Смяхте й се, ама вижте какво гадже заби
Кристина от "Ергенът" 3 заби супер готин мачо!
Кристина Евтимова или просто Криси от "Ергенът" 3, както я знаем, търпеше огромно количество подигравки и нападки в риалити формата - както от другите участнички, така и от зрителите.
Тя беше определена като "най-дразнещото" същество, но де факто това, което правеше, бе да казва истината и да не си мълчи. Не спестяваше нищо и на самия Алек Младенов, който вероятно по тази причина, я остави доста по-дълго в имението от други мадами.
Е, днес Криси, за която мнозина твърдяха, че мъж няма да си хване, не само намери такъв, но остави всички с отворени усти. Защото гаджето й е страхотен сладур и дори е копие на Карлос Пуйол от "Барселона". Който не е чувал за него, това е легендарен защитник на "Барса".
Със или без приликата с Пуйол, приятелят на Кристина Евтимова е наистина хубавец с красиво лице и руси буйни къдрици. Едва ли някой може да каже "две" по темата.
Криси пуска снимки с него в социалните мрежи и няма как да не забележим, че на почти всички кадри двамата изглеждат страшно щастливи и влюбени. Той се казва Денис и не е ясно от колко време са заедно, но е ясно едно - хулената Кристина си намери мъж по-бързо от повечето свои конкурентки от "Ергенът". Пожелаваме им любов и щастие!
Източник: Crimesbg.com

МОН решава до дни: Учениците тръгват на 14 или 15 септември
Депутатите прекъсват ваканцията: Парламентът се събира извънредно заради парите по ПВУ
"С колко да караме в лявата лента" разпали спор във фейсбук
Антидрон чадър над Драгалевци? Експерт посочи защо мощният GPS заглушител е бил включен
Купувачите вече не искат жилище на шпакловка: Ремонтът добавя до 500 евро на квадрат
Жегата свива Седемте рилски езера, потоци към Джерман вече са пресъхнали
На Петрова нива отбелязват 123 г. от Илинденско-Преображенското въстание
Хари се връща във Великобритания, но най-трудната среща остава тази с Уилям
Двама в ареста за пожара край Медвен, деца подпалили нов огън в Градец
Уби новородения си син и скри тялото му в гардероб, година по-късно призна всичко
Киев: Русия разположи 8500 севернокорейски военни в Курск, 400 от тях управляват дронове
Уикендът по морето започва с идеално време за плаж, в неделя става още по-топло

ти ве...цървул скъсан....
земи си смени ника на ,,селяндур от сусульково,,
този ник,ще ти подхожда най- добре....кретен
до 4
Всички педали от ПП-ДБ завиждат, какво гадже я ебе курваланата.