Ловец застреля мъж вместо дива свиня
Веднага след инцидента колегите на пострадалия са реагирали светкавично
Полицията води разследване за изясняване на обстоятелствата
В деня на официалното откриване на ловния сезон за дива свиня и дребен дивеч, трагичен инцидент хвърли сянка върху ловната общност в Софийска област.
Участник в организиран лов е бил прострелян в землището на село Еленов дол, община Своге, и спешно транспортиран до болнично заведение за лечение.
Инцидентът е станал в ранните часове на съботния ден, когато група ловци са навлезли в гористата местност край живописното селце Еленов дол. Според първоначалната информация, при все още неизяснени обстоятелства, един от участниците в лова е получил огнестрелна рана.
Веднага след инцидента колегите на пострадалия са реагирали светкавично, като са оказали първа помощ и са алармирали спешните служби. Линейка е пристигнала на мястото и е транспортирала ранения ловец до най-близкото болнично заведение за спешна медицинска помощ.
От полицията в Своге потвърдиха, че по случая е образувано досъдебно производство. Разследващите органи работят усилено за изясняване на всички обстоятелства около инцидента. Предстои да бъдат разпитани свидетели и да се извършат необходимите експертизи, които да хвърлят светлина върху причините за трагичния инцидент.
Следвайте тези прости съвети и пилешките гърди винаги ще бъдат сочни
Тези дати на раждане са под специалната закрила на Вселената
Над 50 души бяха блокирани в кабинков лифт
За всеки повод правя тази сполучлива погача с газирана вода
Страхотна победа за българския национален отбор по тенис до 12 г.
Направете това с теменужките през февруари, за да цъфтят непрекъснато
Чийзкейк Орео без печене – кремообразен десерт, който се топи в устата
Георги Ганов нахлу на сесия, удари жестоко общински съветник
Молдова потъна в тъмнина заради срив в електромрежата на Украйна
Жените в живота на Димитър Рачков от първата голяма любов до предстоящата сватба
Българският футбол загуби още една легенда, почина Спиро Дебърски
Рибакина повали Сабаленка за титлата на Аустрелиън оупън
