Стана ясна причината за големия пожар в цеха за ядки в Карнобат
Пожаро-техническата експертиза, извършена на място, я доказала категорично
Пожарът в цех за ядки в Карнобат е тръгнал от машина за пържен фъстък. Това е установила пожаро-техническата експертиза, извършена на място.
Огънят е изпепелил хале с обща площ от 1 500 кв.м., в което се помещавали производствената и складова част на частната фирма. Изгоряла е техника за милиони левове.
Пламъците лумнаха на 21 октомври малко след 6 часа. В Районно управление - Карнобат е получено съобщение за пожар, възникнал в производственото хале на частна фирма за търговия с ядки, разположено в Северната промишлена зона на Карнобат.
Първи кадри от огромния пожар в Карнобат, огнеборците правят и невъзможното да го овладеят
Към мястото на инцидента се отправили противопожарен и полицейски екипи, които констатирали, че пожарът се разраства и обхваща голяма сградна площ. Изпратени са допълнителни екипи огнеборци от Айтос и Бургас.
По случая е образувано досъдебно производство.
Главен прокурор подаде оставка
Тежък разговор между Винисиус и боса на Реал
Баща и син, обвиняеми за трафик на жени, остават в ареста
Реал Мадрид се извини за огромен гаф
Почина член на легендарната група АББА
Млади лекари отново на протест
Преизбраха Петър Кънев за вицепрезидент на Парламентарната асамблея на Черноморското икономическо сътрудничество
Граждански арест в голям роден град
Китай с позиция относно войната, Си говори с Тръмп
42-годишен удари полицаи
19-годишна българка опита да се самоубие
Бербатов предизвиква възхищение в Леверкузен

НЯМАТ ЛИ ПРОТИВОПОЖАРНА СИСТЕМА КАКВИТО СА ИЗИСКВАНИЯТА?
ЗАСТРАХОВКАТА КАК Е? РАБОТИЛИ ЛИ СА ХОРА ПО ТОВА ВРЕМЕ?
ОХРАНА НЯМА ЛИ ?
HAH GOT EEEM!