Сунгурларе вече има обществена тоалетна
Санитарното помещение вече е факт, продължаваме активно да работим за подобряване качеството на живот в града ни, каза кметът инж. Димитър Гавазов
Дългогодишният проблем за жителите и гостите на община Сунгурларе с липсата на обществена тоалетна вече е разрешен. От днес в центъра на града фунционира модерно санитарно помещение. С новината се похвали кметът на Сунгурларе инж. Димитър Гавазов.
"Това съоръжение дълги години липсваше в общинския център и създаваше трудности и неудобства за жителите от различните селища на общината, и не само, които посещават общинския център по работа, за разходка или по друга причина. Сега вече е факт", посочи градоначалникът.
От общинското ръководство казаха, че продължават активно да работят за подобряване качеството на живот на жителите на цялата община Сунгурларе.


Как всяка зодия се справя със стреса
Кирил Милов посвети титлата на починалата си баба
Крем карамел по българска рецепта
Ламин Ямал изправи косите на националния отбор на Испания
Коя е най-силната черта на всяка зодия
Каварма по български - автентична рецепта с месо и зеленчуци
Кристиян Балов предпазлив за ЦСКА и Лудогорец
Олимпиакос позлатява българина Коди
Байерн с "НЕ" към оферти на Реал Мадрид и Манчестър Сити
Как да премахнем лоша миризма от коша за боклук
8 зодии започват на чисто след 26 април 2026
Григор Димитров с инфарктна загуба

Иначе претендираме за туризъм!