Престъпник нахлу с взлом в чужда къща: Изпра, изчисти и сготви
36-годишният Дамян Войнилович беше осъден на 22 месеца затвор в Кралския съд на Кардиф този четвъртък за необичайното престъпление
Жена в Монмутшир, Уелс, откри, че някой е нахлул с взлом в дома й, но не е откраднал нищо. Вместо това, престъпникът е изпрал и проснал дрехите й, прибрал е покупките в хладилника и е сготвил вечеря.
36-годишният Дамян Войнилович беше осъден на 22 месеца затвор в Кралския съд на Кардиф този четвъртък за необичайното престъпление, което е извършил на 16 юли.
Жертвата сподели, че след като се е прибрала от работа е открила, че някой е изхвърлил боклука и е разместил мебелите.
В бележка, която Войнилович е оставил на плота, пише: "Не се притеснявай, бъди щастлива, яж и си почивай."
Освен това, хранилките за птици са били напълнени, а подът е бил почистен с моп .
Войнилович също е извадил бутилка червено вино и я е оставил до чаша, тирбушон и купа със сладки.
Войнилович извършва второ престъпление в друг дом на 29 юли. Подсъдимият е изпрал дрехите си и е консумирал храната и напитките на собственика.
По това време нарушителят е бил бездомен.
ГЕРБ: Зам.-председател на СИК в Средец снима личните карти на избирателите
Трима задържани за изборни манипулации: Пуснали бюлетини от името на други хора
Елена Поптодорова: Изборите напомнят за 90-те, България трябва да потвърди своята европейска ориентация
Владо Карамазов: Борбата ми е с купения вот, а фотографският ми проект е международен успех
Двойно гласуване в Нова Загора: Мъж арестуван за опит за манипулация на изборите
Почина изследователят на средновековното наследство на Пловдив, историци от Бургас потънаха в скръб
Проблеми с бюлетините в пловдивски болници, гласуването преустановено за часове
Кметът на София гласува с отвертка и флашка по съвет на Бойко Борисов
РИК-Бургас сезира МВР след жалба на „Прогресивна България“ за нарушения в руенското село Ръжица
Сигнали за купен вот и проблеми с машините, но ЦИК уверява, че гласуването ще продължи нормално
Скандал: Георги Ангелов от СИК в Бургас отворил запечатаната урна, псувал и обиждал колегите си
Рекордна избирателна активност в Париж: Опашки пред посолството и значителен интерес от българите в чужбина
