Антициклон побърква времето в България
Проф. Рачев подлуди всички с тази прогноза
"Май няма да има сняг, за всичко това е виновен един голям антициклон. Тази сутрин на много места имаше мразове, слани", това бяха първите думи на проф. Георги Рачев по bTV.
"Северната част на Италия отново пострада от наводнения. На британските острови също ще има големи дъждове.
Хубавото на този антициклон е, че е сух и няма типичните и продължителни мъгли. На Източните Балкани няма никакви валежи, те в момента са в Италия.
В България няма валежи. Имаме два проблематични язовира и все още ще пада нивото им.
В София по време на изборите ще бъде хладно сутрин и по обяд ще има затопляне. Хубаво време за края на октомври, но за съжаление много сухо. Пореден месец с неизпълнени норми на дъжд.
В Русе обикновено по това време сме свикнали да гледаме мъгли, но понеже е сухичко, слънцето пробива и наблюдаваме едни 20 градуса. 19-20 градуса през деня е и в Плевен, но доста студено през сутрините.
Засега прогнозите са за нормални валежи през ноември. Жизнено необходимо е да повали няколко пъти по няколко дни за попълване на водните запаси", казва той./Блиц
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Много си е добре професора,пред оня олигофрен Емо Чолаков ,с неговите тъпи лапсуси за времето....
Добре,че го махнаха,че не се траеше....май и ти си като него....а....
галфон смотан...???
до 1
Този убитак няма вярна прогноза досега!