Почина бивш депутат от ДПС
Погребението му ще бъде днес от 13:00 часа в Дулово
Бившият депутат от ДПС Гюнай Хасан Сефер е починал днес, съобщава сайтът Кворум Силистра. Той е издъхнал на 62 години.
Гюнай Сефер бе известен български политик и предприемач, който остави траен отпечатък в обществения живот на своя роден край и в националната политика. Той бе народен представител в 41-вото Народно събрание на Република България, където активно се занимаваше с въпроси, свързани с развитието на Североизточна България.
Неговата политическа активност беше обвързана с партията Движение за права и свободи (ДПС), където той беше дълги години неин ръководител в област.
Освен като политик, Гюнай Сефер бе и активен предприемач в областта на строителството и бизнеса. Въпреки че през годините се сблъска с редица трудности, включително обвинения и съдебни дела, той винаги е твърдял, че е готов да защити името си и да покаже открито източника на своите средства. Някои от тези дела, включително свързани със злоупотреби в проекти, породиха дискусии и предизвикаха интерес в обществото и медиите.
Животът на Гюнай Сефер беше белязан от лични и професионални предизвикателства, но той винаги оставаше човек, който се бореше за своите убеждения и виждания. Той ще бъде запомнен от мнозина със своята страст към политиката, упоритостта си и желанието си да остави следа в обществото.
Погребението му ще бъде днес от 13:00 часа в Дулово.
Нова версия за ужаса край Ахелой: младежите сами скочили в морето
Близо 2000 трупа извадиха от руините след труса във Венецуела, ООН поръчва 10 000 чувала за тела
Епохата „Румен Христов“ в СДС приключи: Сините сменят лидера си
Робърт де Ниро много влюбен на 82
Грандиозен скандал в Бургас: Футболен мач се превърна в бойно поле (ВИДЕО 18+)
Министър Илин Димитров даде начало на Съвета за реформи в туризма
Ученик улови 158 от опасните риби балон
Настоящата гореща вълна е само "репетиция"
Завършва един от ремонтите на "Тракия"
Почина легендата на руския спорт Артур Дмитриев
Къща на зловещ убиец се продава на промоция
Промени в движението по "Тракия" заради жегите

не думай....