Пишман дилър от "Меден рудник" се изпусна от страх пред ченгетата, изхвърли торба с марихуана
Покрай него „изгоряха” и още двама, с които били заедно в най-големия бургаски комплекс
Трима млади бургазлии се озоваха в ареста след абсурдна случка по тъмна доба в жк „Меден рудник”. Мъжъте на възраст между 23 и 25 години се разхождали в района на бл. 122 в комплекса, когато случаен патрул от Четвърто РУ минал от там и ги забелязал.
Униформените заподозрели, че се случва нещо незаконно и се запътили в посока на седянката, която си били устроили младежите. В този момент, виждайки, че към тях се приближава полицейската кола, единият от тримата показно изхвърлил от себе си на земята голям плик със суха зелена тревна маса. После като „черешка на тортата” хвърлил и готова свита цигара, а според очевидци направо се изпуснал от страх.
Служителите на Четвърто РУ, очаквано, забелязали какво прави младият мъж и назначили проверка на тримата младежи. В хода ѝ е установено, че те са криминално проявени. Изхвърлената торба с марихуана, както и свивката, са открити в близост до тях.
И тримата са арестувани със заповеди за полицейско задържане. Предстоят разпити, а работата по случая продължава.
Парламент се захвана с легализиране на проституцията
Стефан Диомов: Началото не беше солото, а беше акордеонът!
Двама младежи от Поморие са сред десетте от цялата страна, заслужили престижната стипендия „Буров“
След руските удари Киев изпадна в колапс - супермаркети и обществен транспорт в хаос
Поморие отбеляза 148 години от рождението на Яворов
Нека покажем, че Бургас умее да бъде единен и да помогнем на малката Марая да пребори рака
КЗП глоби с 50 бона евро мобилен оператор заради спиране на услуги към изрязден клиент
Защо гърците смятат вторник 13-и за фатален ден
Сладките, които бяха хит на всяко тържество: Автентични Прасковки по рецептата на баба
Здравко от Ритон проходи с патерици и започва възстановяване след тежък инцидент
Apple обяви кога ще пусне първия си сгъваем смартфон

крими квартал,
пишлeгaр
се спешно насрал.
Друг път, щом се
прави на гангстер,
най-добре да сложи
той памперс !!!!