Милионер ли е бащата й
Банда Банда проговаря по темата
Една от най-скандалните български водещи Андреа Банда Банда, която има доста неуспешна телевизионна кариера, но въпреки това постоянно се намира работодател, който да я вкара в ефира на популярен формат, най-сетне реши да отговори на слуховете, че е в телевизията заради финансовите възможности на баща си.
"Чела съм, че баща ми е милионер. Той плащал аз да съм в ефир. В това няма грам истина. А са измислици", категорично заяви е Андреа. „
Тя продължава обаче с участията си на малкия екра и последно бе гост-звезда в шоуто "Пееш или лъжеш".
Андреа Банда Банда е преминала през Гала, водеще собствено шоу по БНТ, накрая бе поканена и за коментатор на Европейското първенство, а отскоро се навърта покрай братя Халваджиян.
Екшън в небето над Румъния: Испански F-18 свали дрон, навлязъл откъм Молдова
Иран и Оман на крачка от сделка за Ормуз, но протокът едва ли ще бъде отворен скоро
Европа гори: 2000 евакуирани в Хърватия, 25 активни огнища в Сърбия
Руски ракети удариха Украйна, дронове полетяха през нощта към Москва
Радост за отпускарите: Времето в неделя е идеално за плаж
Разбиха неонацистка група в Пловдив: 16 задържани в свърталището на „Кръв и чест“
Трансферен удар: "Барселона" се разбра за Родри срещу 70 млн. евро плюс бонуси
Юпитер и Меркурий ви носят радост и сполука, но мъжете от Лъв са пред трудно решение
Стотици изпратиха Бони Тайлър: Уелс се сбогува с една от големите си звезди
Как КАТ ще убие Waze
Строител откри зазидано злато за 9 млн. евро под стара пивоварна
Дизелът поскъпва двойно по-бързо от бензина, войните удариха рафинериите и доставките

Да те поканят за гост е едно, но да се наречеш звезда е пресилено
Само като и гледам намачкания чатал на панталона и започвам да се съмнявам за милионите им...."класа и стил"иначе ръцете в джобовете ....селска пръчка