Сняг заваля на Мусала
Според прогнозата на НИМХ над планините облачността ще бъде променлива, по-значителна над Родопите и над централните и източни дялове на Стара планина
Сняг вали на връх Мусала, показват камери на хижа "Мусала". Снеговалежът е придружен от гъста мъгла, а в района духа и бурен вятър.
Сняг валя на върха и на 30 септември.
Според прогнозата на НИМХ над планините облачността ще бъде променлива, по-значителна над Родопите и над централните и източни дялове на Стара планина, където на много места ще има валежи от дъжд с гръмотевици. В масивите на Западна България, главно в следобедните часове, също ще превали дъжд. Ще продължи да духа умерен и силен вятър от югозапад, в по-ниските части на планините от Западна България – умерен от запад-северозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 14°, на 2000 метра - около 8°.
Такситата в София искат нови 10% отгоре от 1 януари
САЩ отвориха таен коридор през Ормуз: До 20 танкера минават нощем, но петролът пак лети нагоре
КЗК установи картел при обществени поръчки за строителна техника
Български тираджия арестуван в Италия с кокаин и марихуана за над 3 млн. евро
Генерал от ФСБ е намерен мъртъв в Москва, руските медии съобщават за самоубийство
София се напълни с мигранти, дрога, отпадък и селяндури, а общината преследва детските рождени дни в парка
ЦСКА набеляза 196-сантиметров национал на Мозамбик за центъра на отбраната
Тежка катастрофа затвори Подбалканския път край Павел баня, медицински хеликоптер кацна за ранените
Министрите на туризма и регионалното развитие започнаха съвместна работа по реформата, свързана с курортната инфраструктура
Представиха проектобюджета на Несебър
Водеща от бТВ слезе от ефир, защото е бременна. Всички питат кой е бащата
