Антициклон побърква времето в България
Проф. Рачев подлуди всички с тази прогноза
"Май няма да има сняг, за всичко това е виновен един голям антициклон. Тази сутрин на много места имаше мразове, слани", това бяха първите думи на проф. Георги Рачев по bTV.
"Северната част на Италия отново пострада от наводнения. На британските острови също ще има големи дъждове.
Хубавото на този антициклон е, че е сух и няма типичните и продължителни мъгли. На Източните Балкани няма никакви валежи, те в момента са в Италия.
В България няма валежи. Имаме два проблематични язовира и все още ще пада нивото им.
В София по време на изборите ще бъде хладно сутрин и по обяд ще има затопляне. Хубаво време за края на октомври, но за съжаление много сухо. Пореден месец с неизпълнени норми на дъжд.
В Русе обикновено по това време сме свикнали да гледаме мъгли, но понеже е сухичко, слънцето пробива и наблюдаваме едни 20 градуса. 19-20 градуса през деня е и в Плевен, но доста студено през сутрините.
Засега прогнозите са за нормални валежи през ноември. Жизнено необходимо е да повали няколко пъти по няколко дни за попълване на водните запаси", казва той./Блиц
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Дневен хороскоп за 27 юни 2026: Скорпионът печели с щедрост, а Лъвът да не дава празни обещания
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе

Много си е добре професора,пред оня олигофрен Емо Чолаков ,с неговите тъпи лапсуси за времето....
Добре,че го махнаха,че не се траеше....май и ти си като него....а....
галфон смотан...???
до 1
Този убитак няма вярна прогноза досега!