×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Поклонението пред Любен Дилов-син ще бъде на 5 юни от 15.00ч. в храм "Света София" в столицата
  • Мъж заплаши с убийство бившата си жена в Стражица
  • Крехкото примирие се пропуква: Иран и САЩ си размениха нови удари
  • Шофьор се опита да подкупи полицаи в Хасково
  • Дърво падна върху две коли в центъра на София
  • Разследват мъж от Цар Калоян, получил над 67 000 лева с фалшиво ТЕЛК решение
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ченгета "удариха" канабисовата ферма на 58-годишен меденруднишки криминоген


Ченгета "удариха" канабисовата ферма на 58-годишен меденруднишки криминоген
Бургазлията отглеждал 56 саксии с конопени растения с височина от около 120 см.
04 Октомври 2024, Петък, 12:15 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: ОДМВР-Бургас

Мъжът превърнал стая от апартамента на първия етаж на бл. 282  в жк. "Меден рудник" в оранжерия

Ченгета от Четвърто РУ в Бургас разбиха канабисовата ферма на меденруднишки криминоген. Униформените атакували апартамент в блок 282 в жк. "Меден рудник" като се натъкнали на добре обособена оранжерия. 

В специално пригодена стая от жилището, обитаван от 58-годишен криминално проявен бургазлия, полицаите откритли и и иззети 56 саксии с конопени растения с височина от около 120 см., както и специално оборудване / във вид на филтри, вентилатори, кварцови лампи/ и специализирани подхранващи торове. 

Бургазлията е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.

Акцията е в резултат на полицейските действия по продължаващата специализирана полицейска операция по противодействие на престъпленията, свързани с политическите права на гражданите, наркоразпространение и конвенционална престъпност.






Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
12
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Какво се случва с Карлос Алкарас Какво се случва с Карлос Алкарас 03/06/2026, Сряда 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Убиха 400-килограмова мечка Убиха 400-килограмова мечка 03/06/2026, Сряда 20:40 1
Флагман.БГ Роклята на точки - хит за лятото Роклята на точки - хит за лятото 03/06/2026, Сряда 20:00 0
Тервел ИЛИЕВ Сродни души според зодията Сродни души според зодията 03/06/2026, Сряда 19:40 0
12
Коментара по темата
12.
Legalen Mariz
19.10.2024 11:06:22
0
0
Pagona pak e bil na uchastie na nqkoi nash pevec. Shte gi vidim kato gi izchistim utaikite deto gi peqt kvo shte pravite togava
11.
Kmk
04.10.2024 23:40:34
0
0
Kamukaeuho
10.
.......
04.10.2024 17:38:15
1
2
Меден курник -
узнaвам го често,
пак събира
утайките местни.

Градинар
на тревичката весела,
aлхимик
талант неизвестен.
9.
Въй
04.10.2024 13:59:59
4
7
Всичко това отива при децата.Там зарибяват да ги тровят,карай в затвора там им е мястото.
4-то работи другите нищо не правят по другите квартали.
8.
Мери Джейн
04.10.2024 13:47:42
4
8
Legalized marijuana.
7.
*********
04.10.2024 13:42:34
1
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
6.
зюмбюл
04.10.2024 13:20:32
3
2
Стига уе! Миеден Рудник! Учудването е голямо! Ако бе в друг комплекс щеше да е новина. Няма намесено дори и тузарско бмв!
Ти да видиш .....
5.
Веско Маринов
04.10.2024 13:17:30
1
2
Кой е певеца
4.
Някой
04.10.2024 13:07:34
1
4
Яко пее
3.
Камора от Айтос
04.10.2024 12:52:13
0
5
Живея срещу полицията или си работя за какво ми е да пръскам коли супер съм си не ме бара никой
2.
Тия
04.10.2024 12:46:06
0
17
Много бачкат. Браво на момчетата, но тук сумата ще ми се струва по малко фрапантна около 5,6 млн. ще да е само
1.
Бай Иван
04.10.2024 12:43:57
5
20
Ченгета...страшен журналистически речник...ще ме накефи някой полицай да се обърне към вас с подлоги или мисирки
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
От 8 лева на 5 евро, или как калните бани в Бургас за пореден път поскъпнаха (ВИДЕО) От 8 лева на 5 евро, или как калните бани в Бургас за пореден път поскъпнаха (ВИДЕО) Докато бургазлии очакват обещаните подобрения, „естественото СПА“ на града тихомълком се превърна в скъпо удоволствие за мнозина Европа сама реже клона, на който седи Европа сама реже клона, на който седи Либерал-глобализмът стигна дотам, че коренният жител вече е по-долна категория човек от мигрантите Кметът на Царево: Осезаема е нуждата от лидери, които да ни превеждат през кризи Кметът на Царево: Осезаема е нуждата от лидери, които да ни превеждат през кризи Радостно е, че популизмът и шумните тълпи отстъпват пред подготвените лидери“, сподели пред студентите в  Синеморец Удар срещу каналджийството: Арестуваха над 15 нелегални мигранти в микробус край Приморско Удар срещу каналджийството: Арестуваха над 15 нелегални мигранти в микробус край Приморско Специализираната акция на Гранична полиция на главния път към Бургас се провежда в този момент Кървава драма в руски автобус: 8 убити и 11 ранени с дрон Кървава драма в руски автобус: 8 убити и 11 ранени с дрон Мария Захарова обвини за терористичният акт режима в Киев и нарече удара „лов на хора“ Странджа оживя: Стотици се стичат в село Българи за магическите нестинарски игри тази вечер Странджа оживя: Стотици се стичат в село Българи за магическите нестинарски игри тази вечер Кметът Марин Киров и куп официални гости посрещат чудото край жаравата, нестинарите вече се изолират в Конака Адриан Николов: България е с най-бързо растящите заплати в Европа и абсолютен лидер по ръст на разходите за труд Адриан Николов: България е с най-бързо растящите заплати в Европа и абсолютен лидер по ръст на разходите за труд В периода между 2020 и 2025 г. номиналните разходи за труд в страната са нараснали със 71% WINBET е новият партньор на Национална волейболна лига - Мъже WINBET е новият партньор на Национална волейболна лига - Мъже Договорът е за три години и обхваща първенството, Купата и Суперкупата на България 7-те най-известни покер ръце в историята на зеленото сукно 7-те най-известни покер ръце в историята на зеленото сукно От салоните на Дивия запад до онлайн масите покерът пази историите на играчи, които печелят с нерви, риск и точен прочит на противника 60 години “Бургаски вечери“: Най-бургаската песен написана във Варна, а „Корал“ я превръща в хит 60 години “Бургаски вечери“: Най-бургаската песен написана във Варна, а „Корал“ я превръща в хит Докато е бил студент, Иван Ванев написал текста през 1961 г. от носталгия към родния Бургас
Европа сама реже клона, на който седи Европа сама реже клона, на който седи Либерал-глобализмът стигна дотам, че коренният жител вече е по-долна категория човек от мигрантите Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Ахмад Джахангард Такало дори не знае откъде са дошли парите Земетресение разлюля Турция Земетресение разлюля Турция Епицентърът на земетресението е в района на град Пазарджък, където на 6 февруари 2023 г. стана силен трус с магнитуд 7,7 по Рихтер Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Найджъл Бойл, станал световно известен с безапелационната си и ключова роля на инспектор Иън Бъкълс в мегахита на BBC „Line of Duty“ Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Спасители изведоха десетки от пламъците в квартал „Малвия Нагар“, сред жертвите има и чужденци Коя партия колко ще загуби след орязването на субсидиите Коя партия колко ще загуби след орязването на субсидиите Най-драстичен е пропорционалният колапс при Възраждане, които след тегленето на чертата губят две трети от парите си и от 1,33 милиона слизат на едва 413 хиляди евро Черен сценарий за ЕС: Задава се тежка вълна от безработица, Брюксел вдигна червен флаг за България Черен сценарий за ЕС: Задава се тежка вълна от безработица, Брюксел вдигна червен флаг за България Зеленият преход и скъпата енергия подпалиха индустрията, Китай ни премазва при колите Ужас в Киев след последната атака, Украйна отговори с удар по голям завод (ВИДЕО 18+) Ужас в Киев след последната атака, Украйна отговори с удар по голям завод (ВИДЕО 18+) Комплексът "Прогрес" в Мачуринск горя Тръмп наруга Натаняху: В затвора щеше да си без мен Тръмп наруга Натаняху: В затвора щеше да си без мен Нарече го откачалка Заложници на екрана: Как безкрайното скролване разболява ума ни Заложници на екрана: Как безкрайното скролване разболява ума ни Ново изследване разкрива черната статистика на дигиталната зависимост и умората
Румен Радев Румен Радев Научихме, че ще купуваме F-16, ще режем майчинството и ще намаляваме пенсиите... Виц на деня Виц на деня Барман към сервитьора:
- Абе пич, престани да изхвърляш пияните посетители, не забравяй, че работиш във вагон-ресторант!
Виц на деня Виц на деня Иванчо дочул стонове от спалнята на родителите си. От любопитство погледнал през ключалката и възкликнал:
- Леле-е-е... а на мен ми се карат, че си бъркам в носа...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки упорит мъж може да постигне всичко, което иска жената.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори