Слана и мъгла тази сутрин
Прогноза за времето - 23 октомври, сряда
Днес времето ще е слънчево, съобщиха от Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ). В сутрешните часове в котловините ще се образува слана, а на места в равнините краткотрайна мъгла.
Преобладаващите минимални температури ще бъдат между 1° и 6°, в котловините до минус 3°; максималните - между 18° и 23°. В София минималната температура ще е около 1°, максималната - около 20°.
По Черноморието ще бъде слънчево, със слаб североизточен вятър. В сутрешните часове на отделни места ще има ниска облачност или краткотрайна мъгла.
Преобладаващите максимални температури ще бъдат между 17° и 19°. Температурата на морската вода е 18°. Вълнението на морето ще бъде 2 бала.
В планините ще е слънчево, със слаб вятър от североизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 17°, на 2000 метра - около 10°.
През следващите дни в по-голямата част от страната ще е почти тихо, само в крайните източни райони ще духа до умерен вятър от изток-североизток. В четвъртък и петък над Източна България ще има значителна ниска облачност или мъгла, в отделни райони ще преръмява. В Западна България ще има и слънчеви часове, но през първия ден след обяд облачността, предимно висока и средна, ще се увеличи. Минималните температури ще са предимно между 2° и 7°, а дневните - между 15° и 20°.
Секс за 150 лв. на час: Шокиращи разкрития по делото за клуба „Силикон“
Веско Маринов вдигна цената, вече струва 12 хил. лева
Граничен полицай простреля човек
Испания легализира половин милион мигранти, за да попълни недостига на работна ръка
Това е най-евтината туристическа дестинация в Европа, нощувката е максимум 40 евро, а бирата - 2 евро
Петима са задържани след акцията в дома на Ицо Папата в Костинброд
По 6 часа и 39 минути на ден прекарваме в интернет показват последни данни
Външното министерство на РСМ към България: Бъдете партньор, не рецензент в европейския диалог
Не наркотиците, не алкохолът – мълчанието: защо едно дете се обеси преди бала си
Премиера на късометражния филм „Нас, които ни няма“ на 1 февруари в НХК
Войната на пътя няма край: Нов ужас до Телиш
В Иран обесиха мъж, обвинен в шпионаж за Израел
