Иван Станев след триумфа: Щастлив съм, че започнахме по най-добрия начин пред нашите най-верни фенове!
Нефтохимик тръгна силно в европейските турнири
Старши треньорът на ВК Нефтохимик 2010 Иван Станев заяви за официалния клубен сайт, че е доволен от мотивацията на своите избраници, след триумфа с 3:0 над гръцкия съперник за Чалъндж къп – Кифисия, в сряда вечер пред близо 1400 души в „Арена Бургас“.
„Щастлив съм, че започнахме по най-добрия начин пред нашите най-верни фенове. Благодаря на всеки един, който беше в „Арена Бургас“, започна Станев.
„Доволен съм от това с каква мотивация започнахме срещата. Продължаваме да сме стабилни на посрещане, което дава свобода на разпределителя Добромир Димитров да изпълнява всичко това, което бяхме подготвили тактически“, добави наставникът на 6-кратните шампиони на България.
Крадци атакуват туристи край морето: Чанта с три телефона изчезна от шезлонг,
Опасна мода сред тийнейджърите: Ловът на педофили се превръща в оправдание за насилие
Икономическият растеж на България през 2026 г.: Влизане в еврозоната, предизвикателства и прогнози
Разкриване на реновирания стадион на ЦСКА носи VIP награди
Пожар в павилион за бързо хранене в Слънчев бряг
Остров Света Анастасия отбелязва своя „рожден ден“ с атрактивна програма
Майка наби детето си на плажа, арестуваха я и може да отиде в затвора
Жена симулирала рак и събрала над 40 000 долара от 238 души
Созопол подкрепя своите таланти – защото културата започва от хората
Морска гледка, две стаи и без такса поддръжка: Това търсят купувачите на ваканционни имоти
Митрополит Йосиф изчезна, откриха го в болница - потрошен след катастрофа
Бензинът в Гърция 2,50 евро
