×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Волейболният Нефтохимик се завръща по-силен от всякога – тази сряда в „Арена Бургас“


Волейболният Нефтохимик се завръща по-силен от всякога – тази сряда в „Арена Бургас“
Редица легендарни фигури са вече част от новия отбор, а с това амбициите за успех са още по-големи
09 Октомври 2024, Сряда, 16:29 ч.
Автор: Флагман.Бг

Любимецът на публиката – опитният посрещач Аксел Трухчев „ГЛАДИАТОРЪТ“ отново е капитан на отбора

Шесткратните шампиони на България – ВК Нефтохимик 2010, излизат в пряк двубой за европейска квалификация срещу гръцкия Кифисия (Атина) – тази сряда, 9 октомври, от 19:00 часа в Арена Бургас. Билети можете да закупите онлайн на https://neftochimicvolley.com/kupi-bilet/ или на касите в залата в деня на двубоя.

Редица легендарни фигури са вече част от новия отбор, а с това амбициите за успех са още по-големи. Начело на отбора застава Иван Станев, чийто опит и познания спомогнаха за изграждането на силен и сплотен професионален екип.

Любимецът на публиката – опитният посрещач Аксел Трухчев „ГЛАДИАТОРЪТ“ се завръща като капитан и е готов да даде всичко от себе си за успеха на отбора. Ново попълнение е и Рафал Фарина - 200-сантиметровият полски диагонал с богат международен опит от Полша, Иран и ОАЕ.

В състава влизат още: Стоян Димитров, Владислав Иванов, Антоан Ценов, Добромир Димитров, Франсоа Ребейрол и Шимон Крайчович. Те ще допринасят със сила, креативност и пробивност. Разбира се, с утвърдените играчи като Венцислав Рагин, Красимир Георгиев, Стилиян Асенов, Ясен Петров, Розалин Пенчев и опитния статистик Айкут Айдън, отборът разполага с всички необходими ресурси за победа.

В този състав и под ръководството на Иван Станев отборът е амбициран да постигне още по-големи успехи и да зарадва своите верни фенове. Нефтохимик се превръща в сериозен претендент за всички трофеи.

"Нека подкрепим отбора в първия официален мач от турнира за Чалъндж къп. Призоваваме всички любители на волейбола да дойдат в залата и да станат свидетели на неповторим и зрелищен мач срещу Кифисия (Атина)", апелират от клуба.


В категории: Бургас , Спорт


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
9
Коментара по темата
9.
севдалин
09.10.2024 15:45:30
0
0
Въннннн мошеника Огнян Томов, краде от всички вас, ЗАТВОР ЗАТВОР!
Апартяменти в Пловдив, Бургас и София, от комисионни и пари под масата
8.
До 7
08.10.2024 22:46:28
0
1
Много си далече , ама много далече..
.
7.
1
08.10.2024 21:56:16
1
1
Мерси че ми каза ахахах викаш рязко останаха без пари а не че някой отказва да бъде рекетиран и се оттегля по този начин?
6.
кака Мара
08.10.2024 17:45:52
0
3
До 1

Черноморец - баскетбол,няма да започне първенството заради финансови задължения към играчите.
5.
Бургазлия
08.10.2024 17:36:08
2
6
С общинска помощ е лесно, Нафтата и Деата добре се справят с харча, ама школите им са дроб. Защо не се дават пари за школите като тази на Бургосволей която от няколко години води по няколко отбора на национални финали а получава жълти стотинки за това?
4.
Зрител
08.10.2024 17:34:54
0
4
А какво се случи с Мартин Стоев?
3.
До 1
08.10.2024 17:34:24
2
11
Кой го ебе за Черноморец ? От Айтос ли си ?
2.
Един ден
08.10.2024 17:26:04
5
10
Огнян Томов - ВЪН!
Заради този човек школата и децата ни биват третирани като кучета, за разлика от мъжкия отбор!
Взима всевъзможни чужденци и си прави по 10к. на човек от комисиони!
Огнян Томов, Данчо Георгиев - хора които знаят как се краде от Бургаския гражданин, нека свалим и унижим публично този човек и го върнем там където му е мястото - Монтана
1.
1
08.10.2024 17:13:33
2
5
А нещо за баскетболния Черноморец? Или над тях има медийно затъмнение
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Бургас чупи рекорда за най-голямо виенско колело, атракционното чудо прилича на Лондонското око Бургас чупи рекорда за най-голямо виенско колело, атракционното чудо прилича на Лондонското око Издигнаха го в Морската градина в момента, когато птиците започват отново своя прелитен сезон Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Либерал-глобалистите успяха да прокарат текста в последния момент днес, докато много евродепутати отсъстваха Ветото срещу санкциите на ЕС отпада, кабинета „Радев“ има само резерви за патриарх Кирил и Алекперов Ветото срещу санкциите на ЕС отпада, кабинета „Радев“ има само резерви за патриарх Кирил и Алекперов Военният министър припомни, че служебното правителство на Димитър Главчев ни е ангажирало с даването на 80 млн. евро на Украйна и с тези пари се купува оръжие от САЩ Домът на писателя в Бургас дълго ще помни премиерата на "Лунни витамини", всички си тръгнаха с рецепта за тях Домът на писателя в Бургас дълго ще помни премиерата на "Лунни витамини", всички си тръгнаха с рецепта за тях Представянето на книгата събра почитатели на литературата в емоционална вечер, посветена на Бургас, човека и малките чудеса на живота Веска и Донка са двете бургазлийки, спипани в Опела с пико лабораторията в центъра Веска и Донка са двете бургазлийки, спипани в Опела с пико лабораторията в центъра По информация на Флагман.бг задържаните са 19-годишната Веселина Маринова и 31-годишната Донка Ангелова Откриха предсмъртното писмо на самоубилата се бургазлийка Откриха предсмъртното писмо на самоубилата се бургазлийка 41-годишната бургазлийка е взела такси до Моста снощи, мотивите за фаталното решение са дълбоко лични Как да разпознаем фалшив онлайн магазин? 9 белега за измама Как да разпознаем фалшив онлайн магазин? 9 белега за измама Вижте тревожните сигнали, които да проверите преди да платите онлайн Нарушава ли домашния си арест Стоян Колев? Слезе на пейката пред блока на сладки приказки Нарушава ли домашния си арест Стоян Колев? Слезе на пейката пред блока на сладки приказки По закон домашният арест забранява напускане на жилището без разрешение, а при нарушение мярката може да бъде заменена с по-тежка AI филм за Васил Левски разбуни мрежата още преди премиерата (ВИДЕО) AI филм за Васил Левски разбуни мрежата още преди премиерата (ВИДЕО) „Агенти на времето: Васил Левски“ е насочен към деца, но трейлърът отприщи спор дали изкуственият интелект може да разказва българската история Палестина насрочи първите си парламентарни избори от 20 години Палестина насрочи първите си парламентарни избори от 20 години Махмуд Абас определи 28 ноември за вот в Източен Йерусалим, Западния бряг и Газа, но препятствията пред провеждането му остават огромни
Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали Според него промяната е невъзможна, защото корумпираният ни елит е удобен на Запада, а обществото няма живи сили за отпор От Бургас до Айфеловата кула: Георги Карагеоргиев ще бори престъпността в Париж От Бургас до Айфеловата кула: Георги Карагеоргиев ще бори престъпността в Париж Той се включи в елитна европейска бригада, която ще съдейства за сигурността на милионите туристи в най-горещите зони на мегаполиса Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Либерал-глобалистите успяха да прокарат текста в последния момент днес, докато много евродепутати отсъстваха САЩ удариха Иран, Техеран отвърна по американски бази в Залива САЩ удариха Иран, Техеран отвърна по американски бази в Залива Новата ескалация поставя под въпрос крехкото примирие, след като Вашингтон обяви удари по десетки цели, а Иран атакува военни обекти в Кувейт и Бахрейн Осъдиха Тръмп да плати над 5 млн. долара по дело на Е. Джийн Каръл за сексуално посегателство Осъдиха Тръмп да плати над 5 млн. долара по дело на Е. Джийн Каръл за сексуално посегателство Федерален съд в Ню Йорк нареди парите да бъдат преведени на писателката след изчерпване на възможностите за обжалване Знаков бизнесмен изчезна - колата му е паркирана, вещите му са вътре, а него го няма Знаков бизнесмен изчезна - колата му е паркирана, вещите му са вътре, а него го няма Полицията издирва шефа на хлебозавод „Мио“ Димитър Георгиев от Павликени с дронове и термокамери, проверява се и версия за отвличане Отиде си Бони Тайлър, гласът на Total Eclipse of the Heart Отиде си Бони Тайлър, гласът на Total Eclipse of the Heart Уелската певица почина на 75 години след тежко боледуване в Португалия САЩ започнаха масови бомбардировки по Иран: взривове в цялата страна  САЩ започнаха масови бомбардировки по Иран: взривове в цялата страна  Техеран изстреля в отговор ракети по Бахрейн и Катар Тръмп: Ще денуклеаризираме Иран! Нито един US войник няма да се върне жив, отговориха му от Техеран Тръмп: Ще денуклеаризираме Иран! Нито един US войник няма да се върне жив, отговориха му от Техеран Ислямската република е приключила, отсече той и заплаши с нахлуване на остров Харг, а говорителят на иранския парламент му отговори с „хайде, чакаме те“ Брюксел иска да ни следи и в колата: Новите автомобили задължително с камери! Брюксел иска да ни следи и в колата: Новите автомобили задължително с камери! Поредната регулация влезе в сила вчера. Криитиците я наричат „още една стъпка към цифровия концлагер“
Румен РАДЕВ Румен РАДЕВ Ще подкрепяме Украйна според възможностите си, а такива нямаме Виц на деня Виц на деня При психиатъра:
- Представете си, че се събуждате в тялото на човек, когото не понасяте!
- Докторе, аз всеки понеделник се събуждам така
Виц на деня Виц на деня Жена мрънка на мъжа си:
- Не излизаме никъде заедно!
- Добре! Утре ще те взема като ходя да изхвърлям боклука...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако някога почувствате, че работата ви е безполезна, знайте, че в заводите на BMW има служители, които монтират мигачи на автомобилите!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори