Антикорупционната комисия влезе в имот на Джейхан Ибрямов, той е задържан
Съпругата на кандидат-депутата Биршен Ибрямова обясни чрез публикация във Facebook, че няма представа къде се намира той
Акция на Антикорупционната комисия в София. По неофициална информация става дума за адрес, свързан с независимия депутат Джейхан Ибрямов. Той е кандидат-депутат от коалицията „Алианс за права и свободи”. Ибрямов е бил задържан за 24 часа, съобщи NOVA .
За нещо необичайно, случващо се с Ибрямов, пръв съобщи евродепутатът от ДПС Илхан Кючюк. „Нямаме връзка с Джейхан Ибрямов за последните 3 часа. Какво се случва? Отвлечен ли е?”, гласи негово съобщение във Facebook.
Съпругата на кандидат-депутата Биршен Ибрямова обясни чрез публикация във Facebook, че няма представа къде се намира той. "В отговор на десетките обаждания, които получих през последните часове - все още нямам информация къде се намира Джейхан, от медиите разбрах, че е задържан. В дома ни се извърши претърсване от Комисия за противодействие на корупцията в продължение на 3 часа", написа тя.
По първоначални данни, при претърсването са иззети документи, свързани с разследването срещу бизнесмена Румен Гайтански, известен като Вълка, както и за ТЕЦ „Варна”. Открити са и пари.
Няма информация ЦИК да е свалила имунитета, който Ибрямов има както като депутат от 50-тия парламент, така и като кандидат за народен представител.
Припомняме, че Ибрямов беше замесен в разследване на ГДБОП и НАП за измами с ДДС, след като стана ясно, че е ползвал иззет при акция за данъчни измами джип.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Наистина живеем сред пълни дебили!
Скоро ще го заколя и обещавам да нахраня всички “членове” на АПС.
Afera.bg
След супер живот по сараите супер храна супер коли и жени 24 часа в ареста, храна в алуминиеви чиний и дървена лъжичка.
Може и разчистване на сметки да е но ме кефи ,че този ,който "разпределеше порцийте в България " избяга от сарая си на задната седалка на автомобила на друг такъв Рамадан Аталай, покрит с одеяло.
Сега и младите му сподвижници започнаха да капят.
Това ме влудява от щастие....
Хахаха. Давай Делян Пеевски!!!
Изкарай им кирливите ризи на показ.
Време е за Ново начало !
Или ти или те !
Омертата е разрушена.
Егаги държаната.
Егати изборите.
Мафията си разчиства сметките !