Топ синоптик каза кога идва снегът!
Ще има краткотрайно затопляне в началото на ноември с по-високи температури
Циганското лято е в пълната си сила. Събота ще има повече слънце. В неделя ще се заоблачи над западните части от страната, но валежи не се очакват. По Черноморието и поречията ще има краткотрайни сутрешни мъгли. Това каза за Bulgaria ON AIR синоптикът Петър Янков.
Той подчерта, че избирателите няма да срещнат затруднения при пътуването до избирателните секции, тъй като условията за гласуване ще бъдат благоприятни.
"За месец октомври вятърът ще бъде слаб до умерен, но достатъчен да разруши сутрешните инверсии и да подобри видимостта бързо. Така че до края на следващата седмица ще има повече слънце, бързо ще преминават облачни системи, но валежи не се очакват.
Времето в България ще остане недосегаемо от дъждовните облаци, които идват от Скандинавия и Западното Средиземноморие. Бързам да ви съобщя, че ще има краткотрайно затопляне в началото на ноември с по-високи температури, до 24-25 градуса, че ще достигат в крайните южни райони.
Застудяването и евентуално толкова коментираните валежи от сняг по високите полета и планините ще ги оставим за средата на ноември", каза още Янков.
Нова ера на зарядните устройства
Новите съседи се завръщат, Амадор е успешен бизнесмен
Наш 70-годишен околосветски пътешественик счупи мачта
Грипът настъпва, яжте кисело зеле и туршия
Гроздоберачката от двулевката си отиде в нищета
Румен Гайтански разпродава всичко в България и се изнася от страната
Мъж се задави с десерт и почина на коледната трапеза
Чирозът на стана по-скъп от калкана: Цени до 45 лв. за кг на рибната борса в Бургас
Експерт съветва как да се движим безопасно в снежна и заледена обстановка
Умерен ръст на жилищните цени в България през 2026 г.: Как еврозоната променя пазара
Регистрационните таблици в София - от „С“ до „ОХ“: Как стигнахме до края на азбуката
Заради еврозоната българите пазаруват повече. Страхуват се да не изгубят парите си

Поздравявам я тук, понеже, не мога да си обясня защо?!, но под дописката за празника на тиквата сме лишени от възможността да отправяме поздрави и да пишем коментари!
Още веднаж - Да ѝ е честит празника на Тиквата!