Антициклон побърква времето в България
Проф. Рачев подлуди всички с тази прогноза
"Май няма да има сняг, за всичко това е виновен един голям антициклон. Тази сутрин на много места имаше мразове, слани", това бяха първите думи на проф. Георги Рачев по bTV.
"Северната част на Италия отново пострада от наводнения. На британските острови също ще има големи дъждове.
Хубавото на този антициклон е, че е сух и няма типичните и продължителни мъгли. На Източните Балкани няма никакви валежи, те в момента са в Италия.
В България няма валежи. Имаме два проблематични язовира и все още ще пада нивото им.
В София по време на изборите ще бъде хладно сутрин и по обяд ще има затопляне. Хубаво време за края на октомври, но за съжаление много сухо. Пореден месец с неизпълнени норми на дъжд.
В Русе обикновено по това време сме свикнали да гледаме мъгли, но понеже е сухичко, слънцето пробива и наблюдаваме едни 20 градуса. 19-20 градуса през деня е и в Плевен, но доста студено през сутрините.
Засега прогнозите са за нормални валежи през ноември. Жизнено необходимо е да повали няколко пъти по няколко дни за попълване на водните запаси", казва той./Блиц
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки

Много си е добре професора,пред оня олигофрен Емо Чолаков ,с неговите тъпи лапсуси за времето....
Добре,че го махнаха,че не се траеше....май и ти си като него....а....
галфон смотан...???
до 1
Този убитак няма вярна прогноза досега!