Полицейски автомобил пламна в движение в Русе
Предницата и седалките на служебната кола са унищожени от огъня
Полицейски автомобил е пламнал в движение този следобед в град Русе. Произшествието е станало на ул. „Митрополит Григорий“ край кампуса с общежитията на Русенския университет. Заради инцидента улицата е била затворена за превозни средства, предаде bTV.
Хора от съседните блокове разказаха, че са чули гръм и са видели гъст пушек. В автомобила са пътували служители на ОДМВР-Русе, които са били по задачи. За щастие те са напуснали своевременно горящата кола и не са пострадали.
На място са били изпратени две патрулки и екип на пожарната, който да загаси пламналия автомобил. Предницата и седалките на служебната кола са унищожени от огъня. По първоначални данни причината за инцидента е късо съединение, обясняват от ОДМВР-Русе.
Защо пералнята започва да мирише: грешката, която мнозина допускат
Омъжената Трифонова от Поморие и Събков се разцелуваха в "Hells Kitchen"
Крум Зарков от Разград: Няма да се примирим с обезлюдяването и обезличаването
Светът на футбола скърби: Отиде си Мирча Луческу
Дневен хороскоп за 8 април 2026: Лъвът да внимава с думите, а Водолеят – с натрапниците
Отворко със скъпа кола се заяде на паркинг с ММА звяр в тежка категория
Призрачен кораб стряска родни рибари
Как да отпушим мивка лесно и без майстор
Георги Йомов пред изненадващ трансфер
Печен парти хляб с масло, кашкавал и чесън: лесна рецепта
Любовни трепети в Кухнята на Ада
Млад баща пребит до смърт, съдебното дело предизвика скандал
