Антициклон побърква времето в България
Проф. Рачев подлуди всички с тази прогноза
"Май няма да има сняг, за всичко това е виновен един голям антициклон. Тази сутрин на много места имаше мразове, слани", това бяха първите думи на проф. Георги Рачев по bTV.
"Северната част на Италия отново пострада от наводнения. На британските острови също ще има големи дъждове.
Хубавото на този антициклон е, че е сух и няма типичните и продължителни мъгли. На Източните Балкани няма никакви валежи, те в момента са в Италия.
В България няма валежи. Имаме два проблематични язовира и все още ще пада нивото им.
В София по време на изборите ще бъде хладно сутрин и по обяд ще има затопляне. Хубаво време за края на октомври, но за съжаление много сухо. Пореден месец с неизпълнени норми на дъжд.
В Русе обикновено по това време сме свикнали да гледаме мъгли, но понеже е сухичко, слънцето пробива и наблюдаваме едни 20 градуса. 19-20 градуса през деня е и в Плевен, но доста студено през сутрините.
Засега прогнозите са за нормални валежи през ноември. Жизнено необходимо е да повали няколко пъти по няколко дни за попълване на водните запаси", казва той./Блиц
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи

Много си е добре професора,пред оня олигофрен Емо Чолаков ,с неговите тъпи лапсуси за времето....
Добре,че го махнаха,че не се траеше....май и ти си като него....а....
галфон смотан...???
до 1
Този убитак няма вярна прогноза досега!