ли е народната любов в проценти измерена в реално?
39.
Който не е с тях е против тях?
29.10.2024 06:20:45
3
8
При 2 570 639 гласували, тези 0,001% са 26 гласа. Колко са недействителните гласове - никой не казва. Разбрах само че над 80000 са гласували с "Не подкрепям никого". Бойко колкото и да се пъне, че е победител, е избран само с 10% от общият брой на избирателите. Общият брой избиратели ми се струва завишен с около 800 хил. човека, но да се направим, че вярваме на стъкмистиката. И какво излиза? 90% от избирателите са против Герб
38.
Абсурдно е да имат такъв резултат
29.10.2024 06:02:22
2
7
Тези 0,001% които не им достигат са в рамките на статистическата грешка. Ясно че Шиши се е изгаврил.
37.
Свако 1
28.10.2024 23:42:53
8
10
До преди няколко месеца го бяха докарали до там да се крие в каравана , щеше да стои там да не плашели децата при ареста . Днеска вика - не знаят с кой се захващат . Тва е лапешка работа от възрастен човек . И да има няква нередност - кво от тва -никой няма да я разследва- на никой не му пука . И тука е момента някой да му обясни да си мълчи , щото има за кво да ходи пак в караваната . Тоя тип микроби са опасни ако са пет , шест , седем недоволни и несистемни партии и особено ако има няква политическа криза . Иначе са като Бисер Миланов - Петното, примерно . Като Петното беше по - висша класа , имаше предложение от Управляващите да му плащат наема на партийния офис и прочие метани . В последствие го ебаха в Софийския централен . Не твърдя че е бил първият , ма бе първият който се обади на БНТ и изрвряка че го изнасилват , и го пуснаха в ефир .
Такива работи , има университети за политика , учи се изкуство на възможното , има и “вИличие” на хан ивИлин от Горна / той така вика на Горна Оряховица , като се прибира вика :ай шси ходя на Горна /
36.
Пфу мафия
28.10.2024 22:52:09
1
17
Останаха ли наивници, които си мислят, че изборите решават нещо ?

Нагла демонстрация от страна на Пеевски за влиянието си в "Информационно обслужване".

Позор за Кенет Мърсан !
35.
Юнг
28.10.2024 22:31:51
12
10
Финансовата пирамида на Ивелин Михайлов за която прокуратурата продължава да тупа топката, е аут от парламента.
Язък за Черепа, пак стъпи на чурук дъска, давайки съпорт във всякакъв смисъл на думата на лицето Ивелин Михайлов.
Рупането на фъстъци се отлага.
34.
Свири , харМонико, свири
28.10.2024 22:00:53
0
8
Бареков Дудука , авера на Ахмед Доган не попада в събранието. Дали ще остане при игривата Мария или Доган ще го прибере за пиар или мъжка секретарка , престои да разберем.
33.
Пичове
28.10.2024 21:35:02
1
20
!!! Нищо не виждам и не чувам за Теменужка Петкова че нямаше да влезе в НС, затова го изкараха че на Ивелин не му достигат 25 гласа,за да могат Герб да вкарат още 2ма човека !!!
32.
Чукча водолаз
28.10.2024 21:27:54
5
5
Лодкарите разбират от икономика колкото чистачка на кораб, да ходят да се образоват малко ватенките неграмотни. Това да не е курс по етнография в БАН с дисертация на тема „Русините в Централна Европа – история и съвременност“
31.
Боцмана
28.10.2024 21:11:28
20
13
Вземаш достатъчно голяма група олигофрени, които ги хранят още бабите им! После им набиваш в неграмотните кратуни, че ние сме нормална европейска страна и Русия е нашият най-голям враг! След това обявяваш всички извън системни партии за проруски и путинофили!
Ако образа не е достатъчен, хващаш 3-4 лаладжии от типа на Симон Милков( който е и с редица осъдителни присъди) и Любомир Жечев да лаят от сутрин до вечер за измамни схеми и финансови пирамиди!
И воала, групата от неграмотни дебили вече е твърдо убедена, че някой упорито работи за да ги откъсне от така наречения цивилизован свят!!
Дотолкова цивилизован, че е произвел от тях едни неграмотни дебили, на които баба им им дава пари за закуска сутрин!!
30.
Хо хо хо
28.10.2024 21:08:03
1
18
Да гласуват за Руди Гела плевенското ромче само глупендъри могат да го направят. Подарил им една празна торбичка пред мола и се връзват на тъпите му приказки.
29.
Свако 1
28.10.2024 21:06:17
1
8
Пийпъл , на гала вечеря съм , помогнете ,поздравете Киро Брейко на телефон 0898495006 , Мерси
28.
Великолепие
28.10.2024 20:52:06
7
15
Ако не бяха глаковете "не подкрепям никото", ивелин щеше да има 4.076%. Което доказва, че дори гласът на най-големите идиоти на територията все пак има съществено значение :)
27.
Въпрос !!!
28.10.2024 20:41:30
5
8
" Не подкрепям никого " защо не влиза в парламента за да се бори срещу всички натрапници и измамници от другите партии ? 70 % от останалия народ също не гласува и не подкрепя никого ! Защо малцинство ни управлява ? Това ли ви е демокрацията пиклива
26.
Аххахахха
28.10.2024 20:36:33
1
2
Йахахахахамууахахуъахах
25.
Ленка Минкова
28.10.2024 20:15:52
3
33
Подозирам, че някой реши да жертва Величие. В 11 часа бяха преброени 99,71% и те имаха 4,010 %. После броенето "замръзна" за доста часове и сега изведнъж паднаха на 3,999 %. От което другите разпределят цели 10 мандата! Много удобно.
Множество анализи в тези 'замръзнали' часове какви коалиции са възможни и какви не са.
А защо в ЦИК се забавиха така с броенето на последните няколко секции?! Лесно може да се сметне за колко време са преброени другите 99,71% и за колко време тези 0,29 % протоколи.
24.
един нормален
28.10.2024 20:04:17
5
35
Ужас! Щом Борисов и Пеевски си позволяват толкова явна демонстрация, че могат да вкарат или изкарат някоя партия от парламента, представете си в каква държава живеем!
Никога не съм гласувал за Величие, няма и да гласувам, но начина по който им беше отразян пътя към Парламента, е най-гнусното и отвратителното, което демонстрират двете прасета- Пеевски и Борисов!
Жалко за другите партии, които по никакъв начин не реагираха на тази гнусна манипулация на изборния процес.

За купените гласове от двете прасета дори няма да повдигам въпрос, защото трябва да си пълен идиот за да не видиш какво се случи в неделя!
23.
Хан Търмък
28.10.2024 19:51:07
12
19
На следващите избори очаквайте ивелинката да почне да си прави кампаниите освен с Киро Брейка също със Чеченеца,Тошо Куката и Емили тротинетката хо хо хо
22.
Бургас
28.10.2024 19:43:23
18
23
То тва щеше да е върха на сладоледа,ако хора асоцииращи се с Киро Брейка бяха влезли в парламента.Не мога да разбера колко п***т народ има ,който да гласува за тоя нефелния хан ли беше,фараон ли беше.
21.
XX
28.10.2024 19:38:09
4
7
ХХристо Мустакатата саралия съм, вчера ше обърках ш гласуването. Вмешто да зачертна партия "Меч", шъм напишал - ишкам да хвана кожен меч. Штанах за резил.
20.
Мда
28.10.2024 19:37:18
1
3
Споделинвижданията си з аелектората гласуващ за тиквунии и шиши, или само си чешеш езилка герберче.
19.
До 15
28.10.2024 19:36:08
12
8
Какъв страх ги тресе ГЕРБ от историческият измамник. Ми те са им идеални за патеричка. Личи си колко си прост.
18.
Не е
28.10.2024 19:34:32
14
35
Не е смешно а трагично като събереш Възраждане,Величие,Меч и Инт ти става ясно колко дебили има в тази държава . Без да включваме дпс-тата тогава всичко е обречено .
17.
3.999999
28.10.2024 19:32:27
12
27
Как врътнаха измамника. Гласуващите осмокласници не можаха да съберат още 20 човека. Хахах голем смях. Така не съм се смял отдавна. Следващите са Меч.
16.
До 8
28.10.2024 19:27:05
2
19
Не им достигат 12 (дванадесет гласа)
15.
XX
28.10.2024 19:26:09
12
34
Голям страх ги тресе ГЕРБ и Вожда им.
14.
3.9999
28.10.2024 19:25:06
10
20
Хахаха 3.99999 хахаха,ох как боли
13.
Мария
28.10.2024 19:22:06
7
41
Ако за 35 години не ви е станало ясно, сега вече не трябва да имате никакви съмнения - изборите се провеждат само за да се симулира уж някаква демокрация. В изборите българите са само статисти, а главните роли от десетилетия са раздадени на мафията, която откровено ни се подиграва докато ни убива бавно и мъчително. Време е да се ядосаме и да спасим родината си. С избори не става.
12.
Xaxax
28.10.2024 19:20:47
6
11
Сега ще ляапате гелирания меч
11.
....
28.10.2024 19:04:17
9
13
Любимците на Касабова БСП и Величие са с мижав интерес към тях.
Да се дава трибуна на партия която е отвън, кой го вълнува?
10.
Трагични
28.10.2024 19:02:51
13
31
Аз съм потресен колко малоумници гласуваха за тоя и ми викат той е нов има идеи.
Хора в България са адски пр*сти гайди.

Не ви харесва правителството и пак гласувате за същите.
вижте кои са избрани пак.
хората да двулични и долни.

80% от хората са недоволни а само 2.3% са го заявили.

ако всичките тея гласоподаватели задружно гласувате с Х ще си заявите позицията ама на гайдите **** ***** *****.

Позната работеща за 1200лв в общинска институция ми казва ще гласувам за първата партия че иначе ще ме изгонят от работа те знаят те проверяват и това не е само тя а цялата администрация ...
Плашат ги с някви глупости където плашиха децата в детската градина и простия и необразован страхлив човек се вързва.
Файда как ся доволна ще си опъва свежите 1200лв следващите 4 години и ще се клани на първата партия.
Жалка работа няма общество !
Всички с Х Европа да на види е баламурници иначе промяна в другият живот
9.
Симвилично
28.10.2024 19:01:49
10
17
Спретнато селянче ходило до гърция 1-ви ръкав, може и да се е бил с някоя друга бАлгарка селска банда. Прилича на
изпълнителен комсомолец, селска главичка. Не знае къде се намира. БРАЧЕДИТЕ И БАДЖАНАЦИТЕ СА ГЛАСУВАЛИ ЗА НЕГОВАТА партия.
8.
Дааа
28.10.2024 18:55:10
10
25
При такава ситуация се броят бюлетините наново иначе е разправа с политически опонент. Да се считат изборите за купени, употребени.
250 гласа, които не им стигат сигурно са ги обявили за невалидни, а тези, които са гласували не подкрепям никого прецакаха 83999 човека, които гласуваха за Величие. Благодарим.
7.
леле...леле....леле
28.10.2024 18:53:34
11
15
разплалаках се......рев...рев...рев....
6.
Фикрет Стораро
28.10.2024 18:48:32
13
33
Тоя мошеник така го преебаха, направо не е истина. Но в държавата на буци и Гуци е така.
5.
Ванга
28.10.2024 18:45:45
9
43
1) От снощи до днес, 11 днес, ЦИК преброй 99.7% от бюлетините.
От 11 до 19 часа, ЦИК броеше ... 0.3%.

2) снощи Борисов заяви, че ако в НС има 9 портии то отиваме на нови избори.
Някой го чу !

3) Тази сутрин, всички тв даваха 4.4% на Величие.
В 7.06 чоса Ивелин Михайлов пусна в телеграм видео, че няма да влезат и ще им дадът 3.9%.

Или Михайлов е ПРОРОК или "изборите" у нас са напълно НАГЛАСЕНИ !

Видеото от сутринта все още не е изтрито
4.
V
28.10.2024 18:44:13
3
22
Беше ясно от обяд
3.
*********
28.10.2024 18:42:45
2
13
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
2.
Серостим Вичекирен
28.10.2024 18:35:19
13
27
БРАВО !!!!!!!!!!
1.
Мале
28.10.2024 18:34:44
28
43
Ивелин Михайлов не е удобен
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова За да публикува първите й стихове в „Родна реч“, се наложило да излъже, че седмокласничката е в осми клас Кървава драма край Мездра: Двама влюбени тийнейджъри загинаха Кървава драма край Мездра: Двама влюбени тийнейджъри загинаха Футболната общност във Враца е потънала в скръб след нелепата смърт на 17-годишния Иван и 16-годишната Йоана Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита! Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита! След поредицата от черни хроники по аутобаните у нас, специалисти настояват за кардинална промяна на пътната инфраструктура и замяна на компрометираните огради с бетонни блокове Бутафория ли са мантинелите: След трагедията на „Тракия“, камион скъса и парапета на „Струма“ Бутафория ли са мантинелите: След трагедията на „Тракия“, камион скъса и парапета на „Струма“ Вътрешният министър настоява за проверки на пътните съоръжения. Време е управниците да потърсят съветите на машинен инженер, запознат с якостните свойства на металите и с науката Съпромат! 73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“ 73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“ Оръжието било укрито в кабината и в шкаф на полуремаркето Шофьорът на камиона-убиец: Направих всичко възможно да го овладея, след като гумата се спука Шофьорът на камиона-убиец: Направих всичко възможно да го овладея, след като гумата се спука Той сподели, че се е опитал да помогне и поднесе своите съболезнования на опечалените роднини Експерт: Тирът, погубил двете деца, не е спукал гума, причината за трагедията са мантинелите Експерт: Тирът, погубил двете деца, не е спукал гума, причината за трагедията са мантинелите Да премине товарен камион без товар с лекота през тях, е недопустимо, коментира и вътрешният министър  Ексклузивен разказ за апартамента на ужасите на ул. "Сливница", в който живеят 45 котки и 2 кучета Ексклузивен разказ за апартамента на ужасите на ул. "Сливница", в който живеят 45 котки и 2 кучета Кооперацията е пълна с бълхи, миризмата на урина и повръщано се усеща от километри, не издържаме, жалват се съседи При проверката на язовир „Ахелой“ се откри мащабна схема: Иззеха тонове риба При проверката на язовир „Ахелой“ се откри мащабна схема: Иззеха тонове риба Мащабната акция на Областна администрация, МВР и ИАРА доказа, че обектът от национално значение е бил брутално окупиран за промишлен улов за сметка на водната сигурност "Ахил" се завръща в Бургас: Пуснаха под домашен арест Стоян Колев "Ахил" се завръща в Бургас: Пуснаха под домашен арест Стоян Колев „Много съм доволен! Съдът взе правилното решение!”, каза на излизане от залата на Окръжен съд-Пазарджик „Транспортера”
Преговорите за мир пред провал след израелските удари в Ливан и спор за милиарди Преговорите за мир пред провал след израелските удари в Ливан и спор за милиарди Иран се готви да въведе такса „Преминаване“ за танкерите след изтичането на срока от 60 дни, а Оман, под натиска на САЩ, искат да отворят южен коридор, но това е невъзможно без съгласието на Техеран Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Необичайната история на шестте теракотени артефакта приключи с официална дипломатическа церемония Идва ли редът на Кримския мост? Идва ли редът на Кримския мост? След като прескочи всякакви забранителни линии, Украйна се стреми да изолира Крим и поставя под въпрос устойчивостта на Русия  САЩ изпращат спасители в Каракас САЩ изпращат спасители в Каракас Тръмп: Броят на жертвите е опустошителен Апокалипсис във Венецуела: Адски трусове сринаха столицата, броят на жертвите е огромен Апокалипсис във Венецуела: Адски трусове сринаха столицата, броят на жертвите е огромен Според Американския геофизичен институт броят им ще достигне между 10 000 и 100 000 души Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн B cтpaнaтa-лидep бpoят им ce yвeличи cъc 75% зa 10 гoдини Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Специалистите съветват да се наблегне на разтворимите фибри и мононенаситените мазнини, вместо да се разчита единствено на медикаментозна терапия GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба Шофьорът се насочвал към митническия пункт Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Ударът в кратера Ярабуба е стопил ледниците и е предизвикал мащабно глобално затопляне Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Автомобилът е с 6-цилиндров редови двигател
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня Иванчо казва на баща си:
- Татко, ти си голям късметлия!
- Защо?
- Няма нужда да ми купуваш нови учебници! Оставам в същия клас!
Виц на деня Виц на деня - Какво се получава, когато 5 блондинки се наредят една до друга ухо до ухо?
- Въздушен коридор!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ами имам две пози за сън: зимна - охлюв и лятна - морска звезда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори