Големият късмет идва при трети клиент
Какво е късметът? Обикновено го определяме като онзи кратък, но ползотворен момент, при който звездите се подреждат благоприятно и ни се случва нещо хубаво. И ако мнозина не вярват в късмета, други смятат, че понякога е достатъчно просто да го потърсим, за да ни се усмихне.
Участие в играта могат да вземат всички ентусиасти, имащи регистрация в уебсайта. А това също не е трудно за постигане, стига потребителят да има навършени 18 години. Редом с вече споменатата парична награда, могат да бъдат спечелени още свободни игри и безплатни предвиждания за спорт.
Как даден потребител може да се класира за играта и какво е нужно да бъде направено от негова страна? Тук клиентът следва да е активен в платформата в часовия интервал между 10:00 и 18:00, без значение кой ден.
Когато потребителят е избран за награда, което се случва на случаен принцип, той ще види пред себе си визуализация на шест на брой сейфа. Всеки един от тях крие различна награда. Тук всеки играч може да избере един от сейфовете, а след това и да активира приза си от менюто “Моите оферти” - максимум до три дни след спечелването й.
Сайтът, чието лого виждаме върху екипите на няколко български гранда, начело с футболния и волейболния ЦСКА, напомня на всички, че хазартът е само за забавление и не бива да бъде приеман като средство за финансово облагодетелстване.
Студена бира в 35-градусова жега? Ето кога чашата става опасна
С 25 риби в улова и рядък рекорд: Александър Перухов грабна златото край Черноморец
Бургас отваря врати за още един европейски град: Стартира директна линия до полския Радом
В Община Несебър се проведе обучение за Хартата на основните права на ЕС
Извънредна акция в МБАЛ-Благоевград: Викаха спасители за починал пациент, тежащ близо 300 кг
Джип блъсна моторист до Битака в Меден рудник
Шишков разкри пътната схема: Един ден отвори крана за над 1 млрд. лева аванси
Кондуктор разцепи веждата на пътничка с касов апарат по път за Радомир
В пика на летния сезон: Бургас остава без топла вода за 60 часа
Нощен екшън в Слънчев бряг: Млада англичанка подгони крадец на плажа
Джигит зад волана: 30-годишен с 2,38 промила се натресе в светофар
Пристанище „КРЗ ПОРТ БУРГАС“ АД започна изпълнението на проект по Програма „Транспортна свързаност“
