×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • 1/3 от всички лекари у нас са над пенсионна възраст
  • Започва Страстната седмица
  • Иран каза „не“ на Тръмп: Ормузкият проток остава затворен
  • Григор Димитров запази позиция, голям скок за Иван Иванов
  • Земетресение в Северна Гърция
  • На мъжете в Германия под 45 г. им трябва одобрение от властите за по-дълъг престой в чужбина
  • Възрастта за пенсия във Великобритания се вдига на 67 години
  • Тръмп с ултиматум Иран до вторник вечер да отвори Ормузкия проток
  • Отиде си големият певец, композитор и поет Михаил Белчев
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Уникално! Какво прави тази възрастна жена пред руския магазин в Бургас (ВИДЕО)


Уникално! Какво прави тази възрастна жена пред руския магазин в Бургас (ВИДЕО)
Въображението е голямо нещо, а чрез него вижте каква аванта намери бургазлийката
04 Октомври 2024, Петък, 11:28 ч.
Автор: Флагман.бг

Много просто - оказва се, измисли уникален начин бързо да се справи с изпраните си гащи

Какво прави тази жена пред руския магазин в Бургас, чудят се минувачите и смятат, че нещо не е наред с дамата. Един човек обаче спря и се загледа в действията на възрастната бургазлийка. 

Жената, оказва се, измисли уникален начин бързо да се справи с изпраните си гащи. Снощи малко след 22 часа тя бе засечена от наши читатели на главната ул. "Александровска", докато използва външното тяло на климатик за сушилня. 

"Въображението е голямо нещо. Вижте тази жена каква аванта намери. Бърза сушилня, която ще ѝ излезе напълно безплатно. Дамата стоеше така до външното тяло на климатика на магазин "Берьозка". Изобщо не се смущаваше, че някой може да я види и да я сочи с пръст. Така или иначе токът си върви, защо да не се възползва", пише ни Венелин Г., който е изпратил видеото в рубриката ни "Вашият сигнал до ФЛАГМАН". 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
27
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Морето носи огромна заплаха: готови ли сме? Морето носи огромна заплаха: готови ли сме? 06/04/2026, Понеделник 20:21 1
27
Коментара по темата
27.
До БВ
04.10.2024 19:05:45
0
5
Ако има някой глупак, това си ти, щом не правиш разлика между руски магазин и руска стока в латвийски магазин. Но от известно време, сам се сети що, като си такъв умник, руски стоки няма. Влез вътре, огледай стоките и ако намериш руска, ще те черпя една боза от 6 ст. Впрочем, за да разбереш коя стока каква е, трябва да поназнайваш езици. А ако се съди по дискурса ти, хеле пък от пунктуацията ти, и българският ти понакуцва.
26.
БВ
04.10.2024 18:42:50
4
3
Един глупак написал 10 коментара как березката не е руски магазин. Какво да правим като така се рекламират хората, на табелите им пише "руски гастроном". Ма то е ясно, че или ви плащат или сте комсомолци.
25.
Във
04.10.2024 18:39:21
1
5
fuckултета по журналистика, който сте завършили, ако изобщо нещо сте успели да завършите, за журналистическа етика не сте ли учили? Освен на безгранична простащина, на друго не сте способни.
24.
Да да
04.10.2024 18:36:47
2
7
"Жената е от зелени балкани, и пести електроенергия за това там си суши бельото." Това в кръга на шегата.
Жалко за снимащият, който е предоставил това видео, многооо жалко!
23.
????
04.10.2024 18:14:38
3
7
Кой ви дава право да снимате без съгласие и да съдите?
22.
Аз
04.10.2024 17:52:16
2
8
... на мнение съм, че нищо нередно няма в това...нито противозаконно, нито аморално...
... жената не ги суши там "от хубаво"...
... цяла статия със клипа, подигравателно!...
Всичко се връща!
21.
До 18 "До Флагман"
04.10.2024 16:21:03
2
9
Лъжлива статия от анонимен(известен на всички) псевдо драскач, прокремълски пропагандон-биполярка в чиято фамилия се съдържа името на страна агресорка, деградирала, технологично и икономически изостанала, а въпросния ЛГБТ драскач на всичко отгоре, носи и гените на тази бардак недоимперия.
Каква по-подходяща "реклама" за Русийката от въпросния ЛГБТ псевдоджурналист и псевдо мужик?
20.
Ник
04.10.2024 16:14:04
0
9
Не знам дали е руски магазина , но за незнаещите да поясня : в СССР навремето валутните магазини се казваха Берьозка ! Нещо като нашия Кореком !
19.
До 17
04.10.2024 14:05:57
0
19
Веригата е латвийска. А стоките от Украйна са най-евтини.
18.
До Флагман
04.10.2024 14:03:59
3
51
Какви журналисти сте вие, драги? Никакви. Списвачи, сеирджии, неграмотници.

1.) Тези магазини никога не са били руски, поинтересувайте се кои са собствениците им и от коя бивша съветска република са. Ако пък не знаете как и къде да намерите тази информация (нещо, което силно подозирам, имайки предвид некадърността ви), нека ви подскажа-държавата започва с “Л” и завършва на “атвия”.
В кухните им, където приготвят нещата в хранителната верига, пък работят хора и от други бивши съветски републики (това е допълнителна информация, бонус за вас)!

2.) Да снимаш възрастна жена на улицата с цел подигравка преминава дори и собствените ви стандарти за малоумие. Вместо да я попита някой дали всичко е наред и дали има нужда от помощ, вие изкопахте тази “сензационна” новина.

Отвращавате ме и не знам дали вие самите се гордеете с “професионализма” си, но съм сигурна, че когато вечер се погледнете в огледалото, вие също се отвращавате от съществата, в които сте се превърнали.
17.
Бг
04.10.2024 13:57:11
5
12
Това е Украински магазин.
16.
"Берьозка"
04.10.2024 13:56:40
0
20
Не е руски магазин.
Един текст прилично написан открай докрай нямате.
15.
1234
04.10.2024 13:43:10
0
24
Ако си бяхте направили труда да влезете някой път в този магазин щяхте да видите, че той от много отдавна вече НЕ Е РУСКИ.Вътре 80 процента от нещата са украински, адругите от балтийските страни
14.
Хахахах
04.10.2024 13:11:42
12
7
@13
Не, не си! Ти си откровен и потомствен педераст ХАХХАХАХА Нали куросмук! Признай си спермояде вкелясал! ХАХАХХАХАХ
13.
Хахаха
04.10.2024 12:53:39
8
14
Да добавя към по-долу! Не съм онзи джурналистик от рашански произход, с антиевроджендър статийки коментари, със неПедалското излъчване и външност.
Омръзна да живея в евроджендърска Бг ще замина за у роспийка, защото там е родината на Кулагин, Володин, Криско Костов, на гомосексуалисткатаСпинясала армия обладавана от кадировскиМанафисти.
Омръзна ми от тези гейпарадски демократи, искам да съм чистпидираааазРуцкий, оригинален.
12.
Шок шок
04.10.2024 12:46:46
5
28
Извънредно ! Баба си суши килотите пред Руски магазин. Румен Радев свика извънредно заседание.
11.
Хахахах
04.10.2024 12:43:34
21
8
Достойна демократка-протестира срещу руските магазини! Също, като изродената, гнусна измет, гейпарадски демократи ХАХАХАХХАХАХАХАХ
Нали веее, спермояди демократски ХАХАХХАХАХАХ
10.
Жоро
04.10.2024 12:41:05
4
15
Хората изпушиха тотално. Пълен потрес
9.
РуZzчо
04.10.2024 12:31:18
22
33
Добре че отеориха магазин в България да имат климатик, защото руска марка климатици никой не е чувал, то и няма такива, даже Соловев и Скобеева не са казали да имат, а напротив, жалваха се че всичко им западно :))))))))))))
Да се разследва, дали климатика не е ограбен от Украйна, както и тоалетната чиния, защото обекта трябва да има тойлит, но вътре, а не дървен някъде отвън.
Да се провери и дали климатика, не е гепан от Курска област, където руцката армия дойде да изгони украинските "окупатори", но всъщност започна да ограбва магазини, аптеки и частни домове, та самите росияни масово се жалват и показват видеа от камерите, как руцката армия граби собствените си съграждани.
Най-честата фраза изречена от ограбените руски граждана е "погледнете, ограбили са ни нашите, защото до тук украинците не са стигнали, тук не е присъствала украинска армия"!
8.
пут
04.10.2024 12:22:57
5
15
Важното е че си ползва руския магазин.. конфликт няма
7.
Браво
04.10.2024 12:13:02
1
26
Ей на това му се вика "peak" журналистика.
6.
Руски магазин?
04.10.2024 12:10:47
6
16
Какво продават руския магазин? Водка и кисели краставички?
5.
Кънтьо
04.10.2024 12:05:08
0
36
Флагаман само най важното ахйахаххахахах
4.
чемодан
04.10.2024 11:52:29
6
36
Тъй го разбират руснаците сушито. 100% руская.
3.
СУШИ
04.10.2024 11:45:21
0
39
Нормално
то така си пише от горе СУШИ
2.
292
04.10.2024 11:41:56
23
32
Как какво прави? Демонстрира, че е усвоила евроатлантическите ценности по отношение на ефективно използване на енергията, като утилизира топлинна енергия, която иначе ще бъде безвъзвратно загубена. Своего рода "кръгова икономика", така както го обясняват апологетите на зеленото. И дава идея за иновация, целяща борба срещу климатичните изменения, която с радост ще бъде финансирана от фондовете на ЕС. Пък който се вреди да я внедри ще се отблагодари по схемата "левко".
1.
999
04.10.2024 11:35:51
2
106
Разни празноглавци цял ден, а изглежда и нощ, търсят кой да снимат и да станат олигофренски "вайръл". Много изпростяха хората.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тъжен ден за България заради раздялата с рицаря на изпятата поезия, Йорданка Христова плаче Тъжен ден за България заради раздялата с рицаря на изпятата поезия, Йорданка Христова плаче Неговото творчество остава вечно, коментираха Лили Иванова и авторът на „Ах, морето“ Иван Ненков, а Хайго сподели, че с Недялко Йорданов са се надявали до последно да се оправи Васил Михайлов получи безценен подарък за рождения си ден Васил Михайлов получи безценен подарък за рождения си ден Копие на чудотворна икона с формата на монета ще го пази БСП в Бургас постави Черно море в центъра на дебата за сигурност и енергетика БСП в Бургас постави Черно море в центъра на дебата за сигурност и енергетика Липсва ясна национална стратегия за региона и страната още не заема мястото, което географията ѝ дава в европейските енергийни планове, посочиха от партията Над 80% от българите са с по-високи сметки за ток Над 80% от българите са с по-високи сметки за ток Едва 8% от запитаните са подали жалба до своя доставчик ДЛС "Ропотамо" показа на бургаски ученици как се оценяват ловни трофеи ДЛС "Ропотамо" показа на бургаски ученици как се оценяват ловни трофеи Единадесетокласници от специалност „Горско и ловно стопанство“ участваха в практически урок с лесовъди и засадиха дръвчета в двора на гимназията ВиК ремонт блокира достъпа до цяла улица в Черноморец (ВИДЕО) ВиК ремонт блокира достъпа до цяла улица в Черноморец (ВИДЕО) Правим всичко възможно в най-бързи срокове да приключим, работниците ще останат до късно и предполагам до час и половина ще бъде възстановен пътя, посочи фирмата изпълнител Младите лекари масово емигрират, а 1/3 от всички са над пенсионна възраст Младите лекари масово емигрират, а 1/3 от всички са над пенсионна възраст В болницата в Дупница една от лекарките е близо на 90 години Великденски базар събра жители и гости на централния площад в Царево Великденски базар събра жители и гости на централния площад в Царево Празничното събитие започна днес и ще продължи до 9 април, като всеки ден след 16:00 ч. може да разглеждате ръчно изработените изделия, украсата и кулинарните изкушения Скъпите горива връщат хоум офиса Скъпите горива връщат хоум офиса Дори бързият мир няма да възстанови нормалността в близки срокове Андрей Рунчев във Ф Студио: Бургас има нужда от устойчиво управление на държавно ниво, за да довърши големите си проекти Андрей Рунчев във Ф Студио: Бургас има нужда от устойчиво управление на държавно ниво, за да довърши големите си проекти Кандидатът за депутат от ГЕРБ СДС посочи четирилентовите пътища, младите хора, летището и индустриалните зони като водещи приоритети за региона
Тръмп: Ще унищожим Иран за една нощ и ще вземаме такси от Ормузкия проток Тръмп: Ще унищожим Иран за една нощ и ще вземаме такси от Ормузкия проток От Техеран отказаха всякакви сделки преди изплащане на репарации Драма след взривените американски самолети в Иран, намерен е череп край останките на C-130 Драма след взривените американски самолети в Иран, намерен е череп край останките на C-130 По-рано Доналд Тръмп заяви, че няма жертви при спасителната операция на екипажа на сваления F-15 Синдикатите в Бургас към Калин Стоянов: Подкрепяме те, защото защитаваш работещите Синдикатите в Бургас към Калин Стоянов: Подкрепяме те, защото защитаваш работещите По време на срещата бе припомнено, че Калин Стоянов като вътрешен министър успя да обвърже възнагражденията на служителите на МВР със средната работна заплата за страната Франция изтегли златните си резерви от САЩ Франция изтегли златните си резерви от САЩ При операцията BdF спечели €13 млрд. от сделки със злато Тръмп: Протестиращите в Иран са били въоръжени от САЩ Тръмп: Протестиращите в Иран са били въоръжени от САЩ Изявление на президента на САЩ даде нов аргумент на Техеран, който от месеци твърди, че демонстрациите са били подкрепени отвън Иран отхвърля временно примирие със САЩ Иран отхвърля временно примирие със САЩ Иран подготви списък с американски и израелски кораби, които биха могли да бъдат обект на атаки Духовната съветничка на Тръмп зове: Дарете 10% от доходa си, за да помогнете на Израел Духовната съветничка на Тръмп зове: Дарете 10% от доходa си, за да помогнете на Израел Вярвам, че е толкова важно да почитаме Бог с неговия десятък, каза Уайт Кейн Ще дават Оземпик и при риск от инсулт и инфаркт Ще дават Оземпик и при риск от инсулт и инфаркт Здравната система на Англия смята да осигури лекарства за отслабване на над 1,2 млн. души Великобритания вдига пенсионната възраст до 67 години Великобритания вдига пенсионната възраст до 67 години Промяната тръгва поетапно от понеделник и ще важи еднакво за мъже и жени до 2028 година Артемис II навлезе в лунното притегляне и се насочи към историческо прелитане Артемис II навлезе в лунното притегляне и се насочи към историческо прелитане Капсулата Орион премина в решаващ етап от полета, а екипажът е на път да постави рекорд за най-голямо отдалечаване на хора от Земята
Доналд Тръмп към Иран: Доналд Тръмп към Иран: Ще ви върна в каменната ера! Виц на деня Виц на деня Работен ден, офис, позвъняване при секретарката.
- Кети, донеси ми хартия.
- А-четири ли, или А-три?
- А-а-а-бързо! В тоалетната съм!
Виц на деня Виц на деня - Госпожице, много се извинявам, но не се ли познаваме отнякъде?
- Възможно е, аз съм медицинска сестра в психиатрията.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато на мъжа му е лошо, той търси жена.
Когато на мъжа му е хубаво - жена му го търси него.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори