Антициклон побърква времето в България
Проф. Рачев подлуди всички с тази прогноза
"Май няма да има сняг, за всичко това е виновен един голям антициклон. Тази сутрин на много места имаше мразове, слани", това бяха първите думи на проф. Георги Рачев по bTV.
"Северната част на Италия отново пострада от наводнения. На британските острови също ще има големи дъждове.
Хубавото на този антициклон е, че е сух и няма типичните и продължителни мъгли. На Източните Балкани няма никакви валежи, те в момента са в Италия.
В България няма валежи. Имаме два проблематични язовира и все още ще пада нивото им.
В София по време на изборите ще бъде хладно сутрин и по обяд ще има затопляне. Хубаво време за края на октомври, но за съжаление много сухо. Пореден месец с неизпълнени норми на дъжд.
В Русе обикновено по това време сме свикнали да гледаме мъгли, но понеже е сухичко, слънцето пробива и наблюдаваме едни 20 градуса. 19-20 градуса през деня е и в Плевен, но доста студено през сутрините.
Засега прогнозите са за нормални валежи през ноември. Жизнено необходимо е да повали няколко пъти по няколко дни за попълване на водните запаси", казва той./Блиц
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците

Много си е добре професора,пред оня олигофрен Емо Чолаков ,с неговите тъпи лапсуси за времето....
Добре,че го махнаха,че не се траеше....май и ти си като него....а....
галфон смотан...???
до 1
Този убитак няма вярна прогноза досега!