Спряха да се показват заедно
Меган Маркъл и принц Хари трупат имидж поотделно, а не като двойка
Меган Маркъл и принц Хари са решили по-често да излизат поотделно: това е част от техния план, който ще им помогне да се наложат не като двойка, а като личности. В същото време по-рано в мрежата се появиха слухове, че двамата имат проблеми в брака.
„Херцогът и херцогинята вече са успешни като индивидуалности, не само като двойка. Херцогът изглежда фокусиран върху своята патронажна работа, а херцогинята върху предприемаческия си път“, казва източник пред People.
Докато принц Хари отсъстваше на събития в Лондон, Меган Маркъл присъства на гала в Детската болница в Лос Анджелис. Както отбеляза експерт по езика на тялото в интервю с репортери, Меган Маркъл изглеждала „изгубена“ без съпруга си.
На събитието херцогинята на Съсекс се появи в червена рокля на Carolina Herrera, която вече носеше през 2021 г. на гала концерт в Ню Йорк по повод Деня на ветераните в САЩ. Много потребители критикуваха нейния образ: струваше им се, че рокля с толкова дълбоко деколте не е съвсем подходящо облекло за благотворителна вечер и среща с деца.
Напоследък в мрежата често се появяват слухове, че двойката има проблеми в отношенията си. Според запознати на принц Хари му дотегнало да търпи ограничения и контрол от страна на съпругата си.
Сричащият депутат Стефан Апостолов измести по преференции Росен Желязков в Благоевград
Япония алармира за повишен риск от "огромно" вторично земетресение
Няма да повярвате какво откриха в съблекалня на футболното игрище (СНИМКА)
До началото на летния сезон кметството в Лозенец ще блесне
Нежният пол залитна по Радев, харизмата на Бойко стихва
Димитър Бербатов: Елате на "Лазур" и бъдете част от една благородна кауза!
СУ „Н. Й. Вапцаров“ - Царево отбеляза 150 години от Априлското въстание
Баскетболен кош падна върху момче
Ангажирани и доволни служители – как да създадем силни екипи?
Пеевски взима почти 3 пъти повече гласове от Доган в Турция
Двама шофьори се скараха на АМ "Тракия", единият напръска другия с лютив спрей
Първи вълни цунами достигнаха източното крайбрежие на Япония
