Искате ли го в Биг Брадър
Пацо готов да се върне веднага, ако го поканят
Ако ми се обадят за следващ сезон, веднага влизам! Такава заявка даде директно един от най-култовите образи в досегашните сезона на "Биг Брадър" Панайот Кючуков. Той неслучайно е определян и като една от иконите на риалити формата. Бил е два пъти в Къщата на Големия брат - веднъж в трети сезон на формата през 2006-та, и веднъж в "Ол старс" сезона през 2012-та.
"Мъчно ми е, че не ме поканиха в студиото за първия епизод след завръщането на предаването след толкова години. Аз направих доста за предаването. Все пак съм единственият участник, който 2 пъти е връщан в шоуто. Но не се сърдя. Така са решили хората, така са направили. Аз не се бутам.", споделя пред "България днес" Панайот.
И добавя: "Биг Брадър" е супер социален експеримент е. Като бях в "Ол старс" сезона, ми беше по-лесно, защото знаех къде отивам. Но първия път беше по-трудно. На сегашните участници няма да им е толкова зле, колкото на нас. При нас имаше тайни стаи. Ние сме преминали през какво ли не в къщата. Аз съм с психика на войник, въпреки че не съм ходил в казармата.
Стоял съм два пъти по една седмица в тайната стая, когато всички си мислеха, че съм изгонен. А после продукцията ме връщаше. Тежко и трудно е - без приятели, без телевизия. Сега обаче има поне 10 риалити формата. И всички се опитват да копират от "Биг брадър".
На въпрос дали е получавал покана за участие в други предавания, Пацо заявява в прав текст: "Никъде не съм пробвал, но не съм се доказвал. Ако ме искат - да ме поканят, всички ми знаят телефона. И ще преценя."
"Никой досега не ме е надминал и хората го казват и пишат. Сега ще видим. Хората са нахъсани. Със сигурност ще има имитатори. Такива, които ще подхвърлят мои реплики, за да станат интересни. Досега не се намери някой толкова запомнящ се като мен, пък да видим", хвърля още теми за размисъл на продуцентите на продукцията риалити героят.
Очевидно Панайот е в пълна готовност да щурмува отново популярната къща на Големия брат! Но дали това наистина ще се случи, ще почакаме малко и ще видим.
"Много хора, с които съм се срещал през годините, ме обявяват за легенда и икона на предаването. Което, разбира се, ме ласкае. Останал съм в историята завинаги, хората ще ме помнят и след 20 г.
Има деца, които сега са на по 18-20 години. А знаят за мен, въпреки че, когато влизах в "Биг брадър", или не са били родени, или са били твърде малки, за да гледат и възприемат какво се дава по телевизията", заявява още Панайот./show.blitz.bg
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
