Екзотични номади се настаниха зад комплекс „Гардения хилс“, създават куп проблеми
Конете им ходят навсякъде, а те вдигат невъобразим шум и палят огньове, оплакват се постоянно живущи в комплекса
Екзотични номади се настаниха зад комплекс „Гардения хилс“, намиращ се между Слънчев бряг и с. Кошарица, съобщи Георги Стефанов за рубриката „Вашият сигнал до Флагман.бг“.
Той изпрати и снимки на иностранците, за които твърди, че създават сериозни проблеми.
„Постоянно си пускат конете, които често излизат на улицата, там са и вечер. Цяло чудо е, че не е станала някаква катастрофа, защото в тъмното трудно ще ги видиш. Лошото е, че тези коне се озовават изневиделица и в комплекса, а собствениците им използват този аргумент, за да влязат и те. Досега няма нищо откраднато, но охраната ги следи постоянно. Имаме чувството, че ако за секунда се разсее, ще направят някаква поразия“, пише ни Георги Стефанов.
Той обясни, че в „Гардения хилс“ в момента имало доста семейства, предимно чужденци.
Пишете ни на [email protected] или чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман.бг“
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама

Не че изобщо някой му пука затва
Пууу
Това не е евроатлантско.....
Така е в гетото Sunny Beach.
Гарантирам,че охраната краде повече от "тъмнокракитите"
Индоевропейците,колкото и да ги биеш все е късно,и пак ще крадът,обаче никой не краде повече от политиците.....(депутатите)
За разлика от Бургаският Несебърския си вършат работата !!!
Ako това не свърши работа отидете до мма клуба и помолете за услуга тия катуни вън!