Идва ли краят на кариерата му?
Кристиано призна - "вече искам да се наслаждавам"
Кристиано призна - "вече искам да се наслаждавам"Нападателят на националния отбор на Португалия и саудитския Ал-Наср Кристиано Роналдо обяви целта си до края на кариерата си. Пред изданието "А Бола" той сподели, че за него вече не е важно да е най-добрият в света или да печели индивидуални награди. „Най-важното е, че отборът е наред. Искам да се наслаждавам на играта и да допринасям за успеха на отбора си“, каза той.
Преди това Роналдо призна, че е обсебен от футбола. Той заяви, че е пристрастен към вкарването на голове и играта на добро ниво дори на неговата възраст, защото му харесва.
Роналдо е петкратен носител на Златната топка. Той има пет трофея в Шампионската лига в Европа, както и титли в лигата на Англия, Испания и Италия. Заедно с националния отбор на Португалия той стана европейски шампион през 2016 г., сребърен и бронзов медалист от континенталното първенство и победител в Лигата на нациите през 2019 г.
На 39 г. е покорил дозина рекорди, но все още не е ясно кога ще сложи край на кариерата си. Вече обяви, че иска да помогне на Португалия на Мондиал 2026, пише Труд.
Калцит влиза в зеления водород: Две инсталации ще заменят част от природния газ
Касата да плаща тест-лентите на всички с диабет, настоява АПАЗ
28/07/2026, Вторник 22:00
0
Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни
Мария Игнатова: Ще сменя континента, ако издрънкам всичко за всички!
Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите
КТ Подкрепа поиска коледната ваканция да продължи до 8 януари
КНСБ: Пазаруваме по германски цени с български заплати
Калцит влиза в зеления водород: Две инсталации ще заменят част от природния газ
28/07/2026, Вторник 18:55
0
Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда
Плодовете и зеленчуците поевтиняват: Кайсии, праскови и череши са под миналогодишните цени
Галена избяга от България: Показа луксозната си семейна ваканция в Белек
Жегата се връща в сряда: Температурите тръгват към 37 градуса
Ужас пред децата: Мъж заля жена си със запалителна течност и я подпали
