×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

20 г. затвор за млад мъж, опитал да убие с нож полицай


23 Октомври 2024, Сряда, 13:40 ч.
Автор: Флагман.бг

Случаят е от преди година в ромски квартал в Казанлък

Мъж на 21 години е осъден на 20 години "лишаване от свобода" за опит за убийство на разследващ полицай в Казанлък, съобщиха от Окръжния съд в Стара Загора.

Присъдата е постановена от разширен съдебен състав от двама съдии и трима съдебни заседатели, определен е строг режим на изтърпяване, като следва от присъдата да бъде приспаднато времето, през което мъжът е бил с най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“.


Осъденият е признат за виновен в това, че е направил опит умишлено да умъртви разследващ полицай от Районното управление в Казанлък при изпълнение на службата му. Деянието е извършено по хулигански подбуди, посочват още от съда. Инцидентът е възникнал на 9 октомври 2023 година.
Присъдата подлежи на протестиране и обжалване в 15-дневен срок пред Апелативния съд в Пловдив.

Деянието е извършено в квартал "Казмера" в Казанлък, където двама разследващи полицаи са отишли да призоват лице. На място лицето, което са търсили, не е било установено на адреса, след което по време на разговор с жители от квартала полицаите са били заобиколени.

Разговорът е бил сравнително спокоен, но в този момент се е появило криминално проявено лице, което е извадило нож и е наръгало единият от полицейските служители в гърба. Пострадалият служител на реда е откаран веднага в Областната болница в Стара Загора, където е стабилизиран.
 




2
Коментара
Тервел ИЛИЕВ И Джош Кавало поздрави Дара И Джош Кавало поздрави Дара 20/05/2026, Сряда 21:30 1
Тервел ИЛИЕВ Звезда от "Американски пай" се разведе Звезда от "Американски пай" се разведе 20/05/2026, Сряда 21:00 0
Флагман.БГ Как да сварите перфектни яйца всеки път Как да сварите перфектни яйца всеки път 20/05/2026, Сряда 20:20 0
Тервел ИЛИЕВ Фон дер Лайен с предупреждение към Кремъл Фон дер Лайен с предупреждение към Кремъл 20/05/2026, Сряда 20:00 2
Тервел ИЛИЕВ Скандал и оставка след "Евровизия" Скандал и оставка след "Евровизия" 20/05/2026, Сряда 19:33 2
2
Коментара по темата
2.
Тва братчета
23.10.2024 17:03:31
0
1
От стара загора пак;
1.
Хахаха
23.10.2024 14:48:09
0
11
Много ясно за бедните цигани и българи правосъдието работи .
Ама за такива които в ранните часове по Южните ни куроети карат скъп джип мерцедес не спират на стоп палка вадят оръжие стрелят през прозореца залавят на дясната седалка стой торба с кокаин предират ги в районното управление и след няколко телефонни разговора го потупват по рамото връщат му оръжието и пакета с дрога и му казват станала е грешка .
Историята е по действителен случай . Така че пясък в очите че са осъделу гусльо на 20 год. Това сплашване за нормалнитв гора да видите какво ще ми се слъчи .
Извадул нож ама убийство няма ха ха и 20 год.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
„Най-наивният мъж в България“: Позлатих Оксана, а сега се страхувам за живота си, тя заплаши, че ще ме поръча „Най-наивният мъж в България“: Позлатих Оксана, а сега се страхувам за живота си, тя заплаши, че ще ме поръча Пенсионираният офицер Дончо Каличин твърди, че живее в страх след скандали, жалби и битка за имоти Таванът на цените невъзможен, но как ще върнем българските стоки в магазините – с нови ТКЗ-та ли Таванът на цените невъзможен, но как ще върнем българските стоки в магазините – с нови ТКЗ-та ли Разчитам на подкрепа от медиите, защото няма ли доверие, магията се чупи, коментира депутат Закопчаха мъж, задигнал три мотоциклета за броени дни Закопчаха мъж, задигнал три мотоциклета за броени дни Оказа се преквалифициран каналджия на нелегални мигранти с присъда Високо напрежение в парламента: Опозицията тръби за репресии Високо напрежение в парламента: Опозицията тръби за репресии Неограничен брой пъти премиерът и министрите ще могат да отлагат отговора на депутатски въпроси Бургас показа дух с най-дългото хоро в детска градина Бургас показа дух с най-дългото хоро в детска градина ДГ „Ханс Кристиан Андерсен“ превърна двора си в сцена на традиция, общност и български дух Ротари клуб Бургас приключи проект „Класна стая сред лехите“ Ротари клуб Бургас приключи проект „Класна стая сред лехите“ Проектът „ Класна стая сред лехите – запознаваме се с природата “ запозна деца от ОУ "Васил Априлов", гр. Бургас с  устойчивото земеделие и пермакултурата. Укрепването на велоалеята към „Сарафово“ напредва Укрепването на велоалеята към „Сарафово“ напредва Около 1,3 км. е дължината на трасето, по което се работи, като вече са поставени 400 изливни пилота, които укрепват ската и дават ниво на велоалеята Орелът на Айтос стана трибагреник и разбуни града Орелът на Айтос стана трибагреник и разбуни града Едни видяха родолюбие, други поискаха символът да бъде върнат в автентичния му вид Политици и артисти помагат на Дара да си сбъдне мечтата с Fred Again Политици и артисти помагат на Дара да си сбъдне мечтата с Fred Again Продуцентът, който е работил със звезди като Ед Шийрън, Деми Ловато, още не е отговорил на поканата й Мъж се самоуби в ж.к. "Меден рудник" Мъж се самоуби в ж.к. "Меден рудник" Той се е обесил в жилището си
Путин и Си Дзинпин бият рекорда по споразумения, а Тръмп се хвали с по-бляскаво посрещне Путин и Си Дзинпин бият рекорда по споразумения, а Тръмп се хвали с по-бляскаво посрещне  Само 21 от тях обаче са са публично обявени, а сред останалите 19 не е ясно дали е постигнато съгласие за военно сътрудничество и за сателитно разузнаване Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Над 186 000 дружества и еднолични търговци от цялата страна са направили това пред приходната агенция Тайланд върна визите за българските туристи Тайланд върна визите за българските туристи Решението поставя страната ни в периферията на тайландската визова политика Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път Певицата остава провокативна и готова да експериментира Защо Михаела Маринова не поздрави Дара Защо Михаела Маринова не поздрави Дара Някои коментиращи сравняват ситуацията с тази между Лили Иванова и Йорданка Христова, които обтягат отношенията си още през 70-те години заради турне в Япония и това продължава десетилетия наред. Почина 31-годишният моторист Ивайло Почина 31-годишният моторист Ивайло Той загина при катастрофа на Искърското дефиле  Белгия заплашва да се оттегли от „Евровизия“ в България догодина Белгия заплашва да се оттегли от „Евровизия“ в България догодина Напрежението около конкурса се засили след бойкоти на Испания и Ирландия и критики към EBU за различното отношение към Русия и Израел Три мита за чая, които експерти съветват да не приемаме за истина Три мита за чая, които експерти съветват да не приемаме за истина Умерената консумация може да има ползи, но чаят не е универсално решение за отслабване, отоци и хранителен режим Променят правилата за европейските средства с по-строг контрол и нови изисквания Променят правилата за европейските средства с по-строг контрол и нови изисквания Европейският съюз поставя акцент върху прозрачността, дигитализацията и реалните резултати при финансирането на проекти Две теории за произхода на училищния звънец Две теории за произхода на училищния звънец Училището сякаш не може да съществува без своя емблематичен звънец, но откъде всъщност идва той
Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София София има преднина за Евровизия заради по-големия капацитет на летището и по-удобни полети Виц на деня Виц на деня - Тате, аз с теб няма да ходя вече в парка!
- Стига си мрънкал бе Гошко, ами ме люлей!
Виц на деня Виц на деня Майка пита детето си:
- Защо плачеш?
- Защото татко си удари пръста!
- Ох, милото ми. И ти веднага се разплака?!
- Не, преди това много се смях.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки истински джентълмен трябва да има неизчерпаем запас от комплименти за дамата, в случай че парите му свършат...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори