Мъж уби 16-годишна българка във Виена
Предполага се, че тя е работила като момиче на повикване
Българка на 16 години е убита във Виена, в квартал, известен с предлагането на платени сексуални услуги. За престъплението е заподозрян 45-годишният мъж Инго С., който работи в сферата на финансите, съобщи австрийското издание Nachrichten.
Веднага след убийството задържаният се е обадил на своя адвокат.
Предполага се, че българката е работила като момиче на повикване в т. нар. "Квартал на червените фенери". Мотивите за убийството не са ясни, австрийската полиция разследва случая.
Как да почистите фурната без химикали
Тайни на успеха за зодиите
Перфектен телешки стек за 20 минути
Слабите страни на всяка зодия: Как да се справим с тях
Гонзо със стрела по "съветника" Бербатов
Домашен шоколадов сладкиш за нула време
Илия Груев и Лукас Петков няма да летят за Джакарта
Перфектни печени картофи със сирене за 30 минути
Фреди Люнберг се извини на българските футболни фенове, замесен е бургазлия
Лесна рецепта за домашен хляб
Голяма загуба сполетя Светлана Василева
Елвиса попиля отпадналата от „Ергенът“ Ангелина: Беше там на почивка

Двамата били в някаква „романтична връзка“ и се били уговорили за секс
https://blitz.bg/prestplenie/zverstvo-vv-viena-finansist-ubi-16-g-blgarin-s-bradva_news1044397.html
50 удара с брадва: Шокиращи разкрития за кървавата баня с млад българин във Виена! СНИМКИ и ВИДЕО 18+
45-годишният Инго вероятно се е запознал с 16-годишния Н.П. в гей бар в Маргаретен, където се е влюбил до уши в него
https://blitz.bg/svyat/50-udara-s-bradva-shokirashchi-razkritiya-za-krvavata-banya-s-mlad-blgarin-vv-viena-snimki-i-video-18_news1044408.html