Бойко в свой стил: Дойде нов Ковид, а ние план още нямаме
Рядко глупави сме, каза още Борисов
Бойко Борисов сподели, че икономиката ни дванадесети месец върви надолу. “Това, което мога да обещая е, че ще положа всички усилия и ще направя компромиси, за да направим правителство”, каза лидерът на ГЕРБ по време на среща с партийния актив в Русе.
"С тези четири години популизъм, като корабът без котва по Дунав вървим. Тук е голяма вина на ГЕРБ, а и моя лична, че партията не остана като котва. Държава от Африка сме направили, ТИР, ТИР гледам тук, не ви ли е срам?!? Четири години, откакто сме си тръгнали, сега решихте, че трябва да показвате, че правите нещо по магистралата. А преди изборите оставих 12 милиарда”, продължи Борисов.
Като потенциален проблем номер едно той определи засилващия се мигрантски натиск, но и приемането на България в сухопътен Шенген, за което Австрия все още ни спира.
"За нелегалната миграция предстои голям проблем, ако не сме ние и го решим. Темата Шенген, не че не е важна, не че няма да се борим, но и днес да ни приемат, на границата с Германия няма Шенген, на границата с Австрия няма Шенген и там пак ще ви спрат. Да, когато никой не искаше да говори с Ердоган, аз направих среща във Варна и дойдоха всички от Европа и решихме, че ще се плати и ще стоят в Турция. Това е моя и наша заслуга, че спряхме мигрантите", акцентира Борисов, като припомни събитията.
Лидерът на ГЕРБ подчерта, че по негово време еврофондовете са се усвоявали на 99,3-99,7. Днес един План за възстановяване и развитие не може да бъде направен като хората и България е на път да изпусне средствата по него. “Дойде нов Ковид, а ние план още не сме дали“, подчерта още Борисов.
На русенци Бойко Борисов припомни постната пица на Дянков, за която толкова са му се подигравали на времето, но и това, че след затягането на коланите за година е оставил държавата пак метафорично - с "мазнинка".
Започва евакуацията на българи от Близкия изток
Прогноза за времето на 4 март 2026: Топло и слънчево
Стрелецът да внимава с парите и да си пести силите, а Лъвът да не флиртува
Всеки път впечатлявам гостите със свинско по виенски с чесън
Великобритания изпраща разрушител и два хеликоптера в Кипър
Тръмп се закани на Испания
Експлозии отекнаха в Доха, Абу Даби и Дубай
12 партии и 10 коалиции са подали документи за изборите
МВнР - с препоръки към българските граждани в Индия, Малдиви и Шри Ланка
Платихме с над 106 млн евро повече данъци този януари спрямо миналата година
Пиле във фурна с хрупкава коричка и сочна вътрешност - рецепта стъпка по стъпка
Датата на раждане и усещането за младост - какво показват популярните нумерологични тълкувания

По негово време, успяваха да откраднат 99,9% от фондовете!
4 мандата Меркел му беше предоставила властта, но вече никога няма да я доближи!!!