Беше най-добрият вратар в Шампионска лига, а днес кара баничарка в Австрия
За неговия живот – от кошмара на Роналдо – до бачкането на строеж, може да се напише книга.
Футболист №1 на България за 2014 година и най-добрият вратар в груповата фаза на Шампионска лига за сезон 2014/2015 Владислав Стоянов работги като шофьор на баничарка в Австрия. Той е далеч от хорските очи и се опитва да си изкарва прехраната по необичаен начин, а само преди 10 години за него говореха всички.
Стигна се дотам, че бе пред трансфер в италианския гранд "Рома", а българският голкипър бе кошмар за легендата Кристиано Роналдо, след като му бе спасил две дузпи за кратко време.
Най-силният вратар в историята на Лудогорец получи тежка контузия през март 2017 г. и реално приключи с големия футбол. След това се върна на терена, но вече нищо не беше същото. Спря с футбола и стана скаут в школата на Лудогорец. Неговите проблеми извън терена са ясни на всички. Заради това в крайна сметка той напусна Разград. След това реши да се върне във футбола и отиде на проби в Берое, където обаче Петър Хубчев не го одобри. После Владо стана общ работник, като слагаше фотоволтаици в ямболско село, беше за кратко в Португалия, а сега кара баничарка в Австрия. Буквално за неговия живот – от кошмара на Роналдо – до бачкането на строеж, може да се напише книга.
Драма на индонезийски остров, турист е отвлечен, похитители искат 10 млн. долара
Кукери гониха злото с гайди и чанове в Бродилово
Вежди Рашидов: Служебното правителство трябва да провери кадрите си, не се прави политика на инат
Емануил Йорданов: МВР допусна грешки по „Петрохан“, смяната на главния секретар не е трагедия
Телепортация ли са владеели рейнджърите от Петрохан
Катастрофа на АМ „Тракия“ край Чирпан, пожарникари рязаха автомобил
Цветлин Йовчев: „Петрохан“ не е рейнджърска група, има сериозни въпроси за оръжията и смъртта
Иван Кръстев: БСП е алтернатива на десния модел и ще влезе в следващия парламент
Ръководството на НАП си е раздало над 5 млн. лв. бонуси за 2025 г., твърди Ивайло Мирчев
Само две съставки и готово: чийзкейк бонбони за чай без печене
В кръвта на Ивайло Калушев е установен фенобарбитал, токсиколог дава обяснение
Валя Балканска с награда за духовен лидер на Women Leaders Awards 2026

Алкохолът е докато човек е здрав.
Курвалъка докато му става
Комара е до гроб
А такива заглавия като "Най-добрият вратар в Шампионска лига" са смешни и будят само съжаление за нивото на списване.