×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Челен сблъсък между влакове в Дания, има пострадали
  • Драма в центъра на Пловдив! Въоръжени с брадва и чук реститутки се барикадираха в дома си
  • Мъж остана без колата си, която се оказа препродадена пет пъти и обявена за издирване
  • Мъж остана без колата си, която се оказа препродадена пет пъти и обявена за издирване
  • Летни температури, следвани от бури с градушки, през следващите дни
  • Кремъл предложи на Китай 30% отстъпка за газ до края на десетилетието
  • Честваме паметта на Свети Мъченик Лазар Български
  • България е в списъка с "добрите" държави на Тръмп, "тихомълком" помогнала за войната в Иран
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Паркираш неправилно, пращат те на фронта в Украйна


Паркираш неправилно, пращат те на фронта в Украйна
Ако шофьорът на тази кола бе направил подобна глупост в Украйна - вече щеше да е с оръжие в ръка и пратен на фронта
10 Октомври 2024, Четвъртък, 13:45 ч.
Автор: Флагман.бг

Рамзан Кадиров дисциплинира нарушителите 

Жителите на Чечня, които са извършили административни нарушения, ще бъдат изпращани на война в Украйна, каза Рамзан Кадиров след среща с ръководителите на правоохранителните органи на републиката.

По думите му в региона има „миниатюрна“ категория млади хора, които смятат, че „за тях закони не важат".

„Младите хора, принадлежащи към това малцинство, водят празен, неморален начин на живот. Той може да си позволи да паркира навсякъде, да седне зад волана под въздействието на наркотици, да нарушава правилата за движение, гордеейки се с това, и да провокира конфликти“, обясни ръководителят на Чечня.

Властите на републиката, твърди Кадиров, многократно са предупреждавали „такива смутители“, но сега „разговорът с тях ще бъде кратък“.

„Ако не спазвате закона, или отивате в затвора за максималния разрешен срок, или подписвате договор с армията и бивате изпратени в зоната на Северния военен окръг . Там ще покажете на врага своята смелост, дързост и безразсъдство. Вместо да ги привличаме към административна отговорност, би било по-целесъобразно да изпратим нарушителите да служат в редовете на руските войски“, каза той.

Освен това Кадиров коментира стрелбата в централния офис на Wildberries в Москва, която се случи в средата на септември. Той каза, че има хора, които „усърдно придават на това национален колорит“ и обвиняват хората на Кадиров за началото на конфликта.

„Ако някой има претенции към хората на Кадиров, нека ги изкаже лично на мен, тъй като аз съм основният човек на Кадиров“, добави ръководителят на Чечня.

По-рано договори с Министерството на отбраната на Руската федерация можеха да сключват разследвани или вече осъдени граждани. В началото на октомври Русия прие законопроекти, които разширяват този механизъм към обвиняемите.

Източник: Вестник Труд


В категории: Войната в Украйна


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
24
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Гръцката звезда Деспина Ванди кацна с 30 души екип в София Гръцката звезда Деспина Ванди кацна с 30 души екип в София 23/04/2026, Четвъртък 11:40 0
Тервел ИЛИЕВ Традиционна баница със сирене - лесна рецепта Традиционна баница със сирене - лесна рецепта 23/04/2026, Четвъртък 09:21 0
Тервел ИЛИЕВ Хиляди българи имат имен ден на 23 април Хиляди българи имат имен ден на 23 април 23/04/2026, Четвъртък 07:29 0
24
Коментара по темата
24.
ТБС
10.10.2024 21:52:20
3
1
Странно, разпраните еврогейци пак не разбраха какво им се казва. Не бойте се педали, вас няма да ви пратят никъде, освен в клоаката, от която не искате да излезете. Иначе, щеше да е чудесно да ви начислят към укронацистката армия. Ще ви изпратя с хляб и мед, и карамфили.
23.
До 16
10.10.2024 20:04:02
2
1
Куку руку куку руку куку руку куку руку ВАФЛА ЧУДНА, пълна с течен русофилистичен ....
22.
Само важното
10.10.2024 19:11:48
1
8
Най-тъпата медия, по-добре са гръмнете
21.
до 16
10.10.2024 17:46:49
2
8
Че отивайте и помагайте ...кой ви е спрял
20.
Ot seloto
10.10.2024 17:08:48
3
4
Vapros do ob6tinata :
Sas koi nomer reis sa hodi na fronta do Ukraina
19.
1303
10.10.2024 17:03:22
2
6
Бай Димо ,защо не си пиеш парцуцата,а пишеш глупости. Сигурно по-далече от Карнобат не си ходил
18.
Бургазлията
10.10.2024 16:59:24
6
9
Пушечното месо е на свършване и диктатора се чудя от къде да прати още и още матерял на фронта!
17.
Дърт Команз от хоминтерна
10.10.2024 16:49:09
1
7
Бива преди фронта да ни опънат че фанааме паяжина отзади
16.
7 до 15
10.10.2024 16:46:10
8
10
Да така е! Нямам намерение да пълня хазната на държава, която храни украинците и държава която изпрати воеена помощ за милиарди с която помощ укрите, вече трета година избиват братушки.
https://youtube.com/shorts/Jax_m_w9zoA?si=QIuxZTQwasEwoUOS
Вместо да отидем да помагаме поне да гасим пожарите след укрофашистките удари по руска територия.
Четвърти ден след удара по най-големия терминал в Крим и не могат да спрът пожара и ние стоим и гледаме. Ей такива предатели сме българите. Укронатовските фашаги вече две години удрят по Крим със Сторм Шадоу и Атакамс, чисти фашаги.
15.
do 7
10.10.2024 16:37:16
1
11
Самия факт, че безполезни социални неудачници като теб сте живи и здрави и живеете на помощите от икономически активните хора, показва, че се цени живота. Дори на такива като вас.
14.
*********
10.10.2024 15:56:02
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
13.
Бай Димо
10.10.2024 15:45:46
13
10
Рамзан е истински росийски патриот.
Много добре знае, какви руските загуби и гледа да помогне. За септември руските загуби са рекордни средно по 1 500 човека на ден.
https://youtu.be/jipiv1Q6wB4?si=a661rM4wOxDKyP_E
Тези колони дето горят и хвърчат, то хора управляват тази техника, не я уоравляват роботи. Руските командири не им дреме за жертвите, важно е за 2 години и половина че взеха
Угледар и след 2-3 години ще вземат Донецка област.
12.
Бургазлия
10.10.2024 15:19:51
5
11
А у бургаШ коги ? Тука даже скоби не им слагат...
11.
ХХ
10.10.2024 15:07:47
8
19
Кадирката, след като каза че е на 10 мин от Киев и ще залови Зеленски, а после превзе и Варшава, пак се е напердашил и дрънка.
Иначе хората единственото което свършиха, масово обладаване на руцки солдати.
Само че Руцката почтиБърдак държава отново покани всчки чужденци несъгласни с политиката на страната си, да заповядат в рабсийката.
Къде сте бе битлирусофилистииии?
Аре марш в кенефистан да ви плющят кадиркозоевите!
Така и така ги канехте при майките, жените и децата си, сега поне сами заминете за рабсийката.
Вземете и руZzчоооооо и Волгин и Кулагин. Аре марш на кадироффффскииий коч да блеете кат козички!
10.
ПУТКИН УРОДЛИВО ДЖУДЖЕ УБИЕЦ ДЕЦА ЖЕНИ СТАРЦИ
10.10.2024 14:58:11
14
18
А В ПРОССИЯ КАЗВАШ ИСТИНА ВОЙНА В УКРАЙНА И ВЛИЗАШ 10ГОД ЗАТВОР ДЕЦА ЖЕНИ СТАРЦИ ВСИЧКИ УРОДЛИВО ЗЛОБНО ПУТЛЕР ДЖУДЖЕНЦЕ НА ТОКЧЕТА И БОТОКС В БУЗИ ХАХАА НЕ СЕ СПИРА ПРЕД НИЩО ГАД ДОЛНА А ИМИГРАНТИ РАБОТНИЦИ ОТ ИНДИЯ КИРГИЗСТАН УЗБЕКИСТАН И ДР ДЪРЖАВИ ДИРЕКТНО НА ФРОНТА В УКРАЙНА ИМА ВИДЕА ТЕЛЕГРАМ И ОФИЦИАЛНИ ДЕКЛАРАЦИИ ИНДИЯ ПРАВИТЕЛСТВО
9.
Сдс
10.10.2024 14:42:56
14
11
Какво да очакваш от диваци ?
оСраински гнусни подлоги и изроди
8.
До 7
10.10.2024 14:25:27
10
13
Да,разбира се!
7.
XX
10.10.2024 14:20:48
22
16
До 4

"... в които хората са просто животни за разплод или за имперските амбиции на местните авторитарни владетели" - а как е в ЕС, как е в ЕС?
В ЕС ценят ли човешкия живот?
6.
*********
10.10.2024 14:19:45
2
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
5.
CH
10.10.2024 14:17:45
2
21
Този е от сливенски бек - от града на сините устни.
Не подлежи на възпитание. Само обратна екстрадация и връщане на гражданството.
4.
хм
10.10.2024 14:16:01
14
27
И много от Българите симпатизират на държави като Иран Русия, Северна корея, Чечня и други подобни в които хората са просто животни за разплод или за имперските амбиции на местните авторитарни владетели...

Толкова си можем. Напълно си заслужаваме съдбата.
3.
XX
10.10.2024 14:01:06
18
29
Браво на Рамзан! Трябва да се приложи и тук спрямо проруските утайки, които водят "празен, неморален начин на живот".
2.
XX
10.10.2024 13:56:38
19
24
Много правилно, но с една забележка към автора: Северният военен окръг граничи с Финландия и Норвегия и не е никакъв фронт все още.
Аман от неграмотни евроатлантически внушения!
1.
144000
10.10.2024 13:52:53
5
12
Вас трябва Троянеца “малко” да ва респектира.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Държавата готви саниране с ремонт и нови асансьори в близо 2000 блока Държавата готви саниране с ремонт и нови асансьори в близо 2000 блока Освен фасади, покриви и дограма, във втората национална програма ще влизат и стари или липсващи подемни съоръжения Пазарът на краткосрочни наеми в Гърция забавя темпото на фона на ръст на цените Пазарът на краткосрочни наеми в Гърция забавя темпото на фона на ръст на цените Обявите и търсенето намаляват на годишна база, но по-високите средни цени задържат приходите и отличават гръцкия пазар от общата картина в Европа Започва дисциплинарното производство срещу Борислав Сарафов Започва дисциплинарното производство срещу Борислав Сарафов То влиза за разглеждане през следващата седмица, докато прокуратурата остава с един заместник "Котешки скандал" провокира реститутки да се барикадират в дома си в Пловдив "Котешки скандал" провокира реститутки да се барикадират в дома си в Пловдив Две сестри отказаха да пуснат инспекторите на БАБХ и ЧСИ заради  лоши условия за животни Две огнища на антракс са открити и изолирани в България Две огнища на антракс са открити и изолирани в България Проследено е месото от засегнатите обекти, стоката е конфискувана, а 24 контактни лица са под медицинско наблюдение Проф. Здравко Попов: Иранската криза води до Трета световна война Проф. Здравко Попов: Иранската криза води до Трета световна война Той поясни, че това е предвидено и в книгата „2034-та-новата световна война“ на двама американски генерали, издадена през 2021 г.  Връчиха на директора на ОД на МВР-Бургас благодарствена грамота Връчиха на директора на ОД на МВР-Бургас благодарствена грамота Тя е за проявената институционална коректност, ангажираност и професионална отговорност при подготовката и провеждането на Парламентарни избори-2026 г Флотилията на Бургас се разраства? Кметът иска морски транспорт до Варна Флотилията на Бургас се разраства? Кметът иска морски транспорт до Варна  Надявам се да увеличим корабите в следващите години, каза той Отвориха пътя към ГКПП Малко Търново след трагедията Отвориха пътя към ГКПП Малко Търново след трагедията Операцията по вдигането на автобуса от пътя и огледът на телата продължи повече от пет часа Гл.комисар Антон Златанов за подвига на граничаря: Колега, гордеем се с теб! Гл.комисар Антон Златанов за подвига на граничаря: Колега, гордеем се с теб! Шефът на „Гранична полиция“ разказа за потресаващата гледка след трагедията и как служителят изкъртил вентилационния люк на тавана, за да вади ранените и уплашени пътници
Челен сблъсък между два влака в Дания рани най-малко 17 души Челен сблъсък между два влака в Дания рани най-малко 17 души Инцидентът е станал северно от Копенхаген по линията между Хилерьод и Кагеруп, а четирима от пострадалите са в критично състояние 17-годишният Бисер се застреля пред очите на приятелите си в Италия 17-годишният Бисер се застреля пред очите на приятелите си в Италия Всичко започнало като безобидна игра с пистолет, докато не се оказало, че в дулото има патрон Турция забрани използването на социални мрежи от деца под 15 години Турция забрани използването на социални мрежи от деца под 15 години Регулациите предвиждат ограничения и за платформите за видео игри Кремъл предлага на Китай до 30% по-ниска цена за руския газ до края на десетилетието Кремъл предлага на Китай до 30% по-ниска цена за руския газ до края на десетилетието Пекин ще продължи да купува газ по тръбопровода „Силата на Сибир“ на цени под тези за част от останалите клиенти на „Газпром“ Проф. Здравко Попов: Иранската криза води до Трета световна война Проф. Здравко Попов: Иранската криза води до Трета световна война Той поясни, че това е предвидено и в книгата „2034-та-новата световна война“ на двама американски генерали, издадена през 2021 г.  От къде се ражда идеята за Денят на Земята От къде се ражда идеята за Денят на Земята Той се отбелязва за първи път в Съединените щати на 22 април 1970 г. На 22 април светът спира за момент и поглежда под краката си и небето над главата си На 22 април светът спира за момент и поглежда под краката си и небето над главата си Денят на Земята през 2026 година съвпада и с пика на метеорния поток Лириди   Тръмп удължи примирието с Иран до края на преговорите Тръмп удължи примирието с Иран до края на преговорите Американският президент обяви в Truth Social, че САЩ ще запазят прекратяването на огъня по искане на Пакистан, докато Техеран внесе единно предложение, но военната готовност и морският натиск остават в сила Турция обяви гръцките карти за риболов в Егейско море за невалидни Турция обяви гръцките карти за риболов в Егейско море за невалидни Анкара обвини Атина в едностранни ограничения върху риболова извън 6-милните териториални води и заяви, че публикуваните карти в Егейско и Източното Средиземноморие противоречат на международното право Хиляди се събраха в Денвър за празника 4:20 на канабис културата Хиляди се събраха в Денвър за празника 4:20 на канабис културата Събитието в центъра на Денвър събра посетители, музика и публичен дебат за безопасността на продукти с марихуана на фона на нови сигнали за замърсяване в Колорадо
Слави ТРИФОНОВ Слави ТРИФОНОВ След тези избори разбрах едно важно нещо - преброих си приятелите Виц на деня Виц на деня - България е на второ място в по корупция!
- Защо на второ?
- Дали сме рушвет да не ни сложат на първо.
Виц на деня Виц на деня Млада съпружеска двойка към края на медения си месец. Сутринта младоженката бута мъжа си. Той измърморва сънено:
- Какво, пак ли?
- Не, трябва да ходиш на работа.
- Ооо, супер... на работа!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Любовник - любим мъж, който не е задължително да го храниш и переш...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори