Изпратиха го в изгнание
Плувецът Благой Панайотов го очаква тежка съдба в „Игри на волята"
Професионалният плувец Благой Панайотов става част от отлъченото племе на Блатото след загубата в двубоя срещу музикалния артист Павел Николов от Дръзките. Бившият член на Гордите ще бъде изправен пред безмилостните условия на най-суровата територия на екстремното риалити в опит да извоюва обратно мястото си в играта.
Елиминационните сблъсъци започнаха с тежка четворна битка между номинираните Димитър и Благой от Жълтите и Павел и Наталия от Сините. Най-добре с Кулите на Ханой се справиха войникът Димитър, който беше най-бърз от всички, и културистката Наталия.
Финалният дуел противопостави загубилите Павел и Благой един срещу друг в многокомпонентна битка за спасение. Въпреки контузията си, състезателят на Гордите успя да натрупа комфортна преднина, но затруднение с финалното препятствие позволи на неговия опонент да го настигне. По-добрият самоконтрол и ловкост на рапъра Павел му помогнаха да се справи с огнедишащия дракон по-бързо.
Междувременно бедстващото племе на Блатото проведе своя втори племенен съвет. След драматично развитие между женските и мъжките лагери на изгнаниците, психоложката Галина Петкова единодушно беше избрана за следващия участник, който да напусне Дивия север.
Утре “Игри на волята” продължава с нова кастинг битка. Своето голямо завръщане на Арената ще направи вицешампионът от сезон 5 Момчил Василев, а отборът на Силните ще получи възможност трайно да размести пластовете на влияние в играта.
Не пропускайте следващия епизод на мащабното риалити в събота, 5 октомври, от 20:00 ч. по NOVA.
Всичко за “Игри на волята” 6 може да откриете в сайта, както и в официалните Facebook страница, Instagram профил и TikTok профил на предаването. Официалният подкаст на екстремното риалити “След Игрите” можете да гледате в Nova Play, Vbox7 и YouTube.
Онлайн магазините масово мамят с намаления и такси
На 7 и 8 май Синята зона в Бургас ще е безплатна
Любовни авантюри вместо манджи в „Хелс китчън“! Вижте бившата на Събков, която замени с поморийката Трифонова
Златни момичета и високи залози: Кои са титулярките на букмейкърите?
Отиде си бивш министър на образованието, баща на известен музикант
Продават кулата на Галилей във Флоренция за 12,5 милиона евро
Министерският съвет ще обсъди план за борба с измамите в ЕС и важни инфраструктурни проекти
Три гола на Бойко Борисов вкараха отбора на финала на републиканското първенство за ветерани
Ремонтът пред ЖП гарата в Бургас продължава и днес
Проф. Янаки Стоилов: Имаме ли изобщо нужда от постоянен ВСС?!
Шефовете на „Магазин за хората“ ЕАД подадоха оставка след скандала за големите заплати
Корнелия Нинова като рапъра Спенс: Писна й
